<<<1 - 11 з 4428>>>


17 Листопада 2017 15:03Подія

Працівників сільгоспвиробників району привітали і відзначили з нагоди професійного свята

У третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства.

Сьогодні аграрії Прилуччини приймали вітання та слова вдячності від в.о. голови райдержадміністрації Антоніни Стукалової, голови районної ради Василя Малика, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколи Даниленка, голова міськрайонної організації профспілки працівників АПК Вікторія Коротя.

У своєму виступі Антоніна Стукалова наголосила, що день працівників сільського господарства воістину всенародне адже вшановується праця найчисленнішої армії трударів, чиїми руками твориться багатство України.

17 Листопада 2017 14:18Подія

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним і здатним

17 Листопада 2017 11:58Подія

Перша сесія Малодівицької обʼєднаної територіальної громади

16 листопада у Малодівицькій ОТГ була проведена перша сесія обʼєднаної територіальної громади. На сесії новообрані депутати прийняли присягу, створили фракції, обрали секретаря ради та створили постійні депутатські комісії.

Новообраний селищний голова приступила до виконання своїх повноважень, утворений виконавчий комітет, чисельність та затверджено персональний склад. Оголошено про початок реорганізації сільських рад (Обичівської, Петрівської, Великодівицької, Дмитрівської, Товкачівської) шляхом приєднання до Малодівицької селищної ради, про виконання обовʼязків старост сільськими головами, припинення повноважень секретарів приєднаних сільських рад, введення

16 Листопада 2017 14:59Подія

Шановні трудівники села!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою,

в.о. голови райдержадміністрації Антоніна Стукалова

16 Листопада 2017 14:55Подія

Виїзний особистий прийом громадян в.о. керівника апарату райдержадміністрації на території Даньківської сільської ради

16 листопада проведено виїзний особистий прийом громадян в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світланою Александровою на території Даньківської сільської ради.

У ході особистого прийому жителі громади піднімали питання щодо облаштування дороги до кладовища, перерахунку пенсій, призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на новий опалювальний період.

Світланою Александровою дані заявникам роз’яснення та відповіді, консультації з питань призначення субсидій надані начальником відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації

16 Листопада 2017 14:29Подія

Щодо проведення Міжнародного форуму бізнес-інновацій Future Business Forum

Інформуємо Вас, що 30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві (Столичне шосе, 103, Ramada Encore Kiev), пройде міжнародний форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum.

У столиці зберуться більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору з метою ознайомитися з правилами сталого розвитку свого бізнесу, а також розбудовою за такими принципами усієї держави.

Спікерами FUTURE Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк, які розкажуть:

• про переваги та міжнародні практики

16 Листопада 2017 14:10Подія

До Дня працівників сільського господарства

Завершуються польові роботи аграріїв і наближається їх свято – День працівників сільського господарства. Сільським господарством в області займалися 1041 підприємство, у т.ч. 524 фермерських господарств. В аграрній галузі зайнято майже 24 тис. штатних працівників, з них 17,1 тис. чоловіків та 6,5 тис. жінок. Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції країни за 9 місяців цього року становила 3,6%.

Аграрії області мають такі здобутки: на початок листопада всіма категоріями господарств зібрано 2,3 млн.т зерна, реалізовано на забій 48 тис.т живої ваги худоби та птиці, надоєно 468 тис.т молока, вироблено 253 млн.шт яєць.

Сільськогосподарськими підприємствами

16 Листопада 2017 09:00Подія

Президент провів зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом.

Комісар ЄС відзначив динаміку реформ в Україні за останній період та підтвердив готовність ЄС і надалі надавати всебічну підтримку на шляху внутрішніх перетворень, спрямованих на подальше зближення з Європейським Союзом.

Сторони також обмінялися думками щодо підготовки до Саміту «Східного партнерства» 24 листопада 2017 року у Брюсселі.

Глава держави поінформував Й.Гана про розвиток безпекової ситуації на Донбасі та привернув увагу до суттєвого погіршення

16 Листопада 2017 08:37Подія

Цікаво для тих, хто розпочинає власну справу

На виконання заходів обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки Департамент економічного розвитку ОДА спільно з ДО "РФПП по Чернігівській області" 22.11.2017 року об 11 год. 00 хв. в малій залі райдержадміністрації (за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220) проводить навчальний семінар для підприємців та осіб, які бажають розпочати власну справу. Тема семінару: "Ефективні форми організації і ведення підприємницької діяльності".

16 Листопада 2017 07:42Подія

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи по інформуванню населення стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі та в районі.

Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій – і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу – ви збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію.

Дякуємо Вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення

15 Листопада 2017 15:05Подія

Виїзна приймальня райдержадміністрації та районної ради на території Дубовогаївської сільської ради

15 листопада в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світлана Александрова провела виїзну приймальню райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Наталії Єгорової, начальника відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентини Колосової, головного спеціаліста відділу обслуговування громадян Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталії Таранець, головного спеціаліста міськрайонного управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Наталії Бербушенко та заступника начальника

<<<1 - 11 з 4428>>>