Прилуцька РДА
Анонси

  2017 рік

  Назад

  УВАГА!!! 28 квітня 2017 року відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА»

  Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА»

  АНКЕТА-ЗАЯВКА учасника Чернігівського обласного фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА»

  ПРЕС - РЕЛІЗ Чернігівського обласного фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА»

  ПОЛОЖЕННЯ Чернігівського Обласного фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА»

  ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЕВАКУАЦІЇ

  Евакуація є основним способом захисту населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації на території Чернігівської області.

  Перед повідомленням про порядок та початок евакуації буде подано звуковий сигнал “Увага, всім!” - переривисте звучання електросирен. Почувши цей сигнал, необхідно увімкнути гучномовці радіомовлення, телевізори та вислухати повідомлення.

  Отримавши інформацію про надзвичайну ситуацію та рішення про проведення евакуації, населення зобов’язано негайно залишити свої квартири та власні будинки, при цьому відключити електричну мережу, газ, воду, закрити вікна і квартирки, двері і вийти на збірні евакуаційні пункти та пункти посадки на автотранспорт, або у безпечні зони, вказані в повідомленні.

  Евакуація передбачається комбінованим способом, при якому основна частина населення виходить пішки. Збір населення, реєстрація та відправка колон буде проводитись на збірних евакуаційних пунктах.

  Люди похилого віку (чоловіки старше 65 років, жінки старші 60 років), вагітні жінки, жінки з дітьми до 10 років, хворі, інваліди збираються на пунктах посадки на автотранспорт.

  При виході з собою взяти документи, гроші, продукти харчування та воду на три доби, постільну білизну, необхідний одяг та взуття вагою не більше 50 кг. на кожного члена сім’ї, дітям дошкільного віку вкласти в кишеню або пришити до одягу записку, де зазначається прізвище, ім’я та по-батькові дитини та батьків і домашню адресу.

  Обов’язково взяти з собою засоби індивідуального захисту (протигази, респіратори, марлеві пов’язки).

  На збірних евакуаційних пунктах, пунктах посадки на автотранспорт уважно слухайте та чітко виконуйте всі розпорядження посадових осіб евакуаційних органів та органів охорони громадського порядку.

  Свій збірний евакуаційній пункт та пункт посадки на автотранспорт Ви можете узнати у витягу з Плану евакуації населення свого міста (района).

  В безпечному місці Вас приймуть і розмістять в громадських будівлях чи житлових будинках. Для евакуйованих буде організоване комунально-побутове та медичне обслуговування.

  Ви ж в свою чергу зобов’язані виконувати всі розпорядження приймальних евакуаційних органів та місцевих органів влади.

  Висока організованість та дисципліна кожного громадянина – головне в період евакуації !

  Відділ з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи райдержадміністрації Навчально-консультаційний пункт у м. Прилуки

  В 2016 році на Чернігівщині споживання газу зросло на 7%

  Приріст споживання газу в Чернігівській області пов'язаний зі збільшенням використання газу для опалення домівок. Крім холодів, на це вплинуло значне збільшення кількості отримувачів субсидій.

  Протягом 2016 року на Чернігівщині було протранспортовано 630,5 млн м куб. газу, що на 7% (44,6 млн куб.м) більше аніж в 2015 році.

  Відчутно збільшилося споживання газу в побуті - майже на 46,4 млн куб.м, що становить 15%. Також наростила об`єми промислова сфера - приблизно на 10 млн кубометрів або 11%. Використання енергоресурсу бюджетними установами та релігійними організаціями залишилося на рівні попереднього року. Скорочення відбулося лише в сфері теплокомуненерго – близько 12 млн куб.м (-7%),через те, що Чернігівська ТЕЦ для виробітку тепла використовує вугілля.

  На зростання споживання газу в побуті вплинули холодні погодні умови, та особливості системи субсидування, якіфактично стимулюють надлишкове споживання газу. Що стосується промисловості, то в основному це пов`язано з сезонними роботами зерносушильних підприємств, яких з кожним роком на Чернігівщині стає дедалі більше.

  Втім, навіть збільшення споживання не вирішує проблем газорозподільної компанії. Адже при значній кількості отримувачів субсидій затримки в бюджетному фінансуванні цієї сфери призводять до дефіциту коштів у «Чернігівгазу».

  «Станом на кінець 2016 року по двом третинам побутових споживачів, а це понад 234 тис всіх особових рахунків, було призначено пільгу або субсидію. На ці нарахування, які по суті не є «живими грошима», компанія повинна сплачувати державі ПДВ зі своєї тарифної виручки, що призводить до катастрофічної нестачі обігових грошей для провадження виробничої діяльності. Через це ми змушені спрямовувати кошти лише на невідкладні статті», - наголосила фінансовий директор «Чернігівгазу» Ірина Чертова.

