Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

21 грудня 2017

Покликання наше – турбота про старість

Покликання наше – нести людям радість під таким девізом районний територіальний центр продовжує святкові зустрічі з громадянами похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі до Міжнародного дня людей похилого віку. В цей погожий осінній день 6 жовтня зібралися ветерани війни та праці на святкову зустріч, яка відбувалася на території Білорічицької сільської ради.

Щирі слова привітань лунали від заступника голови районної державної адміністрації Володимира Бобошка, який сказав, що свято День людини похилого віку, це свято наших батьків, бабусів та дідусів, це день, коли ми віддаємо їм свою любов та повагу, свято, яке покликане звернути увагу на проблеми та потреби старшого покоління. Директор територіального центру Ніна Косенко у своєму виступі відзначила, що працівники територіального центру своєю щоденною клопіткою працею та покликом душі не залишають старше покоління району на самоті зі своїми болями та тривогами, підтримують не лише фізичною працею, але й теплими словами, порадами, які так необхідні у цей непростий час. Сільський голова Валерій Коваленко привітав своїх односельців зі святом та побажав здоров’я та Божої благодаті.

Радували своєю майстерністю, красивим українським вбранням школярі, учасники художньої самодіяльності. Учні розповідали про кожного з присутніх, про їх трудові здобутки та досягнення.

Присутні пригощалися добрими стравами, а потім дружньо співали українських пісень під музичний супровід завідувача відділення денного перебування територіального центру Марини Небрат.

Ветерани дякували за надані їм подарунки, свято, яке їх згуртувало, зігріло людською вдячністю та повагою і сфотографувалися на згадку.

Шлях до перемоги

Під такою назвою 27 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася тематична година, приурочена 72 – й річниці вигнання нацистських окупантів з України.

Про епапи вигнання нацистських окупантів з України розповіла соціальний працівник відділення Вікторія Шелест. Завідувач відділення Марина Небрат нагадала про справжній вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом та згадала про колосальні людські жертви та величезні матеріальні втрати України у Другій світовій війні, висловила слова глибокої вдячності всім ветеранам та учасникам Другої світової війни.

Музичним оформенням тематичної години стали пісні «Степом, степом» та «Свята перемога».

Учасники тематичної години переглядали документальний фільм «Визволення України від нацистських окупантів у спогадах». Закінчилася тематична година покладанням квітів до могили Невідомого солдата.

З 72 – ю річницею вигнання нацистських окупантів з України директор територіального центру Ніна Косенко привітала ветеранів війни, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання.

День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. До численної армії таких працівників належать і працівники Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Більше двох тисяч громадян похилого віку та інвалідів відчувають турботу, увагу і доброзичливість, бо працівники терцентру щодня і в холод, і в спеку, і в дощ, і в заметіль допомагають сп

равитися з нелегкими життєвими обставинами обігрівають теплим словом, надають пораду.

Сьогодні у територіальному центрі працює 146 працівників. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

Привітати працівників з професійним святом завітали голова районної державної адміністрації Валентина Ковтун, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бобошко, голова районної ради Василь Малик. Вони подякували всім працівникам територіального центру за їхню сумлінну щоденну роботу побажали міцного здоров’я, сімейного благополуччя та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники територіального центру: Чухрай Ольга Михайлівна, Шуст Валентина Борисівна, Мірошніченко Світлана Вікторівна.

Збираємо тепло сердець

Під такою назвою 01 грудня у відділенні денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч осіб з інвалідністю присвячена Міжнародному дню інвалідів. На захід зібралися громадяни різного віку з обмеженими фізичними можливостями селища Мала Дівиця. Це люди особливої категорії, але у них можна багато чому навчитися. Вони не підкорюються обставинам і долають багато перешкод, щоб бути щасливими і жити повноцінним життям.

Високу оцінку в запрошених на захід, отримала виставка робіт інвалідів та слухачів факультету рукоділля «Університету третього віку». Серед них вишиті рушники, серветки, скатерті та сорочки інвалідів Ніни Бублик та Ганни Черненко, Ольги Горносталь та Ніни Супруненко, роботи з лози Віктора Відяєва.

Радісний настрій присутнім створили слухачі художньо - мистецького факультету «Університету третього віку» та народний аматорський колектив «Полісяночка» Малодівицького будинку народної творчості.

У виконанні інваліда по зору, члена товариства УТОС Ніни Бублик прозвучала пісня «Вільна Україна».

Розповіді про присутніх на заході інвалідів гармонічно поєднувались з номерами художньої самодіяльності. Прозвучали пісні «Вишиваю я сорочку», «Хата моя, біла хата», «Ясени», «Два кольори», «Заспівай, моя родино», «Осіннє золото».

Великий успіх у гостей мали номери у виконанні слухачів художньо – мистецького факультету Евеліни Овчіннікової та Валерія Горбаня, Ніни Плевако та Володимира Комара.

Перед запрошеними виступили директор територіального центру Ніна Косенко, Малодівицький селищний голова Олена Журавель, заступник начальника управління соціального захисту населення Лариса Гальчук, голова районної ради ветеранів Валентина Гриценко.

Проведення заходу присвяченому Міжнародному дню інвалідів відбулося за фінансової підтримки директора товариства «АгроКІМ» Олександра Вержиховського.