Прилуцька РДА
Анонси

  Оголошення

  Назад  Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту детального плану території щодо розміщення комплексу з виробництва електроенергії з біогазу на земельній ділянці за межами с. Богданівка Прилуцького району Чернігівської області

  ОГОЛОШЕННЯ

  Розпочато процедуру громадських слухань щодо Детального плану території щодо розміщення комплексу з виробництва електроенергії з біогазу на земельній ділянці за межами с. Богданівка Прилуцького району Чернігівської області, які триватимуть з 30 листопада 2016 р. по 30 грудня 2016 р. за адресою: Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Київська, 220 (відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Прилуцької районної державної адміністрації).

  Детальний план території розроблений ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» на замовлення та відповідно до розпорядження Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області № 338 від 30.08.2016 року.

  Детальніша інформація надається у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Прилуцької районної державної адміністрації. Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці проекту.

  За організацію розгляду пропозицій відповідальний начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Прилуцької РДА Стукалова Антоніна Володимирівна.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Котнакти: Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунальнго господарства Прилуцької районної державної адміністрації

  Вул. Київська, 220 м. Прилуки Чернігівська область

  тел. (04637)52315

  E-mail: pladm_mb1@cg.gov.ua  Інформація про освоєння коштів державних субвенцій

  На території Івковецької сільської ради в 90 роках через вилив нестабільного бензину з продуктопроводів було забруднено значні площі сільгоспугідь і в пробах колодязної води, що споживається населенням, періодично фіксується наявність нафтопродуктів. Програмою «Питна вода Прилуцького району на 2006-2020 роки», затвердженою рішенням 21 сесії районної ради 4 скликання Прилуцької районної ради від 23 грудня 2005 року, передбачено улаштування свердловин для забезпечення якісного питного водопостачання жителів сіл Івківці та Голубівка. Будівництво 2 артезіанських свердловин на території с. Івківці виконано у 2008 році.

  В поточному році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Прилуцького району здійснюється реалізація проекту «Буріння водозабірних свердловин для господарсько – питного водопостачання с. Голубівка Прилуцького району Чернігівської області (перша черга)». На виконання робіт залучено фінансування з державного бюджету в сумі 1000,0 тис. грн. та 111,2 тис. грн. – співфінансування з районного бюджету. Підрядником - компанією з водозабезпечення «УКРБУРВОД» з 23 листопада 2016 року розпочаті бурові роботи.  З 9 листопада для споживачів природного газу Чернігівщини запрацював Контакт-центр

  Відсьогодні близько 350 тисяч клієнтів ПАТ «Чернігівгаз», які використовують газ для побутових потреб, зможуть отримати консультаційні послуги з питань газопостачання в єдиному автоматизованому Контакт-центрі для споживачів природного газу.

  Звернувшись до Контакт-центру за номером (0462) 61 62 04 або на електронну адресу contact@cn.104.ua, користувачі газу Чернігівської області зможуть отримати консультації з усіх питань пов`язаних з газопостачанням. Це ще один зручний формат взаємодії, який допоможе газорозподільчій та газопостачальній компанії налагодити зворотній зв`язок зі споживачами.

  Щоденно, з 8.00 до 20.00, оператори Контакт-центру в телефонному режимі приймуть показання лічильника, повідомлять номер особового рахунку, проаналізують стан платежів та нарахувань, нададуть роз`яснення по субсидіям та пільгам. Окрім цього, проконсультують стосовно діючих цін на газ, переоформлення документів, договорів, приймуть заявку на виклик майстра або контролера. Якщо проблема клієнта потребуватиме більш детального вивчення, оператор переадресує зміст звернення на профільного спеціаліста або повідомить контакти відповідної служби.

  «Хочу підкреслити, що кожен дзвінок є важливим для нас, а запровадження даної системи допоможе реалізувати нові можливості для зв`язку зі споживачами газу і заощадити їхній час. Окрім консультацій, людина зможе висловити свої пропозиції щодо покращення якості обслуговування та надійності газопостачання», - поінформував начальник управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

  Сучасний автоматизований програмно-апаратний комплекс дає змогу одночасно відпрацьовувати декілька вхідних дзвінків. В результаті це забезпечує споживачам максимально комфортне, швидке та надійне отримання консультаційних послуг.

  Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються за міськими та міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – згідно тарифів мобільного зв`язку споживача.

  Окрім того, ПАТ «Чернігівгаз» продовжує розвивати дистанційні сервіси обслуговування клієнтів через Інтернет. Наступним кроком стане запуск «Особистого кабінету» на сайті http://104.ua/, де споживачі газу матимуть можливість в режимі он-лайн оплатити газ, передати показання лічильника, завантажити квитанцію, перевірити стан особового рахунку та проконсультуватися.

  Зверніть увагу, телефонний номер (0462) 65 15 04, за яким дотепер консультувалися мешканці Чернігова та Чернігівського району, ще деякий час працюватиме в режимі переадресації.

  Про механізм стимулювання ОСББ/ЖБК до впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках

  Відповідно до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 року № 243 (зі змінами), Держенергоефективності України розроблено механізм стимулювання ОСББ/ЖБК до впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

  Механізм передбачає компенсацію 40% суми кредитів на придбання:

  - матеріалів для проведення робіт з термоізоляції/тепломодернізації зовнішніх стін житлового будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівлі та фундаменту;

  - енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, які знаходяться в місцях загального користування;

  - засобів обліку теплової енергії та води;

  - регуляторів теплового потоку за погодними умовами;

  - обладнання та матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів;

  - матеріалів та обладнання для модернізації систем освітлення місць загального користування.

  Наразі Держенергоефективності України розроблено канкулятор для розрахунку вартості та економії від модернізації багатоквартирного будинку із залученням кредиту для ОСББ, який розміщено на сайті облдержадміністрації у вкладці Державна підтримка енергозбереження.

  Назад  21 Липня 2017 08:52
  14 Липня 2017 15:36
  14 Липня 2017 15:35
  14 Липня 2017 15:31
  07 Липня 2017 15:28
  07 Липня 2017 15:26
  30 Червня 2017 17:12
  30 Червня 2017 17:09
  23 Червня 2017 16:28
  23 Червня 2017 16:24
  23 Червня 2017 16:23
  15 Червня 2017 15:17