Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

12 січня 2009

 

До уваги!

 

Державне підприємство «Чернігівський експортно-технічний центр Держпраці» проводить навчання та перевірку знань з «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 29.08.2018 №1240 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 21 вересня 2018 року за №1090/32542 у І кварталі поточного року.

На навчання запрошуються юридичні і фізичні особи, які проводять діяльність у сільському господарстві і відповідно до законодавства використовують найману працю та працівники, що працюють у сільськогосподарському виробництві.

Більш детальну інформацію можна отримати в ДП «Чернігівський експортно-технічний центр Держпраці» за адресою: 14026, м. Чернігів,
вул. Красносільського, 89, тел. (0462) 617-997, 617-222.
E-mail: nmc@chetc.org.ua

 

До уваги! Операція "Новорічна ялинка"

З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до Нового 2019 року з 28 листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в Чернігівській області проводиться операція «Новорічна ялинка».

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розроблений і затверджений Чернігівською обласною державною адміністрацією план спільних заходів щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища і контролю за використанням природних ресурсів на території Чернігівської області у 2018 році, на виконання якого в районах і містах області створені оперативні рейдові групи з державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівників ГУНП в Чернігівській області, лісової охорони, громадських організацій та засобів масової інформації для контролю за дотриманням вимог діючого законодавства при заготівлі, перевезенні та реалізації новорічних ялинок.

Лист Міністерства сім’ї, молоді та спорту про національний конкурс "Благодійна Україна"

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до відома, що з 10.11.2018 року у Чернігівській області розпочато проведення планової пероральної імунізації м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною авіакомпанією ТОВ "Авіакомпанія V-Авіа" за допомогою літаків АН-2. Розкидання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області.

Визначене місце посадки та зльоту літака в Чернігівській області - аеродром в с. Чемер (Прогрес), Козелецького району.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ЗАЛЕЖАТИМЕ ВІД ПОГОДНИХ УМОВ. 

Исходный рисунок

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ЮРИДИЧНА ФІРМА «ТЕРРА-ПАРТНЕР»

         14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська, б. 9, оф. 216                                          ЄДРПОУ 39864160

 

Вих. №116 -09/18

від 03.09.2018 року

 

Шановний Роботодавцю!

            Маємо нагоду та раді запросити Вас на цікавий та пізнавальний семінар-практикум на тему: «Актуальні питання трудових правовідносин. Перевірки держпраціі  у 2018 році», який відбудеться 21 вересня 2018 року.

Семінар розраховано на підприємців, керівників, юристів, бухгалтерів, працівників кадрових служб, випускників вузів.

 Місце проведення: м. Чернігів, пр-т. Перемоги, 108-а, 2-й поверх, Культурно-діловий центр «Світогляд» (великий конференц-зал).

Час: 10.00-14.00 год. У програмі заходу передбачено кава-брейк.

 Реєстрація учасників починається з 9.30 год.

 Спікери:

Оксана Мірошниченко:

кандидат юридичних наук, доцент, адвокат,

керуючий партнер АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МІРОШНИЧЕНКО ТА ПАРТНЕРИ».

Анна Попович: юрист ТОВ «ЮФ» ТЕРРА-ПАРТНЕР».

 

Семінар включатиме такі модулі:

Модуль 1. «Трудові правовідносини: від знайомства з працівником до звільнення»

  1. Сучасні форми працевлаштування та їх особливості.

Спікер: Анна Попович

  1. Особливості оформлення та регулювання трудових правовідносин з працівником.

Спікер: Оксана Мірошниченко

  1. Кадрове діловодство: від складного до простого.

Спікер: Оксана Мірошниченко

  1. Ризики роботодавців: огляд судової практики за 2018 рік (перевірки Держпраці).

Спікер: Анна Попович

Кава-брейк

Модуль 2. Практикум з кадрового діловодства: «Правильне оформлення кадрової документації як запорука успіху підприємства»

 

Спікери:  Оксана Мірошниченко,     Анна Попович

 

2.1. Проблеми, що виникають у роботодавців при веденні кадрового діловодства.

