Прилуцька РДА
Анонси

  Служба у справах дітей

  Назад

  ПРОБУДИТИ ІНТЕРЕС ДО ПРАВА

  Становлення державності в Україні проходить у складних умовах. Невизначеність і нестабільність у різних сферах життя зумовили виникнення й загострення негативних процесів соціальної дійсності. Особливо вразливими до впливу криміногенних факторів є неповнолітні. Чималу роль у повноцінному розвитку їх особистості відіграє усвідомлення прав, які надані молодій людині, та обов’язок, що покладений на неї державою.

  З метою координації та методичного керівництва правоосвітньої діяльності у школах району з 03 квітня по 03 травня проводився місячник юридичного всеобучу.

  Рішенням координаційної ради у справах дітей був затверджений план заходів по проведенню юридичного всеобучу. З начальником Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, підполковником поліції Крахмільцем Р.П. було погоджено склад співробітників відділу для надання допомоги при проведенні місячника.

  Під час місячника юридичного всеобучу у школах району проведені різноманітні заходи: батьківські збори, бесіди, виховні години, диспути, зустрічі «за круглим столом», конкурси малюнків на правову тематику, тематичні вечори, брейн-ринги, турніри та інші форми роботи, спрямовані на профілактику антигромадських проявів та згубних звичок неповнолітніх.

  Спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працювали з учнями Ладанської гімназії, Лісовосорочинської, Товкачівської, Івківської, Сухополов’янської,

  Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Обичівської, Великодівицької, Погребівської, Голубівської, Подищанської ЗОШ І-ІІ ст.

  Відповідно до плану заходів у шкільних бібліотеках, кабінетах історії та правознавства були оформлені виставки книг, посібників, нормативно-правових актів, а також поновлені куточки по захисту прав дітей.

  Будемо сподіватися, що початок роботи з правового виховання дасть результати, що наша держава створить умови для того, щоб у молоді пробудився інтерес до права.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  28 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дениса Росовського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  На засіданні були розглянуті такі питання:

  - Про встановлення днів побачень бабусі з онукою.

  - Про присвоєння прізвищ трьом новонародженим дітям.

  - Про надання згоди та підняття клопотання про надання дозволу батькам на укладення та підписання договору купівлі-продажу, за яким малолітня дитина набуде у власність будинок з господарськими будівлями та спорудами і земельну ділянку.

  - Про надання згоди та підняття клопотання про надання дозволу двом подружнім парам на оформлення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах трьох малолітніх дітей.

  - Про тимчасове оформлення дитини, яка залишилась без батьківського піклування.

  - Про роботу виконкому Ладанської селищної ради щодо захисту прав дітей, в тому числі щодо заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності.

  Підводячи підсумки засідання, Денис Росовський наголосив, що всі справи були розглянуті в інтересах малолітніх дітей.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  Подарунки від Святого Миколая для вихованців дитячих навчальних закладів району

  Сьогодні комунальний заклад медико-соціального захисту «Прилуцький обласний будинок дитини» «Надія» відзначили свято Миколая – одне з найсвітліших і найочікуваніших свят для усіх дітей. І з особливим нетерпінням чекали цього дня 74 вихованці цього будинку. Розділити з малечею цього особливого закладу радість свята завітали голова райдержадміністрації Валентина Ковтун та перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський.

  З теплими словами привітання до дітвори та колективу закладу звернулася голова райдержадміністрації Валентина Ковтун, наголосивши, що свято Святого Миколая - одне з найприємніших свят нашої дітвори і в цей день хочеться побажати всім дітям здоров’я, добра та здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Також підкреслила, що символічним є той факт, що заклад має назву «Надія», тому Валентина Ковтун побажала всім діткам надії, віри в майбутнє і щоб кожна дитина знайшла свою сім’ю і була обігріта сімейним теплом та любов’ю.

