Прилуцька РДА
Анонси

  2017 рік

  Назад

  До уваги жителів району!

  До Великодних свят 12 квітня 2017 року у районі буде проводитись доброчинна акція «Великодна посилка воїнам Збройних Сил України в зону АТО».

  Усі посилки будуть направлені для воїнів АТО у т.ч. і для наших земляків, що в надскладних умовах героїчно, жертвуючи своїм здоров’ям і життям, захищають нас, бережуть мир та спокій Прилуччини. Допомога буде доставлена волонтерами Прилуччини адресно в зону АТО.

  Збір посилок – 12 квітня о 10-00 годині в Дідовецькому РБК.

  Шановні прилучани!

  Відчуйте себе частинкою великої України, що виборює свою свободу і суверенітет. Тільки ми разом збережемо цілісність і незалежність нашої держави. Проявіть свою громадянську позицію, приєднуйтесь до надважливої на сьогодні доброчинної справи – допомоги нашим воїнам-героям. Маємо надію, що Ваш внесок наблизить нашу спільну перемогу, верховенство справедливості й добра. В єдності наша сила!

  - Долучитися до цієї акції може кожен, хто хоче підтримати нашу армію.

  Продукцію та речі: ( предмети одягу, засоби особистої гігієни, цигарки, чай, кава, випічку та ін.) можна приносити до виконкомів сільських, селищних рад до 11 квітня 2017 року (включно).

  Телефон для довідок: організаційний відділ райдержадміністрації 5-01-28.

  1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки»

  Всесвітній фонд природи (WWF) звертається до усіх небайдужих з проханням підтримати проведення в Україні 25 березня 2017 року всесвітньої кампанії Година Землі 2017.

  У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

  Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це чудова можливість для кожного громадянина України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

  Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Година Землі 2016 року була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Маріуполь та інші.

  Більше інформації про минулорічну кампанію можна знайти на

  http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh17/

  Міжнародна поїздка

  З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 14 по 21 травня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

  Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

  Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, лікарі тощо.

  Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

  Увага! Документи для оформлення шенгенських віз надсилаються або надаються особисто до 14 квітня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 098-680-97-14, 093-214-64-17, 096 596 14 12.

  За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

  «Кращий державний службовець» - формування позитивного іміджу державного службовця

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Конкурсу «Кращий державний службовець», оголошення Національного агентства України з питань державної служби Міжрегіонального управління Національного агенства з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаських областях від 14.03.2017 № 192/ТО505-17 щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році у березні-квітні поточного року в районній державній адміністрації проводиться перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

  «Кращий керівник» (беруть участь керівники відділів апарату районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, загальний стаж державної служби яких не менше 3 років, з них на керівних посадах не менше 1 року);

  «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти відділів апарату районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, загальний стаж державної служби яких не менше 2 років).

  Заяви про участь у конкурсі та пакет документів (копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС; подання керівника структурного підрозділу щодо участі; біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу; за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо) приймаються організаційним комітетом з проведення І туру щорічного Всеукраїнського Конкурсу районної державної адміністрації до 29 березня 2017 року.

  Довідки про умови проведення та участь у конкурсі надаються за телефоном: 5-39-67. Оргкомітет І туру Конкурсу

  Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

  Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

  Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, розвиток їх самодостатності, а також укріплення віри у власні сили.

  Відбірні змагання серед потерпілих у ході робочих процесів жителів Чернігівщини заплановані на 20 квітня. Захід відбудеться на базі дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в місті Чернігові (вул. Малиновського, 59). Його учасники боротимуться за перемогу в шести видах спорту – з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

  Управління виконавчої дирекції Фонду в області запрошує всіх бажаючих інвалідів праці Чернігівщини взяти участь у відбірному турі спартакіади. Переможці відстоюватимуть честь області на рівні країни.

  Фінальні змагання V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» відбудуться у червні поточного року в Одесі.

  – Життя щоденно вимагає від людей з обмеженими можливостями неабиякої стійкості, рішучості й відваги. На допомогу завжди приходить спорт, який зцілює тіло, дозволяє виявити найкращі людські якості та емоції. Учасники змагань надихають своїм прикладом усіх, хто втратив здоров’я внаслідок трудового каліцтва, до фізичного самовдосконалення та демонструють суспільству гарний приклад для наслідування, – зазначає начальник Управління виконавчої дирекції Фонду в області Володимир Нашиванько.

  Довідково

  .

