<<<1 - 11 з 3883>>>


27 Березня 2017 15:30Подія

Тривають сходи громадян у територіальних громадах району.

Сьогодні, 27 березня на території Нетяжинської сільської ради відбулися загальні збори громадян.

У сході жителів взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, представники господарюючих суб’єктів Максим Пономаренко – керівник ТОВ «АгроКім», юрист ПАФ «Агро-світ», депутати районної та місцевої ради.

Під час зустрічі в.о. сільського голови Світлана Федоренко ознайомила присутніх з роботою органів місцевого самоврядування, прозвітувала про свою діяльність, про стан соціально-економічного розвитку територіальної громади за підсумками 2016 року та перспективи на 2017 рік.

В ході зборів виступив керівник

24 Березня 2017 16:33Подія

Загальні збори жителів Товкачівської, Погребівської громад

24 березня на території Товкачівської та Погребівської сільських рад відбулися загальні збори громадян. У сходах взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, представники господарюючих суб’єктів: Олег Власенко - заступник директора СТОВ «Дружба – Нова», Дмитро Правдивець – фізична особа-підприємець, Анатолій Крило – голова ФГ «Промінь», Анатолій Мринський – керівник ТОВ «Агрофірма «Миколаївка», представники ФГ "Світанок", ФГ «Зоря», депутати обласної та місцевих рад.

Товкачівський сільський голова Євгенія Рішко та Погребівський сільський голова Володимир Хоменко

24 Березня 2017 11:48Подія

В районі продовжуються загальні збори (сходи) громадян

23 березня на території Валківської сільської ради відбулися загальні збори громадян. У сході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, Галина Назарина - керівник служби соціальної політики і комунікацій СТОВ «Дружба-Нова» по Прилуцькому регіону, депутати районної та місцевої рад.

Зі звітом про економічний та соціальний розвиток громади за минулий рік та основними завданнями виконавчого комітету на 2017 рік виступив Валківський сільський голова – Михайло Дмитрієвський, який зупинився на роботі закладів соціальної сфери, підприємств та установ, що функціонують на території сільської ради.

Жителі

23 Березня 2017 15:57Подія

До уваги жителів Чернігівщини: значно збільшилась кількість пожеж!

Незважаючи на вимоги правил пожежної й екологічної безпеки та постійні застереження рятувальників, громадяни продовжують спалювати рештки сухої рослинності, сміття на присадибних ділянках, а також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування в природних екосистемах.

З початку березня в Чернігівській області виникло понад 120 пожеж.

Учора, 22 березня, рятувальники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області ліквідували 23 пожежі загальною площею 50 гектарів на відкритих територіях.

Вогнеборці державного пожежно-рятувального підрозділу смт Куликівки ліквідували пожежу господарчої будівлі

23 Березня 2017 11:12Подія

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи нового Верховного Суду», - сказав Петро Порошенко.

Президент подякував Раді з питань судової реформи за

23 Березня 2017 09:47Подія

Загальні збори жителів Линовицької та Дідовецької громад

22 березня на території Линовицької селищної ради та Дідовецької сільської ради відбулися загальні збори громадян. У сходах взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, представники господарюючих суб’єктів: Володимир Марусенко - заступник директора СТОВ «Цукровик», Сергій Прозор – директор ПАТ «Линовицький цукрокомбінат «Красний», Микола Рапута – начальник земельного відділу СТОВ «Богданівське», депутати районної та місцевих рад.

Зі звітом про економічний та соціальний розвиток територіальних громад за минулий рік та напрямками роботи виконавчих комітетів на 2017 рік виступили: Линовицький селищний голова – Олександр

23 Березня 2017 09:29Подія

Керівникам сільськогосподарських підприємств

Запрошення на Дні агротехнологій

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція AgriEvent запускає серію заходів – демонстрації передових технологій з основних технологічних операцій: ґрунтообробітку, посіву, внесення засобів захисту рослин, оранки та збирання. На заходах буде презентовано роботу сільськогосподарської техніки міжнародних лідерів-виробників, генераторів аграрних технологій. Події відбуватимуться за активної участі членів УКАБ та всіх агровиробників, які зацікавлені у їх запровадженні.

Дні агротехнологій УКАБ – це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. На заходах будуть продемонстровані технології,

22 Березня 2017 16:31Подія

Соціальний ролик «тарифна децентралізація»

На підтримку процесу децентралізації розроблений тематичний відеоролик «Тарифна децентралізація».

https://www.youtube.com/watch?v=kPORtGBwzNk

22 Березня 2017 14:23Подія

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках-2017» триватиме з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 15 квітня (День довкілля)

Завжди гарним подарунком до цих свят є проведення щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та Товариством лісівників України.

Вже традиційно, до акції приєднався і Прилуцький держлісгосп. Директор підприємства Анатолій Данько, напередодні зазначив, що мета цієї акції не лише посадити якомога більше дерев, а й привернути увагу громадськості до проблем збереження та відтворення лісів, виховати у підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи, підвищити довіру суспільства до діяльності лісового господарства. Тому заздалегідь сплановані

22 Березня 2017 12:07Подія

Монетизація субсидій – можливість для громадян долучитися до програм з енергоефективності

Про це зазначив Віце-Прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

— Маємо швидше рухатись у реформі енергоефективності. Одне з питань – монетизація субсидій. По-перше, на рівні підприємств теплоенергетики, щоб позбутись клірингових розрахунків і монополії однієї компанії на ринку газу. По-друге, монетизація субсидій для споживачів означає, що зекономлену частину коштів субсидії споживач зможе спрямувати на енергоефективні заходи, — зауважив він.

За словами Геннадія Зубка, пакет законопроектів з енергоефективності відпрацьований з Євросоюзом, який, у свою чергу, залучається

22 Березня 2017 10:11Подія

Можемо переходити від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку України – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі», - зазначив Петро Порошенко під час

<<<1 - 11 з 3883>>>