2.2. Складання проектів кадрових документів.

У ході модулю 2 учасники семінару матимуть змогу на конкретних практичних прикладах  самостійно розробити кадрові документи, побачити власні помилки та по закінченню мати зразки найактуальніших кадрових документів.

*** З собою рекомендується мати ноутбук для зручності складання документів (за бажанням самого учасника)

 

Вартість участі одного учасника  складає 370,00 грн. без (ПДВ) за умови оплати до  18 вересня 2018 року включно.

 Вартість участі одного учасника, за умови оплати семінару після  18 вересня 2018 року та у день  проведення семінару – 420,00 грн. без (ПДВ).

 

Реквізити для оплати: Одержувач коштів: ТОВ «ЮФ «ТЕРРА-ПАРТНЕР»

                                                Код ЄДРПОУ 39864160

                                                р/р № 26006050013 МФО 353100   в ПАТ „Полікомбанк”

Підстава для оплати: Оплата за участь у семінарі 21.09.2018 учасника ПІБ; без ПДВ.

 

Всі учасники семінару отримають Сертифікати про участь, матеріали по тематиці семінару, приклади типових порушень із судової практики, зразки кадрових документів, блокноти та ручки для нотаток.

 За чашкою ароматної кави учасники зможуть поділитися своїм власним досвідом проходження перевірок.

 Кількість місць обмежена.

 

Попередня реєстрація обов’язкова за посилкою: https://docs.google.com/forms/d/1617SkqnmWZSAkp0t90LaRkTO2JSqHdmQUnnRXnhraWE/viewform?edit_requested=true

 

Всі деталі можна уточнити за телефоном:

(0462) 611-177  Контактна особа: Анна

або (050) 44 80 389 Контактна особа: Оксана

 

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

                                                                                               Команда організаторів семінару

Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам'ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі!

 

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Кожна країна-учасниця проводить свій національний етап, і обирає десять найкращих світлин із зображенням своєї культурна спадщини. Ці світлини братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Українська частина проводиться усьоме, і до участі запрошуються всі охочі – і любителі, і професіонали. Конкурсний список складається з понад 81 тисячі пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх областей України, в тому числі Криму.

Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі — одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 вересня по 30 вересня, а також обов’язково вказати їхній унікальний ID. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як протягом вересня, так і раніше, головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам'ятки.

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом,  авторів найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Організатори конкурсу вважають, що проведення «Вікі любить пам’ятки» дає можливість поповнити репозитарій світлин пам'яток з усієї України, завдяки чому учасники та глядачі зможуть краще пізнати свій рідний край і це спонукатиме їх дбайливо ставитися до культурної спадщини своєї держави.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: https://ua.wikimedia.org/wiki/Вікі_любить_пам'ятки_2018/Регламент

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua               
                                                                             

Для довідки:  Вікі любить пам'ятки (Wiki Loves Monuments) — конкурс фотографії пам'яток культурної спадщини для Вікіпедії. Визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. За дев’ять років проведення конкурсу було завантажено понад 1,9 млн фотографій.
 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 

 11 – 12 жовтня 2018 в м. Київ, у ВКЦ Торгово-промисловій палаті України відбудеться   І міжнародна спеціалізована виставка Parking Ukraine 2018, присвячена обладнанню паркувань та організації надання паркувальних послуг в містах України.

Для участі у виставці Parking Ukraine 2018 запрошуютьсяпровідні міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання, комплектуючих та технологій для паркувань та організації надання паркувальних послуг, представники комунальних підприємств, а також приватні оператори паркувань, ОСББ, будівельні компанії.

Організатор виставки – компанія «Бізнес-Форум».

За додатковою інформацією звертатися за тел. +38 56 7943394, expo@parking-ukraine.com .

 

 

До уваги керівників компаній та підприємств!

 

Інформуємо, що у період з червня по грудень 2018 року в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран заплановано проведення низки різнопланових виставкових заходів, до участі в яких запрошуються українські компанії.