  Нині на обліку у відділеннях Фонду Чернігівщини перебувають більше 3700 потерпілих на виробництві, які щомісячно одержують належні їм страхові виплати.

  У відбірних змаганнях щороку беруть участь понад 100 представників з усієї області. За підсумками Всеукраїнських спартакіад минулих років у загальнокомандному заліку збірна Чернігівщини завжди була в десятці сильніших команд країни. Зокрема, займала 6-е та 7-е місця, здобувала командні кубки з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту та дартсу.

  Серед активних учасників проведення змагань – члени Чернігівської громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань».

  За інформацією Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Чернігівській області

  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс

  На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

  Програмою на проведення конкурсу проектів у 2018 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2018 рік.

  Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 25 тисяч гривень.

  Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

  Конкурсні пропозиції приймаються з 20.03.2017 до 21.04.2017 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

  Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням (рубрика «Конкурс проектів для ІГС в рамках обласної Програми «Чернігівська громада» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації). За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.

  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  Оголошення

  Є можливість оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку (6-18 років) протягом весняних канікул, починаючи з 26.03.2017 по 09.04.2017 (термін оздоровчої зміни 5-9 днів) у санаторії-профілакторії "Перемога" (м.Миколаїв).

  У санаторії-профілакторії на дітей чекає різнобарвна культурно-розважальна програма, яка спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

  Крім цього, для дітей розроблені за спеціальною програмою оздоровчі заходи. Оздоровлення в соляній кімнаті, аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості), прогулянки в сосновому бору на березі Дніпро-Бузького лиману.

  Проживання в двохмісних кімнатах з усіма зручностями та п"ятиразове калорійне харчування. Є послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зал. Для безпечного оздоровлення ті відпочинку територія санаторія охороняється цілодобово.

  Термін оздоровчої зміни 5-9 днів, вартість одного дня 330,00грн.

  За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (04637) 3-21-94

  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах» Львівської освітньої фундації.

  Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах.

  Проект має бути написаний парафіяльною молоддю, місцевими громадськими організаціями чи благодійними організаціями та парохом парафії (зі всієї України) і може бути реалізований у таких напрямках:

  - організація дозвілля та освіти дітей цільової групи (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, - організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

  - візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо). Перевага надається проектам, в яких статті витрат зосереджені на закупівлю освітніх матеріалів, спорттоварів, канцтоварів, книг тощо.

  Максимальна сума міні-гранту – 15 000 грн.

  Аплікаційні форми та проекти необхідно подати до 31 березня 2017 року. До 20 квітня буде оголошено результати конкурсного відбору.

  На що варто звернути увагу при розробці проекту?

  - Чи зможе проект тривати після завершення грантових коштів?

  - Чи є він спрямований на освіту, розвиток та соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт та дітей "вулиці"?

  Для отримання міні-гранту спільнота повинна заповнити онлайн аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/g1JRWjdDaNdefxab2

  Описовий звіт, фото та фінансовий звіт (чеки, накладні) необхідно надіслати до 15 листопада 2017 року на parishproject2017@gmail.com.

  Якщо на цей час Ваш проект ще буде на стадії реалізації, варто написати проміжний короткий звіт та узгодити з Львівською освітньою фундацією дату подання кінцевого звітування.

  Контакти:

  parishproject2017@gmail.com 068 706 17 09 – Мар’яна 093 486 74 06 – Станіслав Детально:http://www.lef.org.ua/ua/arhiv/konkurs-mini-grantiv-rozvytok-volonterstva-v-gromadah/

  Шановні керівники підприємств, громадських організацій, кооперативів

  Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету

  ЗАПРОШУЮТЬ

  Вас прийняти участь в семінарі-тренінгу на тему:

  «Маркетинг торгівлі та послуг: як сформувати та зберегти лояльність своїх споживачів» 23 березня 2017 року

  Головним завданням тренінгу є набуття та розширення професійних знань слухачів, необхідних для розробки концепції маркетингу, презентації підприємства та успішного продажу товарів та послуг у сучасних умовах. Для того, щоб зрозуміти дійсні потреби клієнта і запропонувати послуги і товари, що цілком відповідають його запитам, необхідні як талант, так і глибоке розуміння цільового ринку і відповідних механізмів продажу, прийнятних для такого ринку. На тренінгу розглядатимуться питання, пов'язані з умовами мінливого ринку, правилами ведення роботи для більш успішних продаж та надання послуг сьогодні і з доробком на майбутнє.