  На свято до малечі завітали Богдан Зарічанський – керівник Прилуцької місцевої прокуратури, Олег Шекера – представник Прилуцького осередку Чернігівського земляцтва, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, директор Інституту сімейної медицини Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Валентина Корнєва Володимирівна – доцент кафедри дитячої педіатрії №2 Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Катерина Сербіна – представник інституту міжнародних відносин ім. Т. Г.Шевченка, Ярослав Сторубльов – начальник Бахмацької колійної машинної станції №285, Андрій Корж– голова профспілкового комітету ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла» з представниками, Анна Макієвська - представник фірми «Бюро-вин», Олександра Телятникова – засновник «Благодійного фонду ім. Св. Луки (Войно-Ясенецького)», Наталія Гращенкова Іванівна – голова комітету БФ ім. Св. Луки (Войно-Ясенецького), Олександр Кривошей - ФОП «Кривошей», Віта Близнюк - представник Промінвестбанку, Лариса Романова – представники Прилуцької міськрайонної організації товариства «Червоного хреста».

  З нагоди свята гості принесли свої подарунки від святого чудотворця Миколая - солодкі презенти та найщиріші побажання.Вихованці закладу у відповідь зробили сюрпризи своїми руками та з усією щирістю і любов’ю подарували їх своїм гостям. Маленькі актори потішили всіх присутніх яскравою і цікавою виставою, яка заполонила всіх гостей та полинула у дитинство. Дітки в яскравих костюмах читали вірші, співали пісень та танцювали.

  Цього ж дня голова райдержадміністрації Валентина Ковтун завітала до святкової зали КЗ «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр», де привітала 75 вихованців закладу зі святом Святого Миколая та вручила солодкі подарунки.

  Вихованців цього закладу вітали зі святом депутати обласної ради Олег Авер’янов, Олена Шинкаренко, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, представники Прилуцької місцевої прокуратури та громадськості.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  Святий Миколай у гостях у Яблунівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів

  Святкове дійство до Дня Святого Миколая «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай» відбулося і для 134 вихованців Яблунівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

  У цей святковий день заступник голови райдержадміністрації Володимир Бобошко у вітальному слові наголосив, що свято Святого Миколая - одне з найприємніших свят нашої дітвори і в цей день хочеться побажати всім дітям здійснення найзаповітніших мрій та побажань. Керівник району також побажав щоб нині і повсякчас Святий Чудотворець дарував свою безмежну любов і силу, надихав на добрі справи та здійснював найпотаємніші мрії.

  На свято до вихованців школи-інтернату завітали депутат обласної ради Олег Авер’янов, генеральний директор Beiersdorf Україна Мустафа Бірхан Хазер, представник ТОВ «Наташа-Агро» Галина Отрошко, Яблунівський сільський голова Валентина Піддубна.Вихованці закладу до дня Святого Миколая отримали від шановних гостей подарунки.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  Голова райдержадміністрації привітала вихованців КЗ «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр»

  Сьогодні комунальний заклад КЗ «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр» , у якому виховується 68 вихованців, відзначив свято Миколая – одне з найсвітліших і найочікуваніших свят для усіх дітей.

  На свято завітали голова райдержадміністрації Валентина Ковтун та перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський.

  З теплими словами привітання до дітвори та колективу закладу звернулася голова райдержадміністрації Валентина Ковтун, наголосивши, що свято Святого Миколая - одне з найприємніших свят нашої дітвори і в цей день побажала всім дітям і дорослим здоров’я, мирного неба та здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Також Валентина Ковтун побажала всім дітям знайти свою дорогу у житті і бути справжніми патріотами своєї держави.

  На свято до вихованців закладу також завітали представники ОДПІІ Головного управління Державної фіскальної Служби у Чернігівській області, ДП «Прилуцьке лісове господарство», волонтери з м.Бровари.

  З нагоди свята від голови райдержадміністрації вихованці закладу отримали святковий торт та солодкі подарунки. Гості принесли свої подарунки від святого чудотворця Миколая - солодкі презенти та найщиріші побажання.

