Прилуцька РДА
Анонси

  ТерЦентр

  Назад

  Заходи з підготовки та відзначення в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дня пам’яті та примирення і 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  Великдень у Прилуцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

  Наближається найголовніше свято християн усього світу – Великдень, або Воскресіння Христове. Тому, напередодні світлого свята Великодня в працівників територіального центру особливо напружена пора. Соціальними робітниками наведено належний лад в оселях громадян похилого віку та інвалідів, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, придбані продукти харчування та Великодні паски.

  До відзначення Великодніх свят територіальним центром проведено традиційну загально районну акцію по підтримці 62 громадян, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі та проживають на території Великодівицької, Обичівської, Білошапківської, Ряшківської, Крутоярівської, Даньківської сільських рад. Сформовані та вручені святкові подарунки. 12 квітня працівники територіального центру прийняли участь у районній доброчинній акції «Великодня посилка воїнам Збройних Сил України в зону АТО».

  До відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання із щирими побажаннями щасливих свят 13 квітня завітав отець Анатолій Заїздської церкви, який провів причащання громадян, які проживають у відділенні. А на Великдень за рахунок благодійних коштів адміністрацією територіального центру буде організовано святковий обід з врученням кожному із проживаючих запашної паски.

  Здавна традиції на Великдень передавалися від покоління до покоління.

  На столі духмяна паска,

  А круг неї писанки.

  Уділи нам , Боже ласки

  На всі дні, на всі віки!

  Паска і писанки є головними атрибутами Великодня. За традиціями православної церкви фарбування яєць проводили у Чистий четвер. Тому, не випадково, саме в четвер, 13 квітня пройшов майстер – клас гуртка «Господарочка» відділення денного перебування територіального центру по обміну кращими рецептами великодніх пасок та виготовлення писанок. На засіданні були присутні жінки смт Мала Дівиця, які відвідують даний гурток. Провела гурток його керівник, соціальний працівник відділення Вікторія Шелест. Вона наголосила, що саме писанка або крашанка – це оберіг і найкращий великодній подарунок друзям і близьким. Були обговорені як природні так і штучні барвники для фарбування яєць, способи декору та розпису по них.

  Випікання паски є також важливим етапом приготування до свята. Більшість господинь мають власний рецепт, який вони змінюють неохоче , щоб бува не прогадати. На засіданні жінки були в доброму настрої, тому смакували паски кожної з них, ділилися досвідом випікання та прикрашання цієї великодньої випічки.

  Всі говорили про головне правило: готувати тісто на паску треба у спокої, лише з хорошими думками.

  Тож бажаємо всім смачної паски та яскравих писанок! Нехай величне свято Великодня наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

  Христос Воскрес!

  24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

  З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня, у відділенні денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Туберкульоз – загроза для кожного».

  Цей день ще називають «днем білої ромашки», яка є символом здоров’я, чистих легень та боротьби з туберкульозом . Тому, не випадково у кожного присутнього на заході була прикріплена до одягу біла ромашка.

  Сестра медична відділення Валентина Шуст розповіла про актуальність проблеми туберкульозу в Україні та світі, проінформувала відвідувачів відділення щодо шляхів зараження та основних симптомів захворювання, можливості лікування та профілактичних методів запобігання «білій чумі XX століття».

  Розповідь сестри медичної супроводжувалась показом слайдів на інтерактивній дошці.

  На заході були присутні більше двадцяти громадян похилого віку та інвалідів смт Мала Дівиця, які перебувають на обслуговуванні у відділенні денного перебування.

  Тема засідання викликала жваве обговорення серед присутніх, слухачі задавали багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

  На завершення заходу усі запрошені прикріпили свої малі ромашки до великих, що символізувало небайдужість кожного до проблеми, яка обговорювалась та бажання бути здоровими.

  За інформацією територіального центру соціального обслуговування

  Про роботу відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Година пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у відділенні денного перебування

  Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилась одна із трагічних воєн другої половини XX століття – війна в Афганістані.

  14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у відділенні денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яке розташоване в смт Мала Дівиця проведена година пам’яті на тему: «Їх долі обпалені війною».

  Ведуча заходу, працівник відділення Валентина Шуст, нагадала присутнім про афганську війну, яка тривала майже десять років і забрала життя в багатьох юнаків. На заході виступив отримувач соціальної послуги соціальної адаптації, учитель історії за фахом Василь Іванович Фесик. Він згадав про ті події, пригадав усіх афганців -малодівичан.