  Заняття проходитимуть у вигляді ситуаційних ігор, групових вправ та індивідуально. В результаті тренінгу учасники зможуть оволодіти навичками у спілкуванні з потенційним покупцем, враховуючи його особливості.

  Семінар-тренінг проводять: Жидок Вікторія Вікторівна, кандидат економічних наук, зав. кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики; Пшенична Тетяна Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики.

  Модератор: ЯЧНА ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА, начальник відділу продовольчої безпеки Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

  Час проведення семінару–тренінгу – з 10.00 до 13.00 Місце проведення: Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, 3-й поверх, малий зал (м. Чернігів, проспект Миру, 14)

  Вартість тренінгу для одного учасника – 120 грн.

  Реквізити для оплати: р/р 31251264206996 в ДКСУ в м. Києві, МФО 820172, код ЕДРПОУ 05460798 (одержувач – Чернігівський національний технологічний університет; призначення платежу: за участь у тренінгу з маркетингу, ПІБ учасника (обов’язково).

  Попередня реєстрація учасників здійснюється до 21.03.2017 року за телефонами: (0462) 77- 89-37, 097-26-100-40, 099-331-30-30 або за електронною адресою harchova@ukr.net

  Конкурс публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

  Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

  Для участі у конкурсі потрібно подати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.

  Приймаються роботи, які були опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

  Участь у конкурсі можуть взяти як окремі особи, так і творчі колективи у складі не більше п’яти осіб. Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень на кожну номінацію за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

  – за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

  – за кращий твір у телевізійній сфері;

  – за кращий твір у радіомовній сфері;

  – за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

  Звертаємо увагу, що одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома і більше творами. На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням цього оприлюднення, копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

  Адреса для подання творчих робіт: Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою «На здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності», 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Телефон для довідок: (044)278-86-96.

  ДО ВІДОМА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ

  Про II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

  Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

  Період проведення: квітень-вересень 2017 року.

  Етапи проведення :

  З 3 квітня по 15 травня – прийом заявок.

  З 15 по 31 травня – перший етап конкурсу – півфінал – члени експертної ради визначать 20 сіл претендентів.

  З 1 червня по 16 липня – «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл.

  З 16 липня по 16 серпня – другий етап конкурсу – ФІНАЛ: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам.

  З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино.

  24 серпня на сайті AgroPortal.ua будуть оголошені переможці, дата і місце нагородження.

  При підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради будуть зведені в єдину 50-бальну шкалу. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування – 50, експертної ради – 50. Максимальний бал – 100.

  Вимоги до села-претендента:

  • Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірна село України 2017 року». Текст не більше 1 тис. знаків з пробілами.

  • Обов’язково вказати: ПІБ, контактний телефон та місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

  • Фото і відеоматеріали – за бажанням.

  • Заявки надсилайте на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням в темі листа назви села або заповнюйте онлайн.

  Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.

  Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце - 50%, друге місце - 20%, третє місце - 10 %, решта 20% від загальної суми призового фонду будуть рівномірно розподілені між іншими конкурсантами. Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю.

  Конкурс пройде за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні (узгоджується), Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного СОЮЗУ України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру по туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

  Контакти: selo@agroportal.ua; +380672838011

  Заявка та детальна інформація за посиланням:

  http://agroportal.ua/publishing/konkurs/startuet-vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017/

  Анкета села-претендента конкурсу «Неймовірні села України 2017»

  1. Прізвище, ім’я, по батькові особи, що подає заявку на конкурс:

  2. Контакти (номер телефону, e-mail) особи, що подає заявку на конкурс (інформація необхідна для уточнення даних за заявкою за потреби):

  3. Коротко написати про «родзинку» села. Обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Обсяг тексту не більше 1 тис. знаків з пробілами.

  4. Фото- та відеоматеріали подаються за бажанням на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням у темі листа назви села та області, в якій знаходиться село.

  До уваги учасників АТО!!!!!

  За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «УКРАЇНЦІ – РАЗОМ!» створено програму «СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКІВ АТО», яка дозволяє учасникам бойових дій на Сході України та членам їх родин бути захищеними та отримувати необхідну допомогу. «СОЦІАЛЬНА КАРТКА» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

  - безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;

  - безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;

  - психологічна підтримка;

  - знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;

  - освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх сімей.

  За додатковою інформацією звертайтеся до громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» м. Київ, вул. Саксаганського, 143-А, контактний тел. (093) 300 75 75.