  Окрім цього, за існуючої системи тарифів, коли ключовим є саме об`єм споживання газу, в літній період тарифна виручка мінімальна. Це заважає «Чернігівгазу» планомірно виконувати обслуговування газових мереж, що є основоположним чинником для гарантії безперебійної та безаварійної поставки газу споживачам.

  «Міжопалювальний період для експлуатаційних компаній завжди був доволі складним в фінансовому плані. Саме тоді,коли потрібно проводити основні ремонти, ми маємо дефіцит грошей. Через це змушені наздоганяти виконання планів восени і навіть переносити роботи на зимовий період. Звичайно, це незручно не лише для наших робітників, а й для споживачів» - пояснив технічний директор «Чернігівгазу» Віталій Черчович.

  Нагадаємо, в 2015 році на Чернігівщині було зафіксовано рекордне падіння споживання газу - на 18%, або на 127,6 млн м куб. Загалом протягом 2013 – 2015 р.р. споживання газу на Чернігівщині зменшилося на 225 млн куб.м.

  Довідка:

  Основною сферою діяльності ПАТ «Чернігівгаз» є розподіл природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить близько 600 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,8 тисяч км газопроводів

  Нашими споживачами є 349,5 тисяч сімей, більше 3 тисяч підприємств та установ Чернігівської області. Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Чернігівська ТЕЦ, Облтеплокомуненерго,САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод, Корюківська фабрика технічних паперів.

  Компанія є одним з найкрупніших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується понад 98 мільйонів гривень податків і зборів.

  З повагою

  Свириденко Наталія Олександрівна

  Фахівець із зв`язків з громадськістю та пресою

  Про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель

  За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2016 рік становив 112,4%. Він використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель.

  Відповідно до Податкового кодексу України встановлено, що індекс споживчих цін за 2016 рік у розмірі 100% застосовується для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів), 106% — для земель несільськогосподарського призначення.

  Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення такої оцінки. Його значення за 2016 рік становить 1 для сільськогосподарських угідь, а для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

  Довідково. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становили: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1, 2011 рік – 1, 2012 рік – 1, 2013 рік – 1, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження). Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

  За інформацією Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру  ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

  проводить набір на військову службу за контрактом

  ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ У ПРИКОРДОННИКАХ:

  - служба в прикордонних районах Чернігівської області;

  - можливість отримання вищої освіти у Національній академії ДПСУ;

  - набуття або підвищення кваліфікацій з кінології, паспортної роботи, медичної підготовки, інженерної механіки, управління сучасними зразками озброєння та техніки, автоматизації та зв’язку;

  КОНТРАКТНА СЛУЖБА по першому контракту:

  - для рядових – 3 роки;

  - для сержантського складу та офіцерів – 5 років.

  ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ від 7000 грн.;

  - виплата грошової компенсації за піднайом житла;

  - безкоштовне кваліфіковане медичне обслуговування;

  - індивідуальний підхід при підборі військового обмундирування;

  - гарантовані соціальні пільги, як під час служби, так і при звільненні з військової служби в запас.

  ВИМОГИ ДЛЯ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ:

  - вік 18-40 років;

  - відсутність судимості (в тому числі у близьких родичів);

  - повна середня освіта ( професійно-технічна, вища);

  - відсутність медичних протипоказань;

  - готовність проходити службу у прикордонних районах Чернігівської області

  З ПИТАНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

  за контрактом в ДПСУ звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Квітнева 3-в, або за телефонами:

  (063) 057-15-53, (068) 08-21-938, (04622) 5-80-32.

  Хочеш: УВАГА, РОБОТА - отримувати зарплату більше 7000 гривень; - мати статусну роботу, повагу громадян, гордість рідних; - отримати повне державне забезпечення, соціальний пакет, безкоштовне медичне обслуговування; - мати можливість безкоштовно навчатися на офіцера

  Державна прикордонна служба України здійснює набір на службу за контрактом В МЕЖАХ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ контактні телефони: 063-057-15-53, 068-08-21-938, (0462) 45-80-32 м. Чернігів, вул. Квітнева 3в Приєднуйся до кращих!

  Назад  24 Березня 2017 11:41
  24 Березня 2017 11:37
  24 Березня 2017 11:37
  24 Березня 2017 11:36
  24 Березня 2017 11:34
  17 Березня 2017 16:14
  17 Березня 2017 16:12
  17 Березня 2017 16:11
  10 Березня 2017 17:01
  10 Березня 2017 16:56
  10 Березня 2017 16:50
  10 Березня 2017 16:49