Прилуцька РДА
Анонси

  Інформація для внутрішньо переміщених осіб

  Назад

  Оголошення для внутрішньо переміщених осіб!

  Починаючи з 2014 року, представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) реалізує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). З січня 2017 року до липня 2018 року буде тривати проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

  Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВПО у відновленні та інтеграції, сприянні соціальної стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в громадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

  Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, а саме у 35 громадах цих областей. Однією із попередньо обраних областей є Чернігівська область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект.

  В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

  Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: http://iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-ua1-2017-012.

  Контактна особа від МОМ – Анна Єрьоміна (тел. 0445685015, адреса електронної пошти: aeremina@iom.int).  ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ  Управління соціального захисту населення Прилуцької райдержадміністрації інформує: «Призначено радників з питань вимушених переселенців»

  Міністерством соціальної політики України разом із громадською ініціативою Крим SOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії започатковано програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб, спрямовану на забезпечення соціального захисту цих осіб та інших незахищених громадян у населених пунктах України.

  У межах реалізації Програми на період із 01 вересня 2015 року по 30 квітня 2016 року впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб» та призначено 25 радників для роботи у регіонах.

  Кожен переселенець, який не може розв’язати своє соціальне питання самостійно з тієї чи іншої причини безпосередньо на районному рівні (в будь-якому регіоні України), зможе звернутися до регіонального радника з питань внутрішньо переміщених осіб за допомогою.

  Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними та Міністерством соціальної політики, отриманні інформації з питань, що стосуються їх соціального захисту, та розв’язанні виявлених проблем.

  У Чернігівській області на посаду радника призначено Едієву Надію Михайлівну.

  Графік прийому: вівторок; четвер 1000–1300 каб. 18 (Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації; проспект Миру, 116-а, м. Чернігів).

  В інші дні прийом проводиться за адресою: вул. Горького, 57/1, м. Чернігів.

  Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

  У центрах зайнятості Вам допоможуть:

  • отримати інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням;

  • знайти роботу – тимчасову або постійну;

  • отримати виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності;

  • взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;

  • отримати професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

  • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

  В усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні. Усі вакансії – у вільному доступі.

  За потреби скористайтеся послугами:

  • безкоштовної інформаційно-довідкової телефонної системи державної служби зайнятості: 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону);

  • безкоштовного мобільного сервісу «Пошук роботи»: 730 (з мобільного телефону);

  • веб-сайтів Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua .

  Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від того, де Ви живете чи перебуваєте. Усі послуги – безкоштовні.

  Для реєстрації в службі зайнятості та отримання статусу безробітного необхідно подати наступні документи:

  • паспорт громадянина України;

  • облікову картку платника податків (ідентифікаційний код).

  • трудову книжку (або її дублікат чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи), або документ, що підтверджує періоди зайнятості (наприклад, цивільно-правовий договір);

  • диплом або інші документи про освіту;

  • військовий квиток (в якому зазначена дата взяття на облік у військовому комісаріаті відповідно до законодавства).

  Для призначення допомоги по безробіттю подається:

  • довідка з військового комісаріату, військової частини або іншого формування про:

  • строки проходження служби;

  • грошове забезпечення.  Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям

  В Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння правовому захисту громадян, які вимушені залишити окуповані та небезпечні території.

  Програма впроваджується Датською Радою у справах біженців та Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в 20 областях нашої держави, в тому числі й на Чернігівщині. Партнером проекту в Чернігівській області є Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

  У рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, адвокатську допомогу, в тому числі у національних й міжнародних судових інстанціях, з правових питань щодо статусу внутрішньо переміщених осіб, отримання соціальних гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок бойових дій майно, тощо.

  Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на території Чернігівської області, можуть звертатися до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою: вул. Горького 57, м.Чернігів, 14000, телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532.

  Чернігівський громадський комітет захисту прав людини  Управління соціального захисту населення інформує:

  Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям

  В Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння правовому захисту громадян, які вимушені залишити окуповані та небезпечні території.

  Програма впроваджується Датською Радою у справах біженців та Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в 20 областях нашої держави, в тому числі і на Чернігівщині. Партнером проекту в Чернігівській області є Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

  В рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, адвокатську допомогу, в тому числі в національних й міжнародних судових інстанціях, з правових питань щодо статусу внутрішньо переміщених осіб, отримання соціальних гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок бойових дій майно, тощо.

  Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на території Чернігівської області, можуть звертатись до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою: вул. Горького, 57, м. Чернігів, 14000, телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532, e-mail: protection.ua@gmail.com.  ЗАКОН УКРАЇНИПро внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб  До відома роботодавців! ПРООН оголошує прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також працевлаштування місцевого населення Донецької та Луганської областей  ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЗОКРЕМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

  Якщо ви шукаєте роботу – зверніться до державної служби зайнятості, яка стане вашим особистим консультантом та надійним помічником в її пошуку.

  В усіх центрах зайнятості - єдина база вакансій по Україні. Серед них є вакансії з наданням житла.

  Усі вакансії – у вільному доступі.

  Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

  За детальною інформацією звертайтеся до Прилуцького міськрайонного центру за адресою: вул. Вокзальна, 46 або за телефонами: 3-04-99, 3-11-31 або до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.


  Шлях переселенця.

  Назад  24 Березня 2017 11:41
  24 Березня 2017 11:37
  24 Березня 2017 11:37
  24 Березня 2017 11:36
  24 Березня 2017 11:34
  17 Березня 2017 16:14
  17 Березня 2017 16:12
  17 Березня 2017 16:11
  10 Березня 2017 17:01
  10 Березня 2017 16:56
  10 Березня 2017 16:50
  10 Березня 2017 16:49