Прилуцька РДА
Анонси  Громадське обговорення

  Назад

  Співбесіда з Малківською громадою

  07 червня в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, в.о. керівника апарату - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Антоніна Стукалова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Бобренко провели співбесіду із сільським головою та громадою с. Малківка по питаннях:

  - добровільного обʼєднання територіальної громади;

  - реорганізація місцевої школи з І-ІІІ ст. в І-ІІ ст.

  В основному громадою висловлено позитивне бачення вищезазначених тем.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

  Співбесіди з сільськими, селищними головами

  29-30 травня в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський та заступник голови районної ради Наталія Єгорова провели співбесіди із сільськими, селищними головами (за окремим списком) по питанню добровільного обʼєднання територіальних громад.

  Обговорювалося створення обʼєднаної громади з центром в с. Манжосівка. В основному керівниками територіальних громад висловлено позитивне бачення функціонування даної громади.

  За інформацією відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Об’єднання громад на Чернігівщині: вже 11 ОТГ готові до перших виборів

  Тиждень тому, 18 травня, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч затвердив висновок про відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у Малодівицьку селищну об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Мала Дівиця Прилуцького району.

  Протягом травня це вже третій подібний документ: Бобровицька і Талалаївська громади отримали позитивний висновок від ОДА 5 і 12 травня відповідно. Таким чином уже 11 об’єднань вийшли на фінішну пряму – очікують на рішення Центральної виборчої комісії про призначення перших виборів голів і депутатів новостворених ОТГ. Нагадаємо, що нові представницькі органи вже діють у 19 об’єднаних громадах в області. Таким чином Чернігівщина не збавляє темпу і є одним із лідерів за активністю децентралізації в Україні.

  Прес-служба облдержадміністрації

  Інформація про виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у Прилуцькому районі за 2016 рік.

  Питання утворення об’єднаних територіальних громад у районі на часі

  27 грудня у приміщенні Великодівицької ЗОШ І-ІІ ступенів за участю заступника голови Прилуцької райдержадміністрації Володимира Бобошка, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Антоніни Стукалової відбулася зустріч з жителями с. Велика Дівиця по питанню утворення об’єднаної територіальної громади з центром в смт. Мала Дівиця. В ході зустрічі кожен учасник висловив своє бачення і ставлення до об’єднання. Багатьох учасників наради хвилювали питання функціонування шкіл та первинної ланки охорони здоров’я, розширення повноважень місцевих рад та створення нових робочих місць, автобусного сполучення між селами.

  Остаточне рішення щодо входження в об'єднання планується депутатами сільської ради прийняти при обговоренні даного питання на черговій сесії.

  08 грудня в залі засідань райдержадміністрації за участю голови Прилуцької райдержадміністрації Валентини Ковтун та голови районної ради Василя Малика відбулася нарада з сільськими та селищними головами Прилуцького району по питанню утворення об’єднаної територіальної громади з центром в смт. Мала Дівиця, до якої пропонується приєднатись Великодівицькій, Товкачівській, Мазківській, Дмитрівській, Білорічицькій, Петрівській, Погребівській, Піддубівській, Рудівській, Знам’янській та Обичівській с/радам.

  В ході наради кожен учасник висловив своє бачення і ставлення до об’єднання. Багатьох учасників наради хвилювали питання функціонування шкіл та первинної ланки охорони здоров’я, розширення повноважень місцевих рад, автобусного сполучення між селами.

  Всі присутні зійшлись до спільної думки не зволікати з часом, виносити це питання на розгляд сесії та динамічно і швидко провести громадські слухання з питання об’єднання громад.

  Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року № 451 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» в районі проходить громадське обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та проведення реформи місцевого самоврядування.

  Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

  Зауваження та пропозиції щодо порівняльної таблиці до проекту Закону України просимо надсилати до 1 липня 2014 року на адресу: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220, Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, е-mail: pluvp0205@gmail.com Контактна особа: Симоненко Лідія Григорівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. (04637) 5-03-68.

  Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».doc

  Більше матеріалів (Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні, Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та інші) розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням

  http://minregion.gov.ua/koncepciya-reformuvannya-miscevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizaciyi-vladi-v-ukrayini-333230

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

  з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Назад  22 Вересня 2017 12:43
  22 Вересня 2017 12:43
  22 Вересня 2017 12:43
  22 Вересня 2017 12:43
  22 Вересня 2017 12:38
  22 Вересня 2017 12:37
  22 Вересня 2017 12:35
  15 Вересня 2017 16:41
  15 Вересня 2017 16:41
  15 Вересня 2017 16:39
  15 Вересня 2017 16:37
  15 Вересня 2017 16:35