  Пройшов через афганське пекло та був нагороджений двома орденами Червоної Зірки та багатьма медалями за мужність і героїзм і наш земляк, перший заступник голови Української Спілки ветеранів Афганістану, Герой України Олег Міхнюк, який загинув в зоні АТО.

  На заході була присутня мати Героя України Міхнюк Ганна Іванівна. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів, які загинули в Афганістані та під час АТО. Запрошені переглянули відеофільм «15 лютого – закінчення виходу військ з Афганістану».

  На закінчення години пам’яті прозвучала улюблена пісня Олега Міхнюка у виконанні групи «Голубі берети» «Синь».

  Після закінчення заходу ще довго запрошені пригадували минуле та поєднували його з теперішнім, висловлювали теплі слова підтримки Ганні Іванівні.

  За інформацією відділення денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування  Свято до Дня Соборності України у смт. Мала Дівиця

  «Україна – Соборна держава» − під такою назвою 19 січня пройшов тематичний захід, присвячений Дню Соборності України, проведений працівниками відділення денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з працівниками Малодівицького Будинку народної творчості.

  На захід зібралися громадяни селища Мала Дівиця, які перебувають на обслуговуванні у відділенні денного перебування. Завідувач відділення Марина Небрат розповіла присутнім про встановлення Дня Соборності в Україні.

  Використання інтерактивної дошки дало можливість переглянути відеофільм «Акт злуки: відтворення історичної правди», слайди із фотографіями воїнів - прилучан, які загинули під час АТО.

  У виконанні народного аматорського колективу «Полісяночка» та дитячого колективу «Позитив» Малодівицького Будинку народної творчості прозвучали пісні «Розкажи про Україну», «Ми за мир», «Ой нашого люду по світі багато», «Вишиванка».  Шлях до перемоги

  Під такою назвою 27 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася тематична година, приурочена 72 – й річниці вигнання нацистських окупантів з України.

  Про епапи вигнання нацистських окупантів з України розповіла соціальний працівник відділення Вікторія Шелест. Завідувач відділення Марина Небрат нагадала про справжній вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом та згадала про колосальні людські жертви та величезні матеріальні втрати України у Другій світовій війні, висловила слова глибокої вдячності всім ветеранам та учасникам Другої світової війни.

  Музичним оформенням тематичної години стали пісні «Степом, степом» та «Свята перемога». Учасники тематичної години переглядали документальний фільм «Визволення України від нацистських окупантів у спогадах».

  Закінчилася тематична година покладанням квітів до могили Невідомого солдата.

  З 72 – ю річницею вигнання нацистських окупантів з України директор територіального центру Ніна Косенко привітала ветеранів війни, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання.

  Покликання наше – турбота про старість

  Покликання наше – нести людям радість під таким девізом районний територіальний центр продовжує святкові зустрічі з громадянами похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі до Міжнародного дня людей похилого віку.

  В цей погожий осінній день 6 жовтня зібралися ветерани війни та праці на святкову зустріч, яка відбувалася на території Білорічицької сільської ради.

  Щирі слова привітань лунали від заступника голови районної державної адміністрації Володимира Бобошка, який сказав, що свято День людини похилого віку, це свято наших батьків, бабусів та дідусів, це день, коли ми віддаємо їм свою любов та повагу, свято, яке покликане звернути увагу на проблеми та потреби старшого покоління. Директор територіального центру Ніна Косенко у своєму виступі відзначила, що працівники територіального центру своєю щоденною клопіткою працею та покликом душі не залишають старше покоління району на самоті зі своїми болями та тривогами, підтримують не лише фізичною працею, але й теплими словами, порадами, які так необхідні у цей непростий час. Сільський голова Валерій Коваленко привітав своїх односельців зі святом та побажав здоров’я та Божої благодаті.

  Радували своєю майстерністю, красивим українським вбранням школярі, учасники художньої самодіяльності. Учні розповідали про кожного з присутніх, про їх трудові здобутки та досягнення.

  Присутні пригощалися добрими стравами, а потім дружньо співали українських пісень під музичний супровід завідувача відділення денного перебування територіального центру Марини Небрат.

  Ветерани дякували за надані їм подарунки, свято, яке їх згуртувало, зігріло людською вдячністю та повагою і сфотографувалися на згадку.  Міжнародний день людей похилого віку

  Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. За давньою традицією працівники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) протягом жовтня місяця до Міжнародного дня людей похилого віку влаштовують громадянам поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі святкові заходи. На підтвердження цього на передодні свята 30 вересня проведений десятий етап загальнорайонної акції по підтримці громадян, які проживають на території Сергіївської сільської ради та перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі.

