Прилуцька РДА
Анонси  Служба у справах дітей

  Назад

  Про хід виконання районної Програми соціально-правового захисту дітей на 2016-2018 роки

  Засідання комісії з питань захисту прав дитини

  30 листопада в райдержадміністрації за головування в. о. голови райдержадміністрації Антоніни Стукалової відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  На засіданні розглядалися 2 питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей.

  Головуюча підвела підсумки засідання комісії та дала доручення виконавцям.

  За інформацією служба у справах дітей райдержадміністрації

  Засідання комісії з питань захисту прав дитини

  В умовах трансформації суспільства сучасна сім’я перебуває у кризовому стані. Значна частина родин не змогла адаптуватися до нових соціально-економічних умов і неспроможна якісно виконувати свої основні функції. Це спричиняє накопичення у людей стану емоційного напруження, роздратування, агресивності і призводить до несприятливої атмосфери у родині, зростання конфліктності у взаємовідносинах, жорстокого ставлення до дітей.

  Байдужість батьків, різні види насильства завдають дітям тяжких травм, що згубно впливають на їх подальший фізичний та психічний розвиток.

  Для суспільства це небезпечно тим, що діти, які не мали любові, ласки, тепла, турботи, підтримки, доброго слова від батьків, переносять цей негативний досвід на власне життя. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, знаходяться у районі на особливому контролі.

  01 листопада на засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання про стан утримання, виховання, навчання і розвитку дітей у 9 родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах і проживають на території Валківської, Канівщинської, Петрівської, Івковецької сільських та Линовицької селищної рад.

  Участь у засіданні брали представники загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних та медичних закладів району.

  Рішення приймалися в інтересах кожної конкретної дитини.

  Також на засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розроблені та затверджені індивідуальні плани соціального захисту 6 дітей.

  Після засідання комісії 5 родин отримали допомогу дитячим одягом та взуттям.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

  Дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування у районі постійна увага

  28 вересня в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, заступник генерального директора ТОВ «Наташа-Агро» Український Аграрний Холдинг Олександр Шаманський, начальник служби у справах дітей Лариса Терентій, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Дементєва, Яблунівський сільський голова Валентина Піддубна завітали в село Яблунівка до родин, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

  В цей день троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали шанс виховуватися в родинному колі. Так, розпорядженнями в. о. голови райдержадміністрації була створена прийомна сім'я Миколи Негера та Ольги Негер, до якої влаштовано двох дітей з сиротинця та до дитячого будинку сімейного типу Олександра Жувака та Анни Жувак було довлаштовано ще одну дитину.

  З нагоди Дня усиновлення поважні гості вручили прийомним батькам та батькам-вихователям цінні подарунки, а дітям-вихованціям - смаколики та спортивний інвентар.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

  30 вересня — День усиновлення в Україні

  У день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення. Імена святих, що нині ми вшановуємо, символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

  Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

  Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

  Щиро вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять – але це завжди буде ваше свято. Це завжди буде свято люблячої та міцної сім’ї. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

  Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

  Служба у справах дітей райдержадміністрації

  На допомогу сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах

  У центрі уваги працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

  З метою перевірки стану утримання дітей, які виховуються у таких сім’ях, а також формування відповідального батьківства спеціалістами у вересні 2017 року здійснено обстеження функціонально неспроможних родин району. Особлива увага приділялася багатодітним сім’ям, надано допомогу одягом та речами, що були у вжитку.

  Щодня працівники відповідних служб здійснюють кропітку та відповідальну роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує.

  За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

  «Жінки, мир, безпека»

  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 113-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року», розпорядження голови облдержадміністрації від 06.12.2016 № 739, яким затверджено план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Чернігівській області розпорядження в.о. голови райдержадміністрації від 24.03.2017 № 112 затверджено План заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Прилуцькому районі.

  Розпорядження Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Прилуцькому районі

  Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

  Щорічно з 10.05.2017 по 17.05.2017 проводиться Всеукраїнський тиждень збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, безпечного материнства та відповідального батьківства.

  Спеціалісти Прилуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєдналися до соціальної акції та провели тематичні зустрічі, бесіди, тренінги з учнівською молоддю. Заходи проведені в Дідовецькій, Сухополов’янській, Сергіївській, Малківській загальноосвітніх закладах району та Ладанській гімназії.

