Прилуцька РДА
Анонси

  Проекти

  Назад

  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту плану роботи районної державної адміністрації на ІI квартал 2017 року

  Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації на основі пропозицій відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, а також районних організацій підготовлено проект плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2017 року.

  Даний проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 20.03.2017 до 27.03.2017. Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом організаційної роботи апарату районної державної адміністрації до 27 березня 2017 року за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220, каб. 210; т. 5-01-28,

  е-пошта: pladm_org2@cg.gov.ua з поміткою «До плану роботи на ІІ квартал 2017 року».

  Контактна особа: Цівина Оксана Петрівна, в. о. начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації (т. 5-01-28).

  План райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року

  Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у Прилуцькому районі на 2017-2018 роки

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 909-р затверджено План дій із впровадження ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у 2016—2018 роках.

  Відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації розроблено районний План дій із впровадження ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» на 2017—2018 роки.

  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 проект Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у Прилуцькому районі на 2017-2018 роки проходить процедуру електронних консультацій з громадськістю з 27 лютого 2017 року по 13 березня 2017 року.

  Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту Плану дій надсилати до 13 березня 2017 року на електронну адресу: pladm_vid@cg.gov.ua з поміткою «Пропозиції до проекту Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у Прилуькому районі на 2017-2018 роки».

  Контактна особа: Мирвода Тетяна Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (тел. 5-03-68).

  Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

  Проект Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у Прилуцькому районі на 2017-2018 роки

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

  Інформаційне повідомлення про оприлюднення публічного звіту голови Прилуцької районної державної адміністрації про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2016 році

  Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу» керівники органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

  З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості у діяльності Прилуцької райдержадміністрації надаємо проект публічного звіту голови райдержадміністрації про підсумки діяльності у 2016 році для ознайомлення та обговорення громадськістю з 24 лютого по 09 березня 2017 року (включно).

  Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту звіту надсилати до 09 березня 2017 року (включно) на електронну адресу pladm_org2@cg.gov.ua з поміткою «Пропозиції до проекту публічного звіту голови райдержадміністрації» або за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220.

  Контактна особа: Цівина Оксана Петрівна, в. о. начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації (тел. 5-01-28).

  Звіт голови за 2016 рік.doc

  Повідомлення про громадське обговорення проекту Плану заходів щодо підготовки та відзначення у районі у 2017 році Дня Соборності України

  З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, дотримання вимог пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації виноситься на громадське обговорення розроблений проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України.

  Обговорення триватиме з 23.12.2016 року до 10 .01.2017 року

  Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації до 13 січня 2017 року за адресою: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220 , тел. 5-03-68, е-пошта: pladm_vid@cg.gov.ua

  Контактна особа: Мирвода Тетяна Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (5-03-68).

  Проект Плану заходів щодо підготовки та відзначення у районі у 2017 році Дня Соборності України

  Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультації щодо проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації підготовлено проект орієнтовного плану райдержадміністрації з проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік.

  Проект орієнтовного плану складався з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю та пропозицій Громадської ради при райдержадміністрації.

  Зауваження та пропозиції до проекту орієнтовного плану прийматимуться відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації до 28 грудня 2016 року за адресою: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220 , тел. 5-03-68, е-пошта: pladm_vid@cg.gov.ua

  Контактна особа: Мирвода Тетяна Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (5-03-68).

  Проект Плану райдержадміністрації з проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проектів планів роботи районної державної адміністрації на 2017 рік та I квартал 2017 року

  Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації на основі пропозицій відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, а також районних організацій підготовлено проекти планів роботи районної державної адміністрації на 2017 рік та І квартал 2017 року.

  Дані проекти планів заходів виносяться на громадське обговорення, яке триватиме з 22.12.2016 до 29.12.2016.

  Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом організаційної роботи апарату районної державної адміністрації до 29 грудня 2016 року за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220, каб. 210; т. 5-01-28, е-пошта: pladm_org2@cg.gov.ua з поміткою «До планів роботи на 2017 рік та І квартал 2017 року».

  Контактна особа: Цівина Оксана Петрівна, в. о. начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації (т. 5-01-28).

  Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про план роботи райдержадміністрації на І квартал 2017 року"

  Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про перспективний план роботи райдержадміністрації на 2017 рік"

  Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Прилуцького району на 2017 рік.

  Законодавча підстава:

  Програма економічного і соціального розвитку Прилуцького району на 2017 рік Програма розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року та спрямована на реалізацію загальнодержавних реформ. Основні показники Програми базуються на намірах господарюючих суб’єктів району, пропозиціях структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та враховують існуючі тенденції соціально-економічного розвитку регіону та прогнозні показники економічного і соціального розвитку України.

  Заходи Програми спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району в 2017 році, відповідно до стратегії та пріоритетів розвитку на основі об’єднання інтересів і можливостей, шляхом взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності, громадськості, шляхом посилення економічної активності і відновлення економічного зростання.