  Представники районного територіального центру спільно із виконкомом сільської ради та соціальним робітником вручили святкові продуктові набори громадянам поважного віку та побажали їм міцного здоров'я, радості, добра і віри в краще життя, добробуту, успіхів та активного довголіття!  Дев’ятий етап загальнорайонної акції по підтримці громадян, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, з нагоди 73-ої річниці визволення Прилуцького району від нацистських окупантів

  Зустрічі з громадянами поважного віку, які були започатковані територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцького району, у нашому районі стали традиційними. На підтвердження доброї традиції 27 вересня до 73 – ї річниці визволення Прилуцького району від нацистських окупантів проведений дев’ятий етап загальнорайонної акції по підтримці громадян, які проживають на території Новогребельської сільської ради та перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування.

  Представники районного територіального центру спільно із виконкомом сільської ради та соціальними робітниками під час святкування Дня села вручили ветеранам війни святкові продуктові набори.  Святкові зустрічі до 73-ї річниці визволення Прилуцького району від нацистських окупантів

  16 вересня працівники Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування взяли участь у районних урочистостях з нагоди 73-ї річниці визволення Прилуцького району від нацистських окупантів, які відбулися в селі Сухополова біля пам’ятника загиблим воїнам.

  Цього ж дня на території Товкачівської сільської ради було організовано свято для ветеранів війни, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі. В ході зустрічі до ветеранів звернулася директор територіального центру Ніна Косенко, яка привітала всіх присутніх з 73-ю річницею визволення Прилуцького району від нацистських окупантів, вручила продуктові подарунки, подякувала за мужність та відвагу, побажала міцного здоров’я, мирного неба.

  З 73-ю річницею визволення Прилуччини від нацистських окупантів Ніна Косенко привітала і ветеранів, які проживають у відділенні стаціонарного догляду та вручила солодощі.  Свято до Дня матері!

  24 травня відділення соціально – побутової адаптації Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування( надання соціальних послуг) спільно з Малодівицьким Будинком народної творчості провели святковий захід до Дня матері під назвою «Мама – це слово святе і незміряне».

  На свято були запрошені багатодітні матері, матері воїнів АТО, жителі селища. Зі словами щирої шани та подяки звернулася до матерів завідувач відділення соціально-побутової адаптації територіального центру Марина Миколаївна Небрат. Присутні насолоджувались запашним чаєм та виступами жіночого ансамблю «Полісяночка» Малодівицького Будинку народної творчості. У їхньому виконанні прозвучали пісні «Через села України ішла Божа Мати», «Мамина вишня», «Рушничок для сина» та інші. Не залишилися байдужими учасники заходу, які спільно з ансамблем виконали пісню «Чорнобривці». Згадали також матерів, сини яких полягли на сході України, а жіночий ансамбль «Полісяночка» виконав пісню «Повертайтесь, лелеки, додому ». Гарного настрою додали присутнім виступ дитячих аматорських колективів «Позитив» і «Джерельце».

  Після заходу багатодітним матерям вручили квіти. Завершилося свято музичним акордом, усі присутні заспівали пісню «Рідна мати моя».  Захід до Міжнародного дня прав жінок та миру

  4 березня у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру проведено захід до Міжнародного дня прав жінок та миру на тему: «ЇЇ величність − Жінка». Атмосфера свята була дуже позитивною. Захід пройшов весело та цікаво, з піснями та конкурсами. На честь жінок звучали пісні, привітання, компліменти. По завершенню свята був організований солодкий стіл.

  Для 73 жінок, які проживають на території Валківської, Лісовосорочинської, Мазківської, Бубнівщинської, Охіньківської, Нетяжинської, Погребівської сільських рад та перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі проведено благодійну акцію з вручення святкових подарунків.

  В стаціонарному відділенні проведена святкова зустріч з директором тер центру Ніною Дмитрівною Косенко, яка привітала всіх жінок зі святом весни - 8 Березня та вручила солодощі.  Інформація районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
  ІНФОРМАЦІЙНІ КАКРТКИ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ


  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СУБ’ЄКТ, ЩО НАДАЄ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ  Інформація районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за підсумками роботи 2014 року

  Назад  21 Квітня 2017 12:26
  21 Квітня 2017 12:25
  21 Квітня 2017 12:22
  21 Квітня 2017 12:16
  21 Квітня 2017 12:14
  14 Квітня 2017 12:15
  14 Квітня 2017 12:13
  14 Квітня 2017 12:11
  14 Квітня 2017 12:10
  14 Квітня 2017 12:09
  07 Квітня 2017 16:02
  07 Квітня 2017 15:57