  За інформацією прилуцького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді

  Про оголошення конкурсу проектів

  Наказом Мінмолодьспорту від 27.03.2017 року №1225 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році» оголошено проведення конкурсу з визначення проектів молодіжних та дитячих громадських організацій на 2018 рік. Зазначений наказ розміщений на офіційному веб-сайті Міністерства молоді та спорту за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/469. Участь у конкурсі мають право брати всеукраїнські і місцеві громадські організації.

  Конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

  Також, наказами директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 27.03.2017 № 33 та № 34 оголошено проведення відповідних конкурсів проектів інститутів громадянського суспільства у молодіжній сфері та національно-патріотичного спрямування, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році. Докладніше з оголошеннями можна ознайомитись за посиланнями:

  http://dsms.cg.gov.ua/index.php?id=20923&tp=1&pg= - щодо конкурсу проектів національно-патріотичного спрямування;

  http://dsms.cg.gov.ua/index.php?id=20818&tp=1&pg= - щодо конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у молодіжній сфері.

  За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  Про проведення ХІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця»

  Благодійність — це завжди благородна справа, яка може змінити чиєсь життя.

  В Прилуцькому районі завершилась ХІІ Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по збору коштів для дітей з вадами зору, що проводилась під гаслом «Я хочу бачити життя». Зібрані кошти підуть на придбання обладнання для офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.

  До участі в акції долучились сільські, селищні ради Прилуччини, не залишились осторонь та проявили небайдужість загальноосвітні заклади Прилуцького району. Збір коштів тривав і в рамках проведення районних змагань з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл, що відбувся 7 квітня на базі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кожен, хто долучився до збору коштів, отримав яскраве сердечко — символ акції.

  Організаційний комітет по проведенню акції «Серце до серця» дякує всім за небайдужість!!!

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  Районний легкоатлетичний крос на призи Заслуженого тренера України М.Зоця серед учніа шкіл району

  07 квітня на базі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл на призи Заслуженого тренера України, нашого земляка Зоца Миколи Миколайовича. Більш ніж двісті учасників з 22 шкіл району, в чотирьох вікових групах змагалися на дистанціях 500 м, 1000 м та 2000 м. За підсумками змагань переможців та призерів нагородили грамотами, медалями та цінними призами.

  В командному заліку 1 місце та перехідний кубок завоювали спортсмени Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2місце - команда Линовицької ЗОШ І-ІІІступенів, 3 місце - команда Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІступенів.

  Підведені підсумки і серед шкіл І-ІІступенів: 1місце –Замістянська ЗОШ, 2місце – Удайцівська ЗОШ, 3 місце – Великодівицька ЗОШ.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  Міжнародна поїздка

  З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 14 по 21 травня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

  Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

  Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, лікарі тощо.

  Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

  Увага! Документи для оформлення шенгенських віз надсилаються або надаються особисто до 14 квітня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 098-680-97-14, 093-214-64-17, 096 596 14 12.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  Про підвищення кваліфікації у галузі розвитку дитини

  З метою реалізації міжнародної програми у галузі розвитку дитини, спрямованої на підвищення професійних знань фахівців з догляду за дітьми Хайфський університет (Держава Ізраїль) у співпраці з Ізраїльським агентством з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Ізраїлю (МАШАВ) оголошує конкурс на отримання стипендії.

  Детальну інформацію щодо навчальної програми, у тому числі щодо участі, отримання стипендій, подачі заявок можна отримати надіславши запит на е-mail: kramar_lili@mlsp.gov.ua.

  Контактні особи від ізраїльської сторони є пані Ширлі Йораміель та пані Елла Леверт-Левіт е-mail: intchilddev@psy.haifa.as.il.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»

  Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, 19-23 червня 2017 року в м. Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця» (далі Фестиваль) (умови, орієнтовна програма додаються).

  Фестиваль проводитиметься з метою підтримки й розвитку журналістики в Україні; поширення високих стандартів журналістської професії; популяризації надбань української національної культури на міжнародному рівні.

  У Фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, викладачі, професійні журналісти, члени громадських організацій України та Литви.

  Номінації Фестивалю: «Відеоролик» (сюжет), «Фотографія», «Радіосюжет», «Друковане слово».

  Учасниками Фестивалю є діти і молодь віком від 10 до 35 років. Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 19 травня 2017 року на електронну адресу: tandemplaneta17@gmail.com.

  За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: 044-501-01-15, 093-214-64-17, 050-447-49-68, 067-407-77-98, 050-713-99-90, 067-743-02-85.

  УМОВИ проведення Міжнародного фестивалю-конкурсу фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»

  У районі стартувала регіональна акція «Жінки, знайте свої права!»

