<<<1 - 11 з 4087>>>


23 Червня 2017 15:39Подія

23(10) червня 1917 року: I Універсал Центральної Ради проголосив автономію України

Українська Центральна Рада все голосніше ставила на порядок денний питання українізації війська, адміністрації, шкільної справи, врешті – повноцінної автономії України. Наприкінці травня 1917 року делегація Центральної Ради на чолі з Володимиром Винниченком виїхала до Петрограду для переговорів із Тимчасовим урядом Росії, однак не знайшла порозуміння ні з урядовими структурами держави, ні з керівництвом Петроградської ради робітничих і селянських депутатів.

Як повідомляли «Вісті з Української Центральної Ради»: «урядова комісія заявила, що задовольнити вимоги Української Центральної Ради неможливо». На що українська делегація відповіла, «що в такім

23 Червня 2017 08:10Подія

Дорога молодь Прилуччини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій. У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг. Кожен з вас може вибрати свою. І не обов'язково стати кимось дуже популярним і знаменитим. Але обов'язково, щоб кожен з вас, став людиною! Людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі, як доброта, совість, любов, честь і гідність.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують

23 Червня 2017 08:04Подія

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими,

22 Червня 2017 16:39Подія

Штабне тренування з евакуаційними органами району

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 12 червня 2017 року № 02-11/2974, 22 червня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації було проведено штабне тренування з евакуаційними органами району, на тему: «Дії органів управління та сил ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ району у разі виникнення надзвичайних ситуацій на військових арсеналах».

Мета тренування – надання органам управління та силам територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ району допомогу з організації проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій на військових арсеналах.

До штабних тренувань були залучені: керівний склад

22 Червня 2017 14:50Подія

7 МІФІВ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ:

Міф 1. Земля буде скуплена місцевими олігархами або іноземцями.

Принципова позиція Уряду – право купувати і продавати землю матимуть лише фізичні особи – громадяни України. Проте буде обмеження – одна людина зможе купити не більше 200 гектарів землі, що дозволить убезпечити надмірну концентрацію землі в одних руках. Жодного сантиметру української землі не буде продано іноземцям, так само, як і великим агрохолдингам. Але кожна людина, яка має пай, зможе вільно ним розпоряджатися: обробляти самостійно, передати в оренду, або продати будь-якому українцю.

Міф 2. Прості селяни програють від запровадження ринку землі.

Насправді саме мораторій на продаж землі щорічно «краде» у 6,9 мільйонів

22 Червня 2017 14:28Подія

Рятувальники застерігають громадян стосовно необережної поведінки на воді

Настала спекотна пора, а з нею традиційно відкрився купальний сезон. З метою профілактики нещасних випадків на воді рятувальники Прилуцького міськрайвідділу Управління ДСНС у Чернігівській області постійно проводять тематичні бесіди з людьми.

Відомо, що стихія не пробачає помилок і за найменшої необережності може помститись людині. Тому рятувальники постійно нагадують громадянам у місцях масового відпочинку про правила поведінки на воді, щоб приємна прохолода води принесла лише задоволення, а не лихо.

Так, 21 червня фахівці Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу на місці масового відпочинку біля води, де коло річки Удай звикли відпочивати

22 Червня 2017 12:11Подія

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні біля пам’ятника загиблим воїнам в с. Товкачівка 22 червня проведено покладання квітів за участю в.о. голови райдержадміністрації Дениса

21 Червня 2017 15:19Подія

Увага, небезпека! Ботулізм!

Останнім часом почастішали випадки захворювання на ботулізм. Не минула ця біда і Чернігівську область. Так у квітні–травні 2017 року в м. Чернігові зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм. Захворіло три людини. Причиною захворювань стало вживання в їжу риби в’яленої (лящ та плотва) домашнього приготування, яка була виловлена в річці Десна та виготовлена в приватних домашніх господарствах.

Ботулізм – це гостра токсикоінфекція. Збудники ботулізму широко поширені в природі та виявляються в кишечнику домашніх і диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище, спори довгий час зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника

21 Червня 2017 08:57Подія

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій. Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість

21 Червня 2017 07:49Подія

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяла виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик.

Рейтинг підготував Мінрегіон за чотирма параметрами:

20 Червня 2017 08:55Подія

Пасажирські перевезення на контролі в райдержадміністрації

19 червня Денисом Росовським в. о. голови райдержадміністрації проведено нараду з окремо визначеними приватними перевізниками, де розглядалися питання:

- про підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах;

- про оголошення конкурсу по маршруту «Прилуки – Яблунівка » через с. Богданівку.

За інформацією відділу економічного розвитку та інвестеційної діяльності райдержадміністрації

<<<1 - 11 з 4087>>>