Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

08 листопада 2017

Освоєння коштів субвенції в 2017 році

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» та розпоряджень Кабінету Міністрів України в 2017 році була передбачено субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яка спрямована на здійснення заходів з енергозбереження, покращення стану інфраструктури населених пунктів та створення комфортних умов проживання населення району, в обсязі 6979,26 тис. грн.

Менше ніж за квартал завершені роботи по заміні вікон в будівлі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В школі були проведені масштабні ремонтні роботи по заміні 29 стандартних, 17 нестандартних вікон та 10 дверей, здійснено облаштування зовнішніх та внутрішніх укосів.

На реконструкцію будівлі школи витратили 585,27 тис. грн. – кошти державної субвенції, 30,76 тис. грн. – кошти районного бюджету.

Наразі, на території Ладанської селищної ради закінчуються роботи по капітальному ремонту мережі водопостачання, водовідведення та приміщень внутрішніх туалетів Ладанської гімназії. В усіх навчальних класах, учительській, їдальні, автокласі, столярній майстерні встановлені умивальники, крани яких підключені до бойлерів. Завершуються ремонтні роботи в туалетних кімнатах (поремонтовані стіни, підлога, зроблені двері, покладена плитка на стіни та підлогу, облаштовані кімнати новою сантехнікою). Встановлені фонтанчики для пиття.

На капітальний ремонт мережі водопостачання витратили 410,23 тис. грн. – кошти державної субвенції, 334,78 тис. грн. – кошти районного бюджету.Дитячі спортивні майданчики Прилуцького району

Враховуючи ініціативи виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування, Прилуцькою районною державною адміністрацією сформовані об’єкти та визначені розпорядники коштів закупівлі дитячих спортивних майданчиків для встановлення у населених пунктах Прилуцького району.

В 2017 році освоєна субвенція у сумі 2439,0 тис. грн. на закупівлю 20 дитячих спортивних майданчиків 3 селищними і 16 сільськими радами району при запланованих 2500,0 тис. грн., заощаджено 61,0 тис. грн.

с.Заїзд Заїздської сільської ради

смт. Линовиця Линовицької селищної ради

с. Білорічиця Білорічицької сільської ради

смт. Мала Дівиця Малодівицької ОТГ

с. Сергіївка Сергіївської сільської ради

с. Удайці Удайцівської сільської ради

с. Товкачівка Товкачівської сільської ради

с. Ряшки Ряшківської сільської ради

с.Сухополова Сухопов’янської сільської ради

с. Подище Ладанської селищної ради

с. Обичів Обичівської сільської ради