Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old
back

16 травня 2018

Ладанській музичній школі 35.

«Бувають щасливо обдаровані натури і

бувають так само щасливо обдаровані народи.

Я бачив такий народ, народ – музикант – це українці»

П.І.Чайковський

Український народ надзвичайно талановитий. Здається, що наша земля народжує лише здібних особистостей, тому що більшість українців співають та чудово грають на музичних інструментах.

15 травня відбувся святковий захід з нагоди 35 –річного ювілею дитячої музичної школи. На концерті були присутні почесні гості: в.о. голови Прилуцької районної державної адміністрації Світлана Александрова, начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Тетяна Косова, завідувач сектору культури, туризму і релігій райдержадміністрації Лариса Ковтун, Ладанський селищний голова Олександр Падалка, директор та викладачі Ладанської гімназії, випускники школи та гості.

На святковому концерті звучали вітання та представлені 20 музичних номерів у виконанні випускників школи: Кузьменка Миколи Миколайовича, Гречина Романа, Коваленка Івана, учнів школи по класу фортепіано, тріо домристів, дуету та тріо акордеоністів, хорових колективів молодших та старших класів, середнього хору, ансамблю скрипалів, ансамблю народних інструментів викладачів, тощо.

Програма концерту складалася із різноманітних творів українських та сучасних композиторів, музичних обробок сучасних естрадних пісень. На кінець прозвучала фінальна пісня «Музична школа».

Довідково:

Ладанська дитяча музична школа – мистецький навчальний заклад, який продовжує та підтримує традиції вітчизняної музичної педагогіки.

Ладанська ДМШ працює 35 років, кількість її випускників налічує понад 500 осіб, 5 з них повернулися до рідної школи, чимало вихованців працюють за межами Чернігівщини, в тому числі в країнах близького та дальнього зарубіжжя. З вересня 2016 року школа розпочала навчальний процес у власному приміщенні. У 2017-2018 навчальному році у школі навчаються 94 учні.

Викладацький склад музичної школи становить 11 осіб, з яких: 5 мають вищу атестаційну – кваліфікаційну категорію, 3 викладачі вищої категорії. Поряд з досвідченими працівниками школи набувають професійний досвід 3 молодих викладача.

При школі діють творчі колективи: вокальний ансамбль молодих класів, хор середніх класів, дует акордеоністів (старші та молодші класи), ансамбль скрипалів, ансамбль викладачів народних інструментів. Всі колективи беруть участь у заходах школи, району та області.

Головним результатом роботи і критерієм оцінки викладачів є підготовка випускників до навчання у вищих навчальних закладах культури. До даних закладів протягом трьох років вступило 4 учні.

Учні закладу беруть участь в обласних та міжнародних конкурсах, фестивалях та займають призові місця:

Обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів ПСМНЗ «Первоцівіт-2017» м . Ніжин;

Обласний конкурс виконавців на музичних інструментах «Мистецтво естради» м. Чернігів-2017 р;

Обласний огляд – конкурс хорових колективів «Свято хору» ім. Л. Бондарука серед ПСМНЗ -2017;

16 міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» - номінація «інструментальний жанр».

За інформацією сектору культури, туризму і релігій райдержадміністрації