  Цього ж дня в с. Удайці голова райдержадміністрації Валентина Ковтун відвідала багатодітну родину Оксани Олгач, яка виховує одинадцять дітей. Валентина Ковтун привітала родину зі святом Святого Миколая та вручила дітям солодкі подарунки.

  Перебуваючи на території Удайцівської сільської ради голова райдержадміністрації Валентина Ковтун провела виїзний особистий прийом громадян.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  У районі відбулося свято для дітей до Дня Святого Миколая

  16 грудня у районному Будинку культури до Дня Святого Миколая для 186 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей учасників антитеростичної операції та дітей, які в цей складний час є вимушеними переселенцями, проведено театралізоване дійство.

  Під час святкового заходу діти мали можливість подивитися мультфільми про дива, які відбуваються на Миколая з усіма, хто вірить у нього та робить гарні справи; позмагатися у спортивних естафетах; взяти участь у різноманітних конкурсах; переглянути театралізоване дійство за участю вихованців районного будинку школяра, зразкової студії "Казкар" та учасників циркової студії "Удай" ЦТДЮ м. Прилуки. Малеча та дорослі були в захваті від світлодіодного шоу колективу "Агній". Всіх маленьких глядачів пригощали тістечками та соком.

  Голова райдержадміністрації Валентина Ковтун щиро привітала присутніх з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят та зазначила, що з його приходом кожен сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші сім’ї і благополуччя рідній Україні.

  Театралізоване дійство принесло масу задоволення та позитивних емоцій всім учасникам заходу.

  Всі дітлахи на додачу до святкового настрою, який їм створювали казкові персонажі, отримали від голови райдержадміністрації Валентини Ковтун та Святого Миколая солодкі подарунки.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  Довідка про хід виконання районної Програми соціально-правового захисту дітей на 2016-2018 роки

  Підсумки проведення у районі Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

  20 жовтня 2016 року завершився Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який проходив у загальноосвітніх закладах району з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового 2016/2017 навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

  За результатами проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» виявлено, що із 2587 учнів шкільного віку 1 підліток із смт. Ладан не приступив до навчання.

  За клопотанням служби у справах дітей райдержадміністрації матір хлопчика притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КпАП України за невиконання батьківських обов’язків щодо навчання та виховання свого сина, а 15-річного юнака 11 жовтня 2016 року оформлено до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

  Під час проведення заходу виявлено, що у школах району навчається 12 дітей-переселенців із тимчасово окупованих територій України. До початку 2016/2017 навчального року 138 дітей отримали допомогу (42 – фінансову, 96 – одяг, взуття, шкільне приладдя, портфелі, ранці). Суттєву допомогу надали ТОВ «Агрікор-Холдинг», СТОВ «Дружба Нова», ТОВ «Прилуцький хлібодар», ТОВ «АгроКім», ФГ «Волошка», ФГ «Маруся». Не залишилися осторонь і виконавчі комітети сільських, селищних рад. Так, наприклад, виконавчий комітет Малодівицької селищної ради 69 дітям виділив по 200 гривень, виконавчий комітет Валківської сільської ради – 2 дітям по 500 гривень, виконавчий комітет Сухополов’янської сільської ради – 3 родинам по 800 гривень, виконавчий комітет Дідовецької сільської ради подарувала 30 дітям Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. чашки, а всім першокласникам – глобуси.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

  18 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні було надано дозвіл на реєстрацію народження малолітньої дитини, на набуття у власність трьома дітьми-сиротами житла та земельної ділянки. А також розроблені та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  Зустріч керівництва райдержадміністрації з усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками

  3 жовтня відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками з нагоди Дня усиновлення. Родини, які подарували дітям сімейний затишок, материнську любов та батьківську турботу, вітала голова райдержадміністрації Валентина Ковтун.

