<<<1 - 11 з 7458>>>


25 Травня 2020 18:20Актуально

Андрій Прокопенко: Чернігівська область входить в топ-3 кращих регіонів України по виробництву молока

 

За підсумками 2019 року господарства Чернігівської області отримали 245 тисяч тонн молока. В натуральних величинах найбільше молока виробляють в господарствах Ічнянського та Бахмацького районів, у відсотках їх доля становить 35% від загальних обсягів виробництва в області.

Питома вага виробленого молока на сільгосппідприємствах становить 48% від загального виробництва в області, а в державі цей показник складає лише 28%.

Середній надій на одну корову за 2019 рік становить 5838 кг. Продовжується робота по переоснащенню тваринницьких об’єктів, запровадження сучасних технологій утримання, годівлі та доїння.

Вже сьогодні

25 Травня 2020 13:30Актуально

Андрій Прокопенко: стимулюватимемо розвиток садівництва та ягідництва в області

 

Сьогодні, 25 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко із заступником голови ОДА Олександром Савченком та заступником директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олегом Крапивним провів робочу нараду з питань розвитку галузі садівництва та ягідництва на Чернігівщині.

– Зростання попиту на заморожені плоди та ягоди у світі свідчить про значні перспективи цього напрямку. Зараз у нашій області плодово-ягідництвом займаються 32 суб’єкти господарювання. Загальна площа насаджень складає близько 900 гектрарів, з них 314 гектарів – у фермерських господарств. Враховуючи потужний потенціал нашої

25 Травня 2020 11:35Актуально

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 25 травня

Станом на 11 годину 25 травня в Чернігівській області + 4 нових випадків коронавірусу. 

ПЛР-тестування виявило Covid-19 у 3 жителів Куликівського району. Всі вони з числа контактних осіб. Перебувають на амбулаторному лікуванні.

Також підтверджено коронавірусну інфекцію у жінки з міста Чернігів. Вона була госпіталізована до інфекційного відділення з пневмонією. Її стан стабільний. Проводиться епідеміологічне розслідування. 

Загальна ситуація в області наступна: 

49 пацієнтів вже одужали. 17 перебувають на госпіталізації в закладах охорони здоров’я.

57 знаходяться на амбулаторному

24 Травня 2020 12:00Актуально

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 24 травня

 

У Чернігівській області 2 нових випадки коронавірусу. ПЛР-тест підтвердив Covid-19 у двох людей з Чернігова.

Загальна ситуація в області наступна:

  • 49 пацієнтів одужали,
  • 16 - перебувають на госпіталізації в закладах охорони здоров’я,
  • 54 - знаходяться на амбулаторному лікуванні,
  • 6 - летальних випадків,
  • 5 хворих, виявлених в області, переведено на лікування за місцем проживання (з Куликівського району).

Загалом в області підтверджено 130 випадків коронавірусної інфекції.

За минулу добу у Чернігівському обласному

23 Травня 2020 10:00Актуально

Андрій Прокопенко: Продовжуємо спільну роботу зі створення центру пересадки кісткового мозку в Чернігові

 

Учора, 22 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із депутатом обласної ради Дмитром Блаушем відвідав Чернігівський медичний центр сучасної онкології та провів нараду з його керівником Юрієм Шенєм.

– Минулого тижня в ОДА ми провели зустріч з профільними фахівцями та лікарями, щоб обговорити створення на базі онкоцентру дитячого онкогематологічного відділення та центру пересадки кісткового мозку. Сьогодні ж виїхали до онкоцентру, щоб на місці попередньо спланувати їх розміщення, – зазначив Андрій Прокопенко і додав, що для  розміщення відділення дитячої гематології потрібно створити відповідні умови.

22 Травня 2020 18:40Актуально

Сьогодні в області виявлено ще 6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

 

У Чернігівській області сьогодні зафіксовано ще 6 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

ПЛР-тест підтвердив COVID-19 у трьох жителів Куликівського району. Всі вони з числа контактних осіб. Хвороба протікає безсимптомно,тому вони знаходяться на самоізоляції вдома.

Ще двоє хворих – із Чернігова (у тому числі – один медичний працівник) та одна хвора – із Сновська. Всі троє знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Маємо гарні новини: одужали двоє жителів Бобровицького району.

Загалом у Чернігівській області 127 випадків інфікування COVID-19. Це один з найнижчих

22 Травня 2020 18:10Подія

Запровадження електронного обліку деревини в області — на завершальній стадії

 

Сьогодні, 22 травня, заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів нараду з питань підключення постійних лісокористувачів до системи електронного обліку деревини.

Нагадаємо, у грудні минулого року Кабмін прийняв постанову, що передбачає обов’язковий електронний облік деревини. На Чернігівщині його запровадили майже всі лісокористувачі. Так, 12 державних лісогосподарських підприємств, що діють на території області, мають такий облік деревини з 2012 року. Чернігівський військовий лісгосп — з листопада минулого року. Вже цього року електронний облік деревини (EОД) впроваджений у

22 Травня 2020 18:00Актуально

Послаблення карантину на Чернігівщині: дозволено роботу громадського транспорту

 

На Чернігівщині відсьогодні дозволені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За даними ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 21.05.2020 загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення по області становить 2,32 (вимога не більше 12), завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 4% (вимога не більше 50%), середня кількість

22 Травня 2020 13:00Актуально

Сьогодні в Україні стартує другий з п’яти етапів виходу із карантину

 

З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

– В Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом’якшень карантину. З 22 травня – другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється

22 Травня 2020 12:30Актуально

Андрій Прокопенко: Працюємо, щоб Чернігівщина отримала додаткові гроші на ремонт та будівництво доріг

 

21 травня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів Президент України Володимир Зеленський.

Президент повідомив, що для ремонтів і будівництва доріг місцевого значення обласні державні адміністрації зможуть залучати додаткове фінансування під місцеві гарантії.

Механізм залучення цих коштів напрацьований у спільному проєкті Офісу Президента України, Уряду та Укравтодору.

– У нас з'явилась реальна можливість залучити додаткові кошти для будівництва доріг на Чернігівщині. Шлях до цього ми відкрили на сесії обласної ради 12 травня, коли прийняли рішення

22 Травня 2020 12:23Інформація

Від коду роду – до коду народу

 

 

21 травня в Україні відзначається  День вишиванки. Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням. 

Це відносно нове свято, яке стало вже по справжньому народним. Нині вишите вбрання в моді. Його поєднують і з джинсами, кросівками і з діловим костюмом. Вишиванка це значно більше ніж просто одяг - тут має значення все - і хто вишиває, і візерунок, і кольори.

Цього дня ми шануємо наш національний оберіг - прекрасну українську вишиванку. Вона зберігає споконвічні традиції нашого

<<<1 - 11 з 7458>>>