  Регіональна акція «Жінки, знайте свої права!» стартувала в Прилуцькому районі. Її мета – інформувати громадськість про соціально-економічні права жінок, зменшити кількість порушень у цій сферіЇї метою є підвищення рівня обізнаності жінок щодо їх прав, поінформованості про шляхи попередження та інструментів протидії дискримінації за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, попередження та зупинення усіх форм насильства стосовно жінок і дітей, торгівлі людьми, розвитку жіночого лідерства у всіх сферах та на всіх рівнях.

  Організаторами Акції є обласна організація Спілки жінок України, районні та міські організації Спілки жінок України, Федерація профспілкових організацій, проводиться за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Прилуцької райдержадміністрації. Акція триватиме до 06 березня.

  Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації заплановані заходи в рамках регіональної інформаційно-просвітницької акції «Жінки, знайте свої права», значна увага приділятиметься темам: «Гендерна рівність в суспільстві», «Права жінок», «Роль жінки в родині», «Ні!» Насильству в сім’ї» тощо.

  Для підвищення рівня поінформованості жінок про їх права, у проведенні акції можуть взяти участь профспілкові, громадські організації та інші зацікавлені особи і установи.

  Забезпечення ґендерної рівності в суспільстві, подолання усіх форм дискримінації за ознакою статі закріплено в Конституції України, регулюється Законом України «Про попередження насильства в сім’ї» та іншими нормативно-правовими актами, які регулюють відносини щодо попередження насильства в сім’ї.

  Важливо вміти вирізняти та попереджати прояви дискримінації та ґендерного насильство, а також допомагати тим, хто від них потерпає. Тисячі жінок, потерпають від різноманітних проявів дискримінації та ґендерного насильства, найчастіше – у власних сім’ях та на роботі.

  Відповідальність за насильство завжди лежить на кривднику, і не може бути знята посиланнями на, так звану, «провокаційну» поведінку того, хто потерпає. Але, усвідомлюючи ситуацію насильства, той, хто потерпає, може впливати на неї, особливо, коли мова йде про випадки насильства в сім‘ї.

  Жінки і чоловіки мають право на рівність у користуванні й захисті всіх прав людини й основних свобод у політичній, економічній, соціальній, культурній, громадській чи будь-якій іншій сфері. Ці права включають, зокрема:

  • право на життя; право на рівність;

  • право на свободу й особисту недоторканність;

  • право на рівний захист законом;

  • право бути вільним від усіх форм дискримінації;

  • право на найвищий з досяжних рівень фізичного і психічного здоров'я;

  • право на справедливі і сприятливі умови праці;

  • право не бути відданим на катування чи інше жорстоке, нелюдське чи принизливе поводження чи покарання.

  За порушення законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків громадяни і посадові особи несуть цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

  Якщо жінка чи чоловік вважають, що вони стали жертвами дискримінації за ознакою статі чи ґендерного насильства, то вони можуть звернутися зі скаргою чи заявою про порушення своїх прав до:

  • Уповноваженого(ої) Верховної Ради України з прав людини.

  • спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків .

  • уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

  • правоохоронних органів.

  • суду.

  Жінки, пам'ятайте свої права! Твердження, що всі люди створені вільними і рівними зі своєю гідністю та правами є правдивим та незаперечним. Дозвольте собі бути на правильному боці історії.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  День безпечного Інтернету в Україні: як приєднатися?  До уваги органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, благодійних організацій, ЗМІ

  На виконання постанови КМУ від 21 листопада 2007 року №1333 «Про премію КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами), просимо подати пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії до Мінмолодьспорту до 1 березня 2017 року.

  Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку. Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення 2016 року(при цьому можуть також враховуватись досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки).

  Додаткова інформація щодо організаційного забезпечення присудження Премії за тел. (044) 287-24-57(відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціативи молоді департаменту молодіжної політики).

  Інформаційна довідка про отримання Премії:

  Інформаційна довідка

  За більш детальною інформацією звертатись до сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за тел. (04637) 5-08-42.  У районі пройшла молодіжна акція «100 добрих справ до 100-річчя подвигу Героїв Крут»

  Учнівська молодь Прилуччини долучилася до проведення молодіжної акції «100 добрих справ до 100-річчя подвигу Героїв Крут». Юними патріотами записані патріотичні відеопосилання, які будуть передані до музею Меморіального комплексу «Пам′яті Героїв Крут», а саме:

  - відеозвернення краєзнавчого гуртка «Юний краєзнавець» районного будинку школяра на базі Ладанської гімназії (керівник В.М. Поліщук)

  - відеозвернення патріотичного гуртка "Пам'ять", районного, будинку школяра на базі Івківської ЗОШ І-ІІІ ст.( керівник Л.П.Назаренко .).