  Пожежа Прилуцької районної державної лікарні ветеринарної медицини

  17 лютого 2017 року о 11:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу Прилуцької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

  За викликом на місце події прибуло два відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Оперативними діями рятувальники о 11:52 локалізували, а о 12:37 остаточно ліквідували пожежу. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 2 м кв., покрівлю на площі 4м кв. Збитки пожежі встановлюються. Безпосередньо при огляді місця пожежі було встановлено, що між стояком димаря опалювальної печі та горючими конструкціями перекриття була пошкоджена протипожежна розділка, що і призвело до виникнення пожежі.

  У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення щодо дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів. Слідкуйте щоб в цегляній кладці печей та димарів не було тріщин і своєчасно їх зашпаровуйте. Не допускайте надмірного перегрівання печей та ні в якому разі не залишайте їх без нагляду.

  Віталіна Тищенко Провідний інспектор Прилуцького МРВ У ДСНС України у Чернігівській області

  Тризуб – це Україна!

  В зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

  З цього приводу оголошується флеш-моб «Тризуб – це Україна» («Trident is Ukraine»), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

  Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора».

  Приєднуйтесь до акції наступним чином:

  1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції «Тризуб – це Україна» або «Trident is Ukraine» та зробіть горизонтальне фото.

  2) Фото розмістіть на офіційній сторінці акції www.facebook.com/events/234505363677566/ та на своїх сторінках у соціальних мережах обов’язково вказавши хештеґ #ТризубцеУкраїна #TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.

  Наприклад: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto, Canada #TridentisUkraine.

  3) Також можна відправити фотографії, де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.

  4) В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.

  5) Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронку tridentisukraine@gmail.com

  Плакати доступні для завантаження за наступним посиланням:

  https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa?dl=0

  У кінці серпня 2017 року в м. Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017» планується фото-виставка найкращих та найцікавіших фотографій.

  Закликаємо приєднатись до акції!

  Заходи щодо економії електроенергії зменшення споживання, особливо у години пікового навантаження на енергосистему.

  В той час, коли кількість побутових електроприладів в населення невпинно збільшується та в умовах зростання тарифів на електроенергію, питання впровадження енергозберігаючих заходів у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності.

  Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.

  Для енергозбереження в побуті потрібно:

  1. Вимикати світло, якщо ніхто не знаходиться у кімнаті.

  2. Використовувати енергоефективні лампочки. Варто встановити світлодіодні (LED) енергозберігаючі лампочки, які не містять шкідливих речовин.

  3. Датчики руху – можливість заощаджувати електроенергію, коли вона не потрібна. У багатоквартирних будинках їх варто встановити у коридорах, під’їзді, на сходах та інших місцях спільного користування. У приватному будинку – біля дверей та на подвір’ї.

  4. Енергозберігаючі побутові прилади мають маркування «А» чи «А+». Холодильник такого класу споживатиме на 30-50% менше електроенергії, ніж пристрій такого ж об’єму марки «В».

  5. Режим очікування для комп’ютера доречний, якщо залишати його на кілька хвилин, а не на всю ніч. Слід вимикати пристрої, якими ніхто не користується. А ще краще – вимикати взагалі штекер з розетки.

  6. Не можна залишати прилади, що працюють від акумулятора (наприклад, мобільні телефони), увімкненими довше, ніж потрібно для повної зарядки акумулятора.

  7. Холодильник та морозильник варто тримати в чистоті, без льоду та снігу, регулярно розморожуйте ці прилади. Треба стежити за тим, щоб дверцята були щільно закритими.

  8. Прості побутові речі часто зберігають значну кількість газу та електроенергії. Наприклад, холодильник повинен розташовуватися подалі від плити, нагрівача, колонки чи бойлера, батареї та прямих сонячних променів, а сучасні пристрої для приготування їжі, наприклад, мультиварки, дають змогу готувати 2-3 страви одночасно , що зберігає як газ, так і електроенергію.

  11. Використовуйте НВЧ-печі, МХ-печі та індукційні плити – вони працюють швидко та економічно.