  У вітальному слові було зазначено, що День усиновлення не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають у родини дітей, які за різних обставин втратили свою сім’ю. З великою жертовною любов’ю зігрівають вони сиріт у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру у життя, виховують достойних громадян української держави. Керівництво району велику увагу приділяє усиновленню дітей, влаштуванню їх під опіку, піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Щоденно вирішує проблемні питання по забезпеченню прав дитини на гідне життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток; застосовує ефективні форми соціальної підтримки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Виконання цих завдань забезпечує право кожної дитини бути соціально захищеною.Використовуючи світлини та музичні кліпи, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лариса Терентій розповіла про життєві історії 12 родин, що взяли до своїх сімей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  У 2016 році усиновлено 4 дітей. Всі діти усиновлені громадянами України. З них 2 дітей усиновлені мешканцями Прилуцького району. У районі функціонують 17 прийомних сімей, які виховують 24 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 ДБСТ, у яких проживають 11 дітей. На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебувають 82 дітей такої категорії. Залишилося зробити щасливими і знайти родини для 5 дітей.

  За сумлінне виконання батьківських обов’язків, підвищення авторитету української родини та з нагоди Дня усиновлення Подяки голови райдержадміністрації, квіти та подарунки отримали 12 сімей району.

  По закінченню заходу було проведено колективне фото керівництва району з усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  Проведено ІІ етап Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

  З метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах адресної допомоги у підготовці до нового 2016/2017 навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності у загальноосвітніх навчальних закладах району з 01 по 10 вересня 2016 року проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». За результатами проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» виявлено, що всі діти шкільного віку (2587 учнів) приступили до навчання у 30 школах району. З них 104 дитини перед початком навчального року отримали допомогу від спонсорів та педагогічних колективів (8 – фінансову, 96 – гуманітарну).

  Під час проведення заходу, виявлено, що у загальноосвітніх навчальних закладах району навчається 12 дітей-переселенців із тимчасово окупованих територій України.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  У районі триває рейд "Урок"

  Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України "Про загальну середню освіту", листа Міністерства соціальної політики України від 19.08.2016 № 12182/ 0/14-16/57 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», доручення заступника голови –керівника апарату облдержадміністрації Романової Н.А. від 25 серпня 2016 року № 04-10/4219 у Прилуцькому районі традиційний рейд "Урок" відбуватиметься в три етапи.

  Перший етап розпочався із середини серпня та тривав до 1 вересня 2016 року. Він, зокрема, передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах (на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації знаходяться 38 дітей із 15 сімей).

  На другому етапі (з 1 до 11 вересня 2016 року) виявлятимуться діти, які з 1 вересня не почали навчання у загальноосвітніх закладах району. Третій завершальний етап триватиме з 11 вересня до 19 жовтня 2016 року. Його завданням буде повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням; притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

  Даний профілактичний захід передбачає охоплення навчанням усіх дітей шкільного віку – переміщених із тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, виявлених під час усіх етапів проведення Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок" і надалі впродовж навчального року.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  12 липня всі християни вшановували Петра і Павла.

  Цей день є своєрідною верхівкою літа. Вважається, що на день Петра і Павла сонце грає і того, хто це побачить, очікує щастя.

  25 дітей, які проживають у сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу Прилуцького району, побачили рано-вранці, як сонце грає всіма барвами веселки, бо вже о 6-30 ранку вирушили у цікаву подорож до столиці України і були дійсно щасливими.

  На початку подорожі дітвора занурилася у цікавий світ дослідів, відвідавши музей популярної науки і техніки «Експериментаніум». Там вона у цікавій ігровій формі довідалася про явища елекромагнетизму; дізналася про таємниці води, звуку та світла; робила мильні кульки величезних розмірів; шукала виходи зі дзеркального та лазерного лабіринтів; вивчала будову тіла людини та дізналася багато нового про оточуючий світ.

  Найцікавішим було те, що діти мали змогу доторкнутися до всіх експонатів, самостійно поексериментувати.

