22 січня 2020

25.05.2020 

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей Прилуцької райдержадміністрації запрошує всіх бажаючих взяти участь у онлайн-конкурсу малюнків на тему: «Щасливе дитинство».

Малюнки надсилати на електронну адресу pladm_post@cg.gov.ua  

07.05.2020

Щодо участі у благодійній допомозі важкохворим дітям-сиротам

30.04.2020

Майже 300 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримають по тисячі гривень

Пенсіонерам області проведено нарахування одноразової грошової допомоги в розмірі тисячі гривень. Такі виплати передбачені у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусної інфекції.

Головне управління Пенсійного фонду в області передало відділенням поштового зв’язку та банківським установам відомості для виплати зазначених коштів. Доплату через поштові відділення отримають близько 43% осіб, через банківські установи – 57%.

– Виплати отримають ті, у кого розмір пенсії на 1 квітня цього року не перевищує п’яти тисяч гривень з урахуванням усіх надбавок та доплат. Таких пенсіонерів в області майже 300 тисяч. Кошти – близько 305 мільйонів гривень – уже надійшли, здійснюється їх виплата, –зазначив  начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

16.04.2020

УЧАСНИКИ АКЦІЇ «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЗАЛИШОК КОШТІВ, ЗАЛИШИВШИ ПИСЬМОВУ ЗАЯВУ

Чернігівгаз збут розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.

