Прилуцька РДА
Анонси   


  Назад

  НА ПРИЛУЧЧИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

  13 жовтня в райдержадміністрації відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України, що співпали з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. У заходах взяли участь в.о. голова райдержадміністрації Антоніна Стукалова, голова районної ради Василь Малик, представники громадських організацій; учасники бойових дій на Сході України.

  Присутні на заході вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та висловили подяку тим хлопцям, які зараз захищають незалежність України.

  На виконання Указу Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України від 13 червня 2017 року № 161/2017 відбулося вручення державної нагороди, медалі «Захисник вітчизни» та посвідчення до нього військовослужбовцю, який має статус учасника бойових дій, Калініченку Вадиму Леонідовичу, призваного на військову службу до лав Збройних сил України із села Богданівка. В.о. голови райдержадміністрації Антоніна Стукалова вручила захиснику нагороди та квіти, подякувала за відданість та хоробрість, проявлену під час захисту Вітчизни та побажала йому міцного здоров’я та життєвих гараздів.

  За безмежний патріотизм, мужність та героїзм, проявлені при захисті суверенітету та незалежності України в ході антитерористичної операції на Сході країни, активну життєву позицію у вирішенні соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня Захисника України Антоніна Стукалова вручила нагороди та Подяки голови райдержадміністрації.

  Список додається.

  Звертаючись до присутніх у залі, Антоніна Стукалова, зазначила, "Що це свято – зовсім молоде, але корінням воно сягає глибини століть. Ще праотці нинішніх захисників України – козаки-запорожці – боролися за волю народу під Покровом Богородиці і вважали це свято своїм днем. У цей день ми вшановуємо тих, хто за покликом серця ставав і нині стає на захист рідної землі, – бійців усіх силових відомств, воїнів-добровольців, ветеранів, а також громадян, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний та інформаційний захист держави", - йшлося у вітальному слові.

  Про це говорили також голова районної ради Василь Малик, голова громадського формування з охорони громадського порядку «Прилуцька самооборона народної ради» Олександр Роговий, військовий комісар Прилуцького ОМВК Іван Черняк.

  Зі святом усіх присутніх вітали колективи Ладанського БК, солістка Анастасія Євглевська та виконав свої власні пісні волонтер, учасник Революції Гідності, лауреат премії ім. Г.Сковороди, обласного конкурсу- фестивалю патріотичної пісні "Янголи Світла" Віктор Погуляй.

  Після закінчення заходу делегація району поклала квіти до меморіальних дошок на честь загиблих в зоні АТО Віктора Лавренчука, Олега Саника.

  У населених пунктах району за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, ветеранів Другої світової війни та військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, родин загиблих учасників АТО, громадських об’єднань, засобів масової інформації 13-14 жовтня пройдуть урочистості з нагоди Дня захисника України. Буде проведено покладання квітів до пам’ятників, обелісків та місць поховань учасників Другої світової війни 1939—1945 років, пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлених на честь учасників бойових дій на території інших держав, місць поховань громадян, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції.

  В холі приміщення районної ради працівниками центральної районної бібліотеки була організована тематична виставка.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Назад  06 Липня 2018 17:19
  15 Червня 2018 16:48
  15 Червня 2018 16:45
  15 Червня 2018 16:44
  15 Червня 2018 16:41
  25 Травня 2018 16:27
  25 Травня 2018 16:22
  18 Травня 2018 17:11
  18 Травня 2018 17:09
  18 Травня 2018 17:07
  11 Травня 2018 17:28
  11 Травня 2018 17:27