<<<1 - 11 з 4872>>>


20 Квітня 2018 16:00Подія

«Кращий державний службовець» - формування позитивного іміджу державного службовця

20 квітня в райдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2018 році. Відкрила засідання голова організаційного комітету, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світлана Александрова.

У конкурсі брали участь найбільш кваліфіковані фахівці - державні службовці райдержадміністрації:

в номінації «Кращий керівник»:

- Колосова Валентина Володимирівна – начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

в номінації «Кращий спеціаліст»:

- Рожанська Наталія Вікторівна – головний спеціаліст

20 Квітня 2018 15:34Подія

Загальні збори жителів Білорічицької громади

20 квітня відбулися загальні збори (сходи) Білорічицької громади. У сходах взяли участь Ольга Євтушенко – заступник начальника управління, начальник відділу врегулювання відносин власності та інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Інна Мамченко - провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Наталія Степашко – завідувач Прилуцької амбулаторії загальної практики сімейної медецини, представники господарюючих суб’єктів, депутати районної та місцевої рад.

Про роботу виконкому сільської ради щодо виконання програми економічного і соціального розвитку

20 Квітня 2018 10:39Подія

Загальні збори у Нетяжинській сільській раді

19 квітня на території Нетяжинської сільської ради відбулися загальні збори громадян.

У сході жителів взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, Ольга Євтушенко – заступник начальника управління, начальник відділу врегулювання відносин власності та інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Микола Полухін – керівник ПА «Агро-світ», депутати районної та місцевої рад.

Під час зустрічі в.о. сільського голови Світлана Федоренко ознайомила присутніх з роботою органів місцевого самоврядування, прозвітувала про свою діяльність, про стан соціально-економічного

20 Квітня 2018 10:37Подія

Відбулася 30 сесія районної ради

20 квітня в залі засідань районної ради відбулось засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яке відкрила та вела заступник голови Прилуцької районної ради Наталія Єгорова. В роботі засідання взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.

Порядок денний включав у себе такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №2-26/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 лютого 2018 року №10-28/VII «Про затвердження технічних

20 Квітня 2018 08:29Подія

Засідання конкурсної комісії в райдержадміністрації

Відповідно до частини другої ст. 28 Закону України «Про державну службу», п. 59-60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету міністрів України від 18 серпня 2017 року №648)зі змінами, повідомляємо, що 19 квітня 2018 року в Прилуцькій районній державній адміністрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - керівника апарату Прилуцької районної державної адміністрації.

Результати конкурсу будуть оприлюднені відповідно до чинного законодавства України.

За інформацією сектору управлінням персоналу апарату

20 Квітня 2018 08:13Подія

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

Президент Петро Порошенко під час наради закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - наголосив Глава держави. За його словами, навпаки –для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для переходу до якісного цифрового мовлення українських мовників, в тому числі і вздовж кордону, обов’язково треба приймати відповідні рішення щодо

20 Квітня 2018 08:02Подія

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, - сказав Прем’єр-міністр. – А ті зруйновані дороги,

19 Квітня 2018 16:59Подія

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

19 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації, на якому було розглянуто ряд питань:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Прилуцького району на 2018 рік за підсумками роботи в І кварталі року. Інформувала: Валентина Корнієнко – начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.

2. Про виконання у районі урядової програми «Доступні ліки». Інформував: Дмитро Межуєв – головний лікар Прилуцького центру первинної медико-санітарної допомоги.

3. Про заходи по благоустрою підвідомчих територій. Інформувала: Галина Веклич –

19 Квітня 2018 16:44Подія

5 КРОКІВ ДО ВАШОГО УСПІХУ!

ERASMUS for Young Entrepreneurs – це програма транскордонного обміну, яка дає можливість підприємцям, в т.ч. початківцям навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME.

Ця програма вводиться в Україну вперше в 2018 році і триватиме до 2020 року. Чернігівська ТПП є партнером програми ERASMUS for Young Entrepreneurs в Україні.

Хто може взяти участь у програмі обміну?

- Молоді підприємці, які щойно розпочали власний бізнес або збираються це зробити

- Досвідчені підприємці (малий та середній бізнес), які бажають поділитися знаннями та досвідом

Erasmus for Young Entrepreneurs дає можливість підприємцям навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях

19 Квітня 2018 09:10Подія

«Майбутнє лісу у твоїх руках-2018» триватиме з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 21 квітня (День довкілля)

Завжди гарним подарунком до цих свят є проведення щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та Товариством лісівників України.

Вже традиційно, до акції приєднався і Прилуцький держлісгосп. Директор підприємства Андрій Данько, напередодні зазначив, що мета цієї акції не лише посадити якомога більше дерев, а й привернути увагу громадськості до проблем збереження та відтворення лісів, виховати у підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи, підвищити довіру суспільства до діяльності лісового господарства. Тому заздалегідь сплановані заходи,

18 Квітня 2018 15:47Подія

В районі продовжуються загальні збори (сходи) громадян

18 квітня відбулися загальні збори Знамʼянської громади. У сході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, Лідія Опанасенко – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Ольга Євтушенко – заступник начальника управління, начальник відділу врегулювання відносин власності та інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Наталія Степашко – завідувач Прилуцької АЗПСМ, представники господарюючих суб’єктів: Олександр Шаманський – заступник генерального директора Українського Аграрного Холдингу з питань соціального розвитку, депутати районної та місцевої рад.

Зі звітом про економічний та соціальний

<<<1 - 11 з 4872>>>