У разі зацікавленості українських компаній в участі, Посольство України в Ісламській Республіці Іран готове надати необхідне сприяння.

25 – 26 червня 2018 року – Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st Conference And Exhibition On Asset Integrity Management In Oil And (AIN O@G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, IOEC та IICIC. Контакти секретаріату заходу: www.iranaim.com, secretariat@iranaim.com, тел.: +9821-22037383, факс: +9821-22044769.

23 – 26 серпня 2018 року – виставка, присвячена виставковому обладнанню (Stallex 2018). Контакти: http://iranstallex.com, info@ iranstallex.com, контактна особа : Марьям Норузі, моб. тел. +989017702748.

01 – 04 вересня 2018 року – Перший міжнародний газовий захід Ірану (1-st International Iran Gas SHow) серед країни-видобувачів газу, спрямований для встановлення міжнародних зв’язків у сфері газової галузі. Контакти організаторів: www.tana-group.com, info@tana-group.com, тел. +982632548990, факс +982632548743.

15 – 18 вересня 2018 року – Міжнародна виставка напоїв, кови, чаю та суміжних галузей (International exhibition of beverages, coffee, tea and related industries, IBIE 2018), а також Міжнародна виставка молочних продуктів (International Dairy and related industries, IDE 2018), які відбудуться за сприяння Федерації іранських харчових асоціацій. Контакти: www.ibie-ex.ir, www.ide-ex.ir, тел.: +982188882869, факс: +982188881938.

24 – 27 вересня 2018 року – 4-та Міжнародна фармацевтична виставка (4-st International Exhibition on Pharmaceuticals and Related Industries IRANPHARMA EXPO 2018). Додаткова інформація щодо висавки знаходиться на сайті організаторів: iranpharmaexpo.com, international@iranpharmaexpo.com, тел.: +982188203845, факс: +982188198520.

6 – 9 грудня 2018 року – у виставковому центрі «Шахр-е афтаб» («Сонячне місто») на території Ірану відбудеться міжнародна виставка в сфері утилізації відходів за участю відомих міжнародних компаній-виробників обладнання, що сприяє зменшенню різного роду забрудненням навколишнього середовища. Додаткова інформація знаходиться на сайті: http://nikatis.ir .

24 – 28 липня 2018 року на території провінції Голестан (Іран) відбудеться Шістнадцята спеціалізована виставка в галузях тваринництва, рибних промислів, виробництва морепродуктів тощо. Детальна інформація розміщена на сайті: http://golestanfair.com.

17 – 20 жовтня 2018 року у Вільній Торговельно-Промисловій Зоні Ензелі (Іран) відбудеться Друга Міжнародна виставка аграрних продуктів, обладнання харчової суміжної промисловості (2-nd International Exhibition of Agricultural Products, Food Machinery and Related Industries). Контакти організаторів заходу: виконавчий секретар виставки Р. Гелічі, тел.: +981333253906, факс: +981334245, btc.gilan@gmail.com, www.gilan-btc.ir.  

Перший півмарафон "Незалежні люди"

Оголошується обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

 

З 1 червня стартував обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 

До участі в Конкурсі запрошуються творчі працівники медійної сфери Чернігівщини, у тому числі штатніі позаштатні працівники засобів масової інформації, а також особи, якізаймаються незалежною творчою діяльністю, працівники інформаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області.

 

Переможці отримають Премію, положення про яку затверджено рішенням обласної ради.

 

https://chor.gov.ua/normativni-dokumenti/rishennya/item/6696-pro-zasnuvannia-premii-z-vidznachennia-peremozhtsiv-oblasnoho-kon

 

Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Медійники області змагатимуться в чотирьох жанрових номінаціях:

- онлайн-публікація;

- публікація в друкованихЗМІ;

- радіоматеріал;

- відеоматеріал, телепрограма,відеосюжет.

 

Отримати детальнішу інформацію та ознайомитися з умовами Конкурсу можна за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=24454&tp=1.

 

За інформацією Чернігівської обласної ради