  Зміст матеріалів винесених на обговорення:

  Проект Програми економічного і соціального розвитку Прилуцького району на 2017 рік.

  ПОКАЗНИКИ Форма ПО 2017.RTF

  ПОКАЗНИКИ Форма KI_TER.RTF

  ПОКАЗНИКИ Форма EPO.DOC

  Мета проведення консультацій з громадськістю:

  Збір пропозицій з метою їх врахування при розробці або уточненні Програми економічного і соціального розвитку Прилуцького району на 2017 рік.

  Способи забезпечення участі в обговоренні:

  Даний проект Програми виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 7 грудня по 21 грудня 2016 року. Зауваження та пропозиції до проекту Програми прийматимуться відділом економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації до 21 грудня 2016 року за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220, т. 5-22-06, е-пошта: pladm_ver1@cg.gov.ua. Контактна особа: Корнієнко Валентина Сергіївна, начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту районної програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки.

  Програма розроблена відповідно до статті 33 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, пункту 16.6. наказу Міністерства соціальної політики України від 06 листопада 2015 року № 1092 «Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 29 жовтня 2015 року «Про основні пріоритети державної політики у соціальній сфері з питань забезпечення прав дітей в Україні», рішення обласної ради шостої сесії сьомого скликання від 29 вересня 2016 року № 6-6/УІІ «Про обласну Програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки» та з метою підвищення рівня житлового забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

  Даний проект Програми виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 29 листопада по 16 грудня 2016 року.

  Зауваження та пропозиції до проекту Програми прийматимуться службою у справах дітей райдержадміністрації до 16 грудня 2016 року за адресою: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220, т. 5-30-93, 5-04-17, е-пошта: pladm_ссd1@cg.gov.ua.

  Контактна особа: Терентій Лариса Миколаївна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації (т. 5-30-93).

  Районна програма із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва Прилуцького району на 2017 -2020 роки.

  Законодавча підстава:

  На виконання законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року та спрямована на посилення ролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в процесі підтримки малого і середнього підприємництва, підвищення його значимості у соціально-економічному розвитку району і є дієвим інструментом вирішення актуальних питань підприємництва.

  Зміст матеріалів винесених на обговорення:

  проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва Прилуцького району на 2017 - 2020 роки

  Мета проведення консультацій з громадськістю:

  збір пропозицій з метою їх врахування при розробці або уточненні Програми розвитку малого і середнього підприємництва Прилуцького району на 2017 - 2020 роки.

  Способи забезпечення участі в обговоренні:

  Даний проект Програми виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 28 жовтня по 11 листопада 2016 року. Зауваження та пропозиції до проекту Програми прийматимуться відділом економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації до 11 листопада 2016 року за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220, т. 5-22-06, E-mail: pladm_ver1@cg.gov.ua.

  Контактна особа: Корнієнко Валентина Сергіївна, начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.

  Проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва Прилуцького району на 2017 -2020 роки  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту План-графік заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України в Прилуцькому районі

  З метою належного проведення в районі заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України та для консолідації українського суспільства, виховання громадян у дусі патріотизму і поваги до своєї держави відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації розроблено відповідний план заходів.

  Даний проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 04 серпня до 10 серпня 2016 року.

  Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 01 березня 2016 року за адресою: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220, т. 5-03-68, е-пошта: pladm_vid@cg.gov.ua

  Контактна особа: Мирвода Тетяна Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (т. 5-03-68).

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  План-Графік заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України в Прилуцькому районі  Інформаційне повідомлення про громадське обговорення

  проекту районної цільвої програми «Безоплатного харчування в загальноосвітніх навчальних закладах на 2016 рік»

  На виконання частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 25 Закону України «Про освіту», частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №16 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» та з метою фінансової соціальної підтримки сімей, які виховують дітей розроблено проект районної цільової програми «Безоплатного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах на 2016 рік».

  Даний проект Програми виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 14 березня по 22 березня 2016 року. Зауваження та пропозиції до проекту Програми прийматимуться начальником відділу освіти райдержадміністрації до 22 березня 2016 року за адресою: 17507, м. Прилуки, вул. Київська, 220, т. 5-05-68.

  Контактна особа: Бобренко Микола Миколайович, начальник відділу освіти райдержадміністрації (т. 5-05-68).

  Проект Програми "Безоплатного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах на 2016 рік"

  Назад  21 Квітня 2017 12:26
  21 Квітня 2017 12:25
  21 Квітня 2017 12:22
  21 Квітня 2017 12:16
  21 Квітня 2017 12:14
  14 Квітня 2017 12:15
  14 Квітня 2017 12:13
  14 Квітня 2017 12:11
  14 Квітня 2017 12:10
  14 Квітня 2017 12:09
  07 Квітня 2017 16:02
  07 Квітня 2017 15:57