  Наступною зупинкою був Національний музей історії України у Другій світовій війні, де діти засвоїли важливий урок національно-патріотичного виховання та збагатилися духовно.

  Незважаючи на різний вік (від 7 до 17 років) всі з захопленням слухали про героїв, які боронили нашу державу, як у часи Другої світової війни, так і під час антитерористичної операції на сході нашої країни, яка триває і зараз.

  Діти мали змогу побачити та доторкнутися до різних видів бойової техніки.

  Останньою зупинкою була екскурсія на Київську кондитерську фабрику Кондитерської Корпорації «ROSHEN», де познайомилися з професією кондитера, на власні очі побачили весь процес виготовлення печива, пригостилися смачним тортом та цукерками, переглянули фільм про створення та розвиток Кондитерської Корпорації, отримали солодощі та сувеніри.

  Діти отримали незабутні враження та море позитивних емоцій.

  В експериментаніумі біля плазмової кулі.

  У Національному музеї історії України у Другій світовій війні.  Наші діти – найкращі!

  1 червня у місті Чернігів відбулася фінальна частина обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Світ очима дітей» серед дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Прилуцький район має найбільшу кількість переможців:

  - Вадим Шкет, 2007 року народження, дитина, позбавлена батьківського піклування, с. Голубівка, ІІІ місце;

  - Юлія Кір’ян,2003 року народження, дитина, позбавлена батьківського піклування, смт. Ладан, ІІ місце;

  - Анжела Петрових,2004 року народження, с. Боршна,І місце;

  - Катерина Гавришова,2002 року народження, дитина-сирота, смт. Ладан, І місце;

  - Катерина Мала Андріївна, 2005 року народження, дитина, позбавлена батьківського піклування, смт. Линовиця, заохочувальний приз;

  - Ірина Шинкаренко Вікторівна, 1999 року народження, дитина, позбавлена батьківського піклування, смт. Линовиця, заохочувальний приз.

  За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у реалізацію державної політики стосовно захисту законних прав і інтересів дітей, з нагоди 20-річчя діяльності в регіоні служб у справах дітей та Міжнародного дня захисту дітей Подякою голови Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджено головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Ірину Юдко.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  Голова районної державної адміністрації привітала вихованців дитячих державних закладів

  1 червня відзначається велике і світле свято маленьких громадян.

  В останні роки увага суспільства особливо прикута до теми захисту дітей, підвищення престижу родин, як беруть їх на виховання. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Щоб ці надії здійснились, ми маємо разом підтримувати і захищати наших дітей. Ми всі дорослі знаємо, як нелегко виховувати свої власних дітей, а набагато важче та відповідальніше піклуватися про дітей, які за тих чи інших обставин залишилися без власних родин, зі складними долями. Скільки потрібно доброти, розуму, виваженості, терпіння для того, щоб у дитячих серцях спалахнув вогник надії, який би переріс у великий вогонь самовідданої любові до своїх рідних, до всіх людей та до своєї Батьківщини! Керівництво райдержадміністрації є частими гостями КЗ МСЗ «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» та КЗ «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр».

  Розділити з малечею цих закладів радість свята у День захисту дітей завітала голова райдержадміністрації Валентина Ковтун.Голова райдержадміністрації у вітальному слові подякувала всім працівникам за роботу та зазначила, що потрібно дарувати своє тепло дітям, які цього потребують. "Робіть добро і отримуйте його у відповідь. Діти сподіваються на нас, вони цілком і повністю довіряють нам, вони потребують нас і не зможуть без нас жити. Давайте не розчаровувати наших дітей».