  - відеозвернення патріотичного гуртка " Юні краєзнавці", районного будинку школяра на базі Заїздської ЗОШ І-ІІ ст.( керівник І.Є Хоменко).

  Молодь Прилуччини відзначила День Соборності України

  В рамках відзначення Дня Соборності України в закладах освіти та культури району відбулися тематичні заходи для молоді, в тому числі учнівської молоді, а саме: проведені круглі столи, виховні та інформаційні години, історичні екскурси та патріотичні лекції. Під час урочистого зібрання за участю керівництва району 20 січня 2017 року в Ладанській гімназії з нагоди Дня Соборності України відбувся патріотичний молодіжний флеш-моб. Також учні Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у флеш-мобі «Живий ланцюг єднання».

  Спортсмени Прилуччини завоювали першість у змаганнях "Стрибунець"

  12 січня 2017 року в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Ворскла» в м. Полтава відбулися відкриті змагання з стрибків у висоту та довжину Полтавської області «Стрибунець» ( ІІ – етап ) серед юнаків та дівчат 1999-2007 років народження, в яких взяли участь спортсмени 6 міст Полтавщини (м. Полтава, м. Лубни, м. Кременчук, м. Пирятин, м. Гребінка) та Прилуцького району Чернігівської області.

  Збірна команда Прилуцької районної дитячо-юнацької спортивної школи гідно виступила на цих змаганнях. Вихованці тренера з легкої атлетики Василя Гавриленка, подолавши відповідні висоти, здобули першості у своїх вікових категоріях, а саме: Станіслав Борода (2007 р. н.) - І місце - 105 см., Ярослав Коньков (2006 р. н.) -І місце - 120 см., Віталій Даниленко (2005 р.н.) - ІІІ місце- 115 см, Володимир Хантіль (2004 р. н.)- ІІ місце-135 см., Богдана Білонова (2004 р.н.)- ІІ місце - 125 см., Максим Тарасенко (2003 р. н.)-І місце -140 см.

  Під керуванням тренера Станіслава Чекаліна показали свою майстерність в стрибках у висоту: Денис Лесик (2003 р.н.)- ІІІ місце - 140 см., Анатолій Петренко ( 2002 р.н.) -ІІ місце - 150 см., Максим Приймак (2002 р.н.) - ІІІ місце - 140 см. , Альбіна Тарасенко (2001 р.н.) І місце - 130 см., Богдан Капленко (2001 р.н.) завоював І місце з результатом 170 см. (тренер Євгеній Жук ).

  Протягом змагань у залі панувала святкова атмосфера, гарний настрій і позитивні емоції. Усі учасники набули досвіду зі самореалізації та розкриття потенціалу, проведення цікавого і змістовного дозвілля, а в спортивних заходах показали найвищу майстерність. Юні спортсмени збагатилися культурними та історичними цінностями, узявши участь в пішій екскурсії стародавнім містом Полтава.

  Переможці та призери змагань будуть визначені за підсумками наступних двох етапів, які відбудуться в містах Гребінка та Пирятин. Побажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!  Звіт про стан та розвиток фізичної культури і спорту за основними напрямками діяльності у Прилуцькому районі  ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА  ВІЙСЬКОВІ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА  ПОЛІТИКИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА  Про організацію IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць»

  На виконання листа Міністерства культури України від 13.09.2016 № 1170/4/15-16 Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє про організацію ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць».

  З метою розвитку у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формувати у молоді демократичні та європейські цінності; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України й Литовської Республіки серед молодих учасників з вересня 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

  Роботи учасників Конкурсу до 20 січня 2017 року надсилати на електрону адресу: yaevropeets@ukr.net.

  Підсумки завершального етапу Конкурсу підводять у березні 2017 року. За рішенням журі автори найкращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

  За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (044)501-01-15, (044)400-43-01

  З метою підготовки узагальненої інформації просимо до 08 січня 2017 року звернутися до сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадмністрації.

  № п/п ПІБ Місце роботи / навчання Назва роботи


  Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти з метою примусової праці чи сексуальної експлуатації як у своїх країнах так і за кордоном. Тож з метою проведення інформаційно-просвітницьких компаній для підвищення рівня обізнаності населення, щодо проблем торгівлі людьми та роз’яснення прав та можливосте постраждалих осіб, звертаємо Вашу увагу на зазначену інформацію.  Молодь Прилуччини перша в області!

