<<<1 - 11 з 6634>>>


18 Жовтня 2019 13:00Конференція

Звітно-виборна конференція районної ветеранської організації

 

18 жовтня в приміщенні райдержадміністрації відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України. В роботі конференції взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Александрова, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Косенко,  голови первинних ветеранських організацій, представник організації ветеранів Прилуцького агроколеджу, міської ради ветеранів Рахімзян Заріпов.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів. На конференції розглянули звіт районної організації

17 Жовтня 2019 15:35Актуально

У районі продовжується ремонт доріг загального користування місцевого значення

 

 

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 березня 2019 року № 70 затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Відповідно до цього розпорядження на замовлення Управління капітального будівництва наразі проводиться поточний середній ремонт асфальтового покриття ділянки атодороги О251513 Боршна-Смош-Ряшки-Оникіївка в межах Смоської сільської ради.

Під час робочої поїздки  в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський разом з Смоським сільським головою Олександром Миколаєнком ознайомилися з ходом виконання ремонтних

17 Жовтня 2019 14:32Інформація

В обласному центрі пройшов VI форум ділових та професійних жінок

 

 

 

Більше 120 активних, ділових та креативних жінок з усієї Чернігівщини – представниці різних напрямів діяльності зібралися вчора, 16 жовтня, у Чернігові. Всі вони – учасниці обласного форуму «WOMEN IN…».

Відкриваючи захід, голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірина Дорожкіна подякувала всім, хто завітав на захід, і зазначила, що проведення форуму – чудова можливість підтримати жінок-виробників, підприємниць та тих, хто бажає відкрити власну справу.

Участь у форумі взяла виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

– Рівень ділової та професійної активності сучасних жінок дуже зростає. Велика кількість жінок Чернігівщини займаються підприємницькою діяльністю,

17 Жовтня 2019 12:00Фестиваль

Ансамбль "Родина" Дідовецького РБК - учасники VI Міжнародного фольклорного фестивалю "Родослав"

Протягом 12-13 жовтня в Івано-Франківську відбувся  шостий Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав», мета якого відроджувати автентичні традиції різних українських етнографічних груп населення.

Фестиваль приурочений 100-річчю Соборності України, 90-й річниці ОУН, Дню захисника України, розвитку національної ідеї державності та збереженню міцного генетичного коріння української духовності. Фестиваль етнографічних регіонів України традиційний та був заснований у 2001 році.

Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятника Івану Франку. Після чого святкова колона учасників фестивалю крокувала містом під звуки оркестру з піснями та танцями до головної сцени на Вічевому майдані.

На фестиваль

16 Жовтня 2019 16:58Семінар

Відбувся семінар з сільськими головами та секретарями місцевих рад

 

 

16 жовтня керівник апарату райдержадміністрації Світлана Александрова провела семінар з сільськими головами та секретарями місцевих рад.

 
 

В ході семінару були опрацьовані питання:

- про паспортизацію місць видалення відходів та забезпечення життєдіяльності підвідомчих територій в осінньо-зимовий період доповіла Антоніна Стукалова – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головний архітектор району;

 
- про взяття у комунальну
16 Жовтня 2019 11:18Нарада

Щотижнева нарада в райдержадміністрації

16 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб.
В ході наради були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу. Зокрема, були розглянуті питання функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, виконання бюджету району, фінансування захищених статей видатків.
Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, були питання:
• стану використання коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій;
• обсягів промислового виробництва за підсумками 9 -ми місяців роботи п.р.;
• ходу

15 Жовтня 2019 14:57Подія

Виїзний прийом громадян

Виїзний особистий  прийом громадян на території Переволочнянської сільської ради

 

15 жовтня проведено виїзний особистий прийом громадян в.о. голови райдержадміністрації Денисом Росовським на території Переволочнянської сільської ради.

У ході особистого прийому жителів громади хвилювали питання: надання медичних послуг місцевому населенню, заміна вікон у приміщенні сільської бібліотеки, ремонт приміщення будинку культури, ремонт мостків через річку Удай, ставки податку на нерухоме майно.

Під час проведення особистого прийому громадян Денис Росовський відвідав бюджетні установи сільської ради, надав заявникам ґрунтовні роз’яснення та відповіді по порушених питаннях.  

15 Жовтня 2019 14:16Інформація

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

 

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проєкт закону на основі урядового законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.

– Після того, як Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт про ринок землі, ми почали велику дискусію з усіма зацікавленими сторонами. Провели декілька десятків зустрічей і консультацій, завдяки яким зафіксували всі зауваження і пропозиції, а також страхи та побоювання всіх – аграріїв, фермерів, пайовиків та селян. Земельна

15 Жовтня 2019 14:10Інформація

Володимир Зеленський: Україна – незалежна, унітарна й демократична держава, а хто не згоден з цим – матиме справу з нашими захисниками

 

 

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що це свято є справді великим днем для України.

«День відважних, безстрашних і непереможних воїнів, чоловіків та жінок з усіх куточків нашої незалежної України, справжніх національних героїв, які щодня боронять нашу Батьківщину, захищають її незалежність та суверенітет», – наголосив він у своєму виступі.

Президент заявив, що до початку війни на Донбасі у 2014 році українці помилково почувались у безпеці. «Таке явище, як війна, здавалося нам чимось дуже далеким. Чимось із книжок і кінофільмів.

11 Жовтня 2019 16:25Подія

«Україні своє серце віддаю»- тема районного уроку мужності

День Захисника Вітчизни є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну та символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Він співпадає із святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою усього українського козацтва. Під час Другої світової війни в цей день зародилася Українська повстанська армія.

11 жовтня проведено районний урок мужності на тему: «Україні своє серце віддаю» у славному козацькому селищі Мала Дівиця невипадково. В кожній історичній епосі тут були свої герої, від часів славетної Дівицької сотні до сучасного героя російсько-української війни. Нагадують про них мовчазні пам’ятні

11 Жовтня 2019 15:48Подія

НА ПРИЛУЧЧИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

11 жовтня в райдержадміністрації відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України, що співпали з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. У заходах взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Александрова, в.о. голови районної ради Наталія Єгорова, представники громадських організацій; учасники бойових дій на Сході України.

 

Присутні на заході вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та висловили подяку тим хлопцям, які зараз захищають незалежність України. Також були вшановані сім’ї загиблих воїнів-земляків.

<<<1 - 11 з 6634>>>