  На свято до дітей КЗ МСЗ «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» завітало багато гостей. Серед них: Прилуцький міський голова Попенко О.М.; секретар міської ради Шамрай А.В.; Шекера О.Г., представник Прилуцького осередку Чернігівського земляцтва, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, директор Інституту сімейної медицини Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика; Бережний В. В., заслужений лікар України, завідувач кафедри педіатрії № 2 Інституту сімейної медицини Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика; Карась В.М., керівник Прилуцької міської прокуратури; Герасименко П.В., заступник керівника Прилуцької міської прокуратури; Зленко В.П., прокурор Прилуцької міської прокуратури; Крахмілець Р.П., начальник Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області; Поплавська А.П., член Прилуцького осередку Чернігівського земляцтва в м. Києві; Мурзіна Е.О., завідувач сектору лікувальної роботи НМАПО, доцент; Солдатова О.В., доцент кафедри дитячих та підліткових захворювань НМАПО; Сіренко О.І., представник студентського самоврядування, аспірант кафедри неонатології НМАПО; Корж А.М., голова профспілкового комітету ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла»; Педора В.П., представник профкому ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла»; Телятникова О.М., засновник Благодійного фонду ім. Святого Луки (Войно-Ясенецького); Гращенкова Н.І., голова комітету Благодійного фонду ім. Святого Луки (Войно-Ясенецького); Наумова О.В., волонтер Благодійного фонду ім. Святого Луки (Войно-Ясенецького); Пелипишина О.В., волонтер Благодійного фонду ім. Святого Луки (Войно-Ясенецького); Харченко Т.О. та Лесик Н.І., представники Прилуцької міськрайонної організації товариства «Червоний Хрест».

  Музика і яскраво прикрашена зала дарували святковий настрій. А діти подарували велике свято, яке не могло нікого залишити байдужим. Голова районної державної адміністрації Валентина Ковтун подарувала КЗ МСЗ «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» та КЗ «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» пилосмоки.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  1 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ  З метою покращення правової культури в учнівському середовищі, популяризації правових знань, здобуття практичних навичок та їх використання з 01 квітня по 30 квітня 2016 року у загальноосвітніх закладах району проходив місячник юридичного всеобучу.

  У проведенні місячника взяли участь працівники Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.

  Здійснено комплексне відпрацювання Яблунівської, Дубовогаївської, Богданівської, Івківської, Сухополов’янської, Малківської, Валківської, Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Подищанської ЗОШ І-ІІ ст.

  Під час проведення місячника юридичного всеобучу у закладах відбулися різноманітні заходи на правову тематику: лекції, диспути, брейн-ринги, «круглі столи», вікторини, анкетування, перегляд відеофільмів, конкурси малюнків, індивідуальні бесіди з учнями та їх батьками.

  Всі заходи, які були заплановані педагогічними колективами, пройшли успішно.

  За інформацією служби у справах дітей  Інформація про виконання районної програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2015 роки

  У районі розпочався Всеукраїнський захід «Урок».

  З метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності у районі з 08 вересня по 20 жовтня проходитиме Всеукраїнський захід «Урок».

  Під час проведення заходу здійснено обстеження матеріально-побутових умов усіх дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей переселенців із тимчасово окупованих територій України.

  Навчальний рік розпочали 2656 учнів, з них 17 дітей переселенців.

  У ході проведення заходу станом на 11 вересня 46 школярам (в тому числі 11 дітям переселенців) надано допомогу одягом, взуттям, продуктами харчування, шкільним приладдям.Трьом дітям надана допомога по 500,00 гривень кожному.

  За інформацією служби у справах дітей

  райдержадміністрації

  Діти – найбільше і найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

  Соціально-правовий захист дітей району у І півріччі 2015 року.

  Звіт про виконання районної програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2015 роки за 2014 рік.

  Районна програма - захист дітей на 2011-2015 рр.

  Назад  26 Травня 2017 16:21
  26 Травня 2017 16:19
  26 Травня 2017 16:17
  26 Травня 2017 16:15
  26 Травня 2017 16:14
  26 Травня 2017 16:13
  26 Травня 2017 16:09
  19 Травня 2017 16:31
  19 Травня 2017 16:28
  19 Травня 2017 16:27
  12 Травня 2017 15:11
  12 Травня 2017 15:10