  З 30 червня по 2 липня у м. Чернігові в рамках відзначення «Дня Молоді» відбувся молодіжний фестиваль «ТАМ» -Територія Активної Молоді. Більше ніж 250 представників молодіжних організацій, учасників АТО та просто охочих проявити себе молодих людей з міст обласного значення і районів Чернігівщини зібрались в обласному центрі на території водноспортивної бази КДЮСШ №1 Чернігівської міської ради.

  Команда Прилуцького району у складі: спеціаліста I категорії у справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Гайдук, спеціаліста I категорії відділу фінансового забезпечення райдержадміністрації Аліни Богути, тренера-викладача з боротьби дзюдо районної ДЮСШ Олександра Антоненка та учнів районної ДЮСШ Євгена Саверського та Олександра Омеляненка брали активну участь у спортивно-масових заходах фестивалю.

  Три дні та дві ночі молоді люди проживали у наметовому містечку, що розгорнулось на мальовничому березі річки Десни. На всіх учасників фестивалю чекала насичена програма з проведення військово-спортивних ігор, Молодіжного музичного фестивалю, Театралізованого дійства до свята «Івана Купала», «Фаєр –шоу» від Чернігівського театру вогню «Джокер», «Фестивалю фарб», програми Творчих візитівок команд КВК, молодіжного квесту, презентації творчої майстерності, спортивно-змагальної та конкурсної програми.

  Розпочався фестиваль урочистим флешмобом. Величезний прапор України, який виготовили Ічнянські майстри, провезли під пішохідним мостом на драгонботах руслом річки Десна . Цей прапор побував в зоні антитерористичної операції. На березі його зустріли воїни АТО, представники цивільного корпусу «Азов», учасники наметового містечка.

  Привітали учасників з відкриттям наметового містечка та побажали їм незабутніх вражень перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, ветеран АТО, легендарний розвідник 41 батальйону Альберт Черешко, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, видатні спортсмени Чернігівщини та представники громадськості.

  Команда Прилуцького району брала участь у змаганнях на «драгонботах», перетягуванні канату, волейболі, молодіжному квесті, фестивалі фарб та творчому пікніку для представників структурних підрозділів райдержадміністрації. А в таких номінаціях, як «Веселі Старти» та «Ажіотаж» команда Прилуцького району посіла перші місця. Завдяки прикладеним зусиллям та наполегливій праці команда Прилуцького району в загально-командному заліку зайняла перше місце серед 25-и команд учасниць та нагороджена кубком за почесне перше місце, подякою, грамотами, медалями, та цінними подарунками.

  Протягом трьох днів на «Території активної молоді» панувала святкова атмосфера, гарний настрій і позитивні емоції. Покидаючи табір, усі учасники набули досвіду зі самореалізації та розкриття творчого потенціалу, проведення цікавого і змістовного спілкування, розвитку молодіжного співробітництва, а в спортивних заходах показали найвищу майстерність.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Інформація про ІІІ Всеукраїнський конкурс есе "Я європеєць"

  Про участь у Всеукраїнській акції

  «16 днів проти гендерного насильства»

  Місце та роль жінки в суспільстві - одне з одвічних питань. Історично склалося, що жінки мають значно менше можливостей, ніж чоловіки, для вияву своїх здібностей.

  У рамках акції «16 днів проти гендерного насильства», яка проводиться в Прилуцькому районі в листопаді - грудні 2015 року, в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся семінар «Гендерна рівність: що це?». На зустріч були запрошені працівники центральної районної бібліотеки, районні бібліотекарі та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Захід провела директор Прилуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Дементєва. Вона дала характеристику сучасній жінці – незалежна, освічена та чарівна, яка вважає, що крім домашніх, є в неї на землі ще й інші, не менш важливі справи. Учасники семінару дізналися багато цікавого, можливо несподіваного та корисного про себе.

  Працівники бібліотеки зробили викладку літератури з даної тематики.

  Прилуцький районний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Facebook.com/childhotline.ukraine

  До уваги багатодітних сімей.

  Назад  12 Січня 2018 16:02
  12 Січня 2018 16:00
  12 Січня 2018 15:58
  22 Грудня 2017 17:13
  15 Грудня 2017 14:46
  15 Грудня 2017 14:46
  15 Грудня 2017 14:42
  15 Грудня 2017 14:40
  15 Грудня 2017 14:37
  08 Грудня 2017 15:33
  08 Грудня 2017 15:31
  08 Грудня 2017 15:30