<<<1 - 11 з 5315>>>


22 Вересня 2018 19:21Подія

Прилуцький район святкує 95-ту річницю свого створення.

22 вересня громадськість Прилуцького району відзначала в смт Ладан знаменну дату в його історії – 95 річницю з моменту утворення, 90-річчя створення товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Пожмашина».

Урочистості відбулися за участі виконуючого обов’язки голови Прилуцької районної державної адміністрації Дениса Росовського, радника голови Чернігівської обласної ради Володимира Никоненка, заступника голови Прилуцької районної ради Наталії Єгорової, заступника Прилуцького міського голови Олександра Сивенка, депутата Чернігівської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка

20 Вересня 2018 17:35Подія

Святкування Дня визволення села Білошапки

 

 

19 вересня в День Архангела Михаїла Архистратига урочисто відзначили День визволення села Білошапки, на який зібралася майже вся територіальна громада.

На гостинні урочистості до мальовничого села Білошапки завітали в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, Олександр Шаманський – заступник генерального директора Українського агрохолдингу, директор ТОВ «Біоагроінвест» - Олександр Павленко, депутати місцевої ради, жителі та гості села.

Відкриваючи біля пам’ятника загиблим в

20 Вересня 2018 12:34Подія

Відзначення 75 річниці вигнання нацистських окупантів з території Прилуцького району в Прилуцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

Щороку історична пам'ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів вигнання нацистських окупантів з території Прилуцького району.

18 вересня виповнюється 75 років з того дня, коли прилуцькі землі було звільнено.   

 До цієї події у Прилуцькому районному територіальному центрі проведено ряд святкових заходів. 67 ветеранів війни, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі отримали святкові подарунки суму 3,09 тис. грн..

У відділенні денного перебування для 20 громадян похилого віку та інвалідів смт Мала Дівиця проведена тематична година на тему: «А пам'ять священна…».

В ході проведення заходу ведучі, працівники відділення  Валентина Шуст і Вікторія Шелест провели екскурс 

20 Вересня 2018 08:32

Президент про надання автокефалії українській Церкві: Робота над Томосом почалася з моєї першої зустрічі з Патріархом Варфоломієм

 

Президент Петро Порошенко зазначає, що початком діалогу про створення Української Помісної Православної Церкви та надання Томосу про автокефалію стала його зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм після Великодня цього року.

Водночас він зазначив, що загалом працює над цим питанням вже три роки.

«Розпочалася робота над Томосом з моєї першої зустрічі з Його Всесвятістю

19 Вересня 2018 15:00Актуально

Як у районі ремонтуються дороги

 

З передачею повноважень щодо управління автодорогами загального користування місцевого значення на рівень обласних державних адміністрацій у фінансуванні ремонтних робіт в Чернігівській області відбулися зміни. На сьогодні відновлення дорожньої мережі Прилуцького районі має позитивну динаміку.

Протягом останніх років гостро поставала проблема ремонту дороги Красляни – Подище – Ладан, про що на адресу районної державної адміністрації надходили численні звернення жителів села Подище та депутатів Ладанської селищної ради, озвучені на загальних зборах. Впродовж 5 років райдержадміністрацією систематично направлялись листи до обласної державної адміністрації та Служби автодоріг у Чернігівській області, але через обмежене

19 Вересня 2018 14:36Подія

Проведено рейд працівників служби у справах дітей райдержадміністрації

 

 

На виконання районної програми соціально-правового захисту дітей на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням третьої сесії районної ради сьомого скликання 30 грудня 2015 року за № 9-3/VІІ, у районі продовжується проведення рейдів «Як живеш, дитино?».

Під час проведення рейду у селах Голубівка, Івківці працівники служби у справах дітей райдержадміністрації разом із Івковецьким сільським головою Миколою Черепом та секретарем виконавчого комітету Івковецької сільської ради Оленою Пастух здійснили обстеження матеріально-побутових умов дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надали допомогу родинам дитячим одягом та взуттям, провели бесіди та консультації

19 Вересня 2018 11:15Актуально

У районі триває Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

 

 

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання листа Мінсоцполітики України від 22.08.2018  № 16384/0/2-18/37, доручення заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової від 20.08.2018 № 04-09/5410 та з метою надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища у районі проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

З дітьми, схильними до

19 Вересня 2018 09:51Актуально

Надходження до бюджетів району збільшуються

 

Близько 75 мільйонів гривень податків і зборів сплачено до місцевих бюджетів Прилуцького району у січні-серпні 2018 року, що більше відносно аналогічного періоду минулого року на 20,2 мільйона гривень, або 37%.

У загальній сумі власних надходжень зведеного бюджету району 47 % (35,3 мільйона гривень) становить податок на доходи фізичних осіб.

Податок на майно забезпечує майже 20 % дохідної частини бюджетів. Від оподаткування земельних ділянок, житлової та нежитлової нерухомості, транспорту преміум-класу надійшло 15,3 мільйона гривень.

Єдиного податку сплачено 15,8 мільйона гривень, що перевищує 21 % загальної суми доходів.

Крім того, 8% - а в сумарному виразі, це майже 6 мільйонів гривень, припадає

18 Вересня 2018 17:44

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

 

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного

18 Вересня 2018 16:56Подія

Вшанували ветерана Другої світової війни

Серед героїчних дат і подій багатовікової історії нашого древнього краю, велич яких непідвладна часові, особливим  змістом відрізняється світлий день вигнання з  рідної землі нацистських окупантів. У вересні  цього року, а саме 18 вересня, Прилуччина відзначає його 75-у річницю. 

У ці дні ми складаємо глибоку шану і вдячність загиблим і живим фронтовикам, оборонцям і визволителям, усім тим, хто відбудовував, підіймав з руїн і згарищ нашу рідну прилуцьку землю. В зажурі схиляємо голови перед пам’яттю полеглих.

З нагоди славетної дати заступник голови районної ради Наталія Єгорова, голова Прилуцької районної організації ветеранів України Валентина Гриценко, начальник відділу загального, контролю та інформаційної діяльності

18 Вересня 2018 12:34Новини з бібліотеки

Презентація краєзнавчого часопису «Прилуки. Фортеця»

      

         У залі Прилуцької центральної районної бібліотеки відбулася презентація нового довгоочікуваного номеру краєзнавчого часопису «Прилуки. Фортеця».

         Учасниками заходу були краєзнавці, фахівці історії, археологи, дослідники життя рідної землі з Прилуччини, довколишніх районів та Києва, достойники, які сприяли виходу видання.

Коротку мандрівку сторінками журналу здійснили редактор Ігор Павлюченко, долучаючи до розмови авторів публікацій археолога й архівіста Ігора Цеунова, краєзнавця Віктора Моренця та інших.

Видання вміщує подорож в просторі й часі по Удаю до Сули. Читач знайде тут надзвичайно цікаву інформацію про історію, вірування, традиції нашого краю

<<<1 - 11 з 5315>>>