<<<1 - 11 з 6055>>>


26 Березня 2019 17:05Подія

Засідання Ради регіонального розвитку Прилуцького району

 26 березня Денис Росовський - в. о. голови райдержадміністрації  провів засідання Ради регіонального розвитку Прилуцького району. Члени ради розглянули проекти, які можуть фінансуватися у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку окремих територій. Взагалі виконкомами сільських та селищної рад району, структурними підрозділами райдержадміністрації та районними установами подано 44 проекти. Так як невідомий ліміт коштів та критерії відбору, прийнято рішення надати Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації перелік (43) об’єктів району для включення їх до проекту розпорядчого документу  для надання субвенції з державного бюджету.  
26 Березня 2019 12:54Інформація

Державні закупівлі. Новини Прилуччини

Відділом економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації проводиться  щомісячний  моніторинг закупівель розпорядниками бюджетних коштів через систему електронних торгів «ProZorro».

        За підсумками 12 місяців 2018 р. через систему електронних торгів проводили закупівлі:  відділ освіти, сектор культури, туризму і релігій, ЦРЛ, Центр первинної медико-санітарної допомоги, Прилуцький районний територіальний центр соціального обслуговування.

Розпорядниками бюджетних коштів району протягом 2018 року було оголошено 271 допорогова закупівля через систему «ProZorro» на суму 9109,5 тис. грн., що на 9,4 %. менше ніж за  2017 рік

Успішно проведено  157 процедур на суму – 3638,6 тис. грн., що на 5,4%  менше ніж за попередній

26 Березня 2019 12:31Нарада

Щотижнева робоча нарада в райдержадміністрації

 

26 березня в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб.

В ході наради були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу. Зокрема, були розглянуті питання функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, виконання бюджету району, першочергового фінансування захищених статей видатків.

Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, були питання:  зростання обсягів промислового виробництва; стану справ в сільському господарстві,  ремонту автомобільних доріг загального

25 Березня 2019 17:47Інформація

Комплексна перевірка щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Малківської сільської ради

 

25 березня робочою групою під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Світлани Александрової проведена комплексна перевірка щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Малківської сільської ради.

В галузі освіти перевірка здійснена Миколою Бобренком – начальником відділу освіти райдержадміністрації, щодо торгівельного, побутового обслуговування населення на території сіл сільської ради - Оксаною Нічаєвою – головним спеціалістом відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, роботу сільського клубу та бібліотеки перевірила Лариса Ковтун – завідувач сектору культури, туризму та релігій, виконання сільською радою бюджету та його наповнення

25 Березня 2019 16:57Інформація

Інформація про рівень цін на основні продовольчі товари в торгівельній мережі району станом на 30.03.2019.

 

         Відділом економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації проведено щомісячний моніторинг цін на основні продукти харчування по 60 торгівельних закладах населених пунктів  району. Станом на 30.03.2019 року на території району ціни на продукти харчування такі:

- хліб “Удайський ” новий подовий (0,750)             

-

13,25

 

13,25

грн./од

- батон (0,450кг)                                                          

25 Березня 2019 13:10Актуально

Про Чернігівщину туристичну — на міжнародній виставці у Польщі

 

Днями у місті Лодзь (Республіка Польща) відбулася 25 міжнародна туристична виставка «На перехресті культур». Цьогоріч уперше свій туристичний та культурний потенціал демонструвала й Україна. Серед 11 представлених регіонів — Чернігівська область.

Участь України у заході стала продовженням розпочатого 21 березня у Варшаві українсько-польського діалогу в рамках засідання Робочої групи з питань туризму. Там сторони обговорили актуальні питання та визначили перспективні напрями співробітництва. Про це йдеться на сайті Мінекономрозвитку.

У ході виставки туристична агенція «Wilejka» (Польща) ознайомила учасників з українським потенціалом у даній галузі (презентація

25 Березня 2019 11:40Актуально

Рятувальники та екологи попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах

 

Станом на 22 березня в області зареєстровано понад 80 загорянь сухої рослинності на загальній площі 270 гектарів. Для порівняння: минулоріч перші загоряння виникли лише на початку квітня.

Як попередити пожежі в екосистемах області, говорили минулого тижня на брифінгу в облдержадміністрації начальник відділу екологічного контролю природного заповідного фонду лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції в області Олександр Феськовець, начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції Олег Федоренко та начальник відділу запобігання надзвичайним

25 Березня 2019 09:23Подія

Децентралізація впевнено прокладає шлях по всій Україні - Президент про успішність реформи

 

Президент Петро Порошенко акцентував увагу на важливості реформи децентралізації для розвитку України. Про це Глава держави сказав під час участі в Раді регіонального розвитку Буковини.

«З першого дня на посаді я розумів: потрібні ініціативи, які дадуть швидкий позитивний результат по всій Україні. Точкових проектів під патронатом центральної влади не вистачить. Незважаючи на війну, люди всюди мають побачити зміни, а ще важливіше - люди мають самі стати творцями змін. І це при тому, що війна не дає нам права на помилку. Якщо ініціатива не спрацює, другої шансу проводити реформи може не бути»,  - сказав Президент.

«Моя мета децентралізації – це країна без

25 Березня 2019 09:22Актуально

На Чернігівщині запрацювала Рада голів ОТГ

 

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник сьогодні провів перше засідання Ради сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад. Рада — новий консультативно-дорадчий орган при голові облдержадміністрації, утворений для налагодження взаємодії у вирішенні проблемних питань розвитку ОТГ. До її складу увійшли усі очільники об’єднаних громад області.

— Об’єднані територіальні громади наділені не тільки фінансовим ресурсом, а і значними повноваженнями. Це, у свою чергу, покладає відповідальність за розвиток території, — зазначив Олександр Мисник. — Ефективним такий розвиток може бути лише в об’єднанні зусиль усіх гілок

22 Березня 2019 16:12Актуально

ДФРР-2020: регіональна комісія розпочала оцінку проектів

 

Члени регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, мають визначитися з власними балами до 20 квітня. Таке рішення прийняли на черговому засіданні комісії, яке провів голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.

— Прошу членів комісії об’єктивно оцінювати проекти та не затягувати з голосуванням. Адже не пізніше 1 травня облдержадміністрація повинна подати до Мінрегіону вже затверджений рейтинговий список, — зазначив голова ОДА.

Загалом регіональний адміністратор зареєстрував

22 Березня 2019 16:07Подія

Шановні виборці!

 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

Реалізувати своє виборче право згідно із ст.70 Конституції України зможуть громадяни України, яким на день голосування виповниться 18 років і які є в Державному реєстрі виборців.

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:

за допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця» 

завітати до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

Якщо ви відсутні в Державному реєстрі виборців або в списках

<<<1 - 11 з 6055>>>