  Шляхи зменшення навантаження в години максимуму об’єднаної енергосистеми України для промислових підприємств:

  – перенесення споживання на вихідні дні і в нічний час доби;

  – запровадження другої та третьої зміни (на однозмінних та двозмінних підприємствах);

  – установлення міжзмінних перерв (у години максимуму навантаження енергосистеми);

  – запровадження різного часу початку і кінця змін різних цехів (особливо енергоємних);

  – призначення різних вихідних днів для різних цехів (особливо енергоємних);

  – перерозподіл у часі (протягом доби) окремих енергоємних процесів;

  – суміщення у часі ремонтів агрегатів великих електроприймачів;

  – перегляд режиму роботи енергоємного обладнання (промислових холодильних установок, систем кондиціювання повітря, теплових завіс, анімації, зовнішньої реклами, освітлення тощо) з метою зниження їх електроспоживання в пікові години доби, а саме з 8 до 11 години та з 17 до 22 години;

  – застосування енергозберігаючого обладнання та технологій.  ОГОЛОШЕННЯ

  Одинадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http//sercedoserca.com.ua проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

  Основними цілями Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» є:

  - розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

  - привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

  - виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

  - покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

  Основні проекти фонду, які спрямовані на розвиток молодіжного руху:

  «Патруль миру» – навчальна програма з надання першої домедичної допомоги, представники якої є у більш ніж десяти областях України  ДО УВАГИ ПОРАНЕНИХ АКТИВІСТІВ МАЙДАНУ І БІЙЦІВ АТО!!!!

  У Києві 24 лютого - 05 березня 2017 року канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції на обличчі і верхніх кінцівках пораненим активістам Майдану і бійцям АТО.

  З такою ініціативою виступила Канадсько-Українська Фундація спільно з урядом Канади. Всі операції є безкоштовними. Очікується, що буде прооперовано близько 30-40 пацієнтів.

  Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м'яких тканин і рубців.

  Будь-який бажаючий поранений може записатися на консультацію за телефонами:

  +38 095 435 30 33 або +38 097 00 555 45

  Північний міжрегіональний сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО  Оголошення для тих хто шукає роботу

  Подільським районним управлінням ГУ ДСНС України у м. Києві проводиться набір працівників на посади пожежних-рятувальників та водіїв спеціальних автомобілів віком від 18 до 30 років. Графік роботи доба через три, щорічна відпустка 30 діб, забезпечення форменим одягом, стабільна заробітна плата.

  За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: (044) 425-96-28, (044) 425-94-73.

  Адміністрація Подільського районного управління ГУ ДСНС України у м.Києві  До уваги органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, благодійних організацій, ЗМІ

  На виконання постанови КМУ від 21 листопада 2007 року №1333 «Про премію КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами), просимо подати пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії до Мінмолодьспорту до 1 березня 2017 року.

  Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку. Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення 2016 року(при цьому можуть також враховуватись досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки).

  Додаткова інформація щодо організаційного забезпечення присудження Премії за тел. (044) 287-24-57(відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціативи молоді департаменту молодіжної політики).

  Інформаційна довідка про отримання Премії:

  Інформаційна довідка

  За більш детальною інформацією звертатись до сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за тел. (04637) 5-08-42.  ОГОЛОШЕННЯ

  До уваги органів місцевого самоврядування

  Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

  Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект « Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

  Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади ( місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громадян, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

  Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, а саме у 35 громадах цих областей. Однією із попередньо обраних областей є Чернігівська область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючи громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

  Запрошуються громади району долучитися та взяти участь у конкурсі. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному сайті МОМ: http://iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua1-2017-012  ОГОЛОШЕННЯ

  12 січня 2017 року Прилуцьким казначейством перераховано І транш субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за січень у сумі 3 104,6 тис. гривень.

  Субвенція перерахована згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету на І квартал 2017 року та в межах фактично нарахованих сум відповідних допомог.

  Оголошення

  До уваги структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування

  Мінекономрозвитку пропонує опрацювати проект Постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", яким передбачено створення можливості передачі органам місцевого (за їх зверненням) повноважень з надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг, зокрема, щодо реєстрації транспортних засобів.

  Зауваження та пропозиції до проекту постанови можна надіслати на електронну пошту: kog@me.gov.ua.

  Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів"

  Назад  21 Квітня 2017 12:26
  21 Квітня 2017 12:25
  21 Квітня 2017 12:22
  21 Квітня 2017 12:16
  21 Квітня 2017 12:14
  14 Квітня 2017 12:15
  14 Квітня 2017 12:13
  14 Квітня 2017 12:11
  14 Квітня 2017 12:10
  14 Квітня 2017 12:09
  07 Квітня 2017 16:02
  07 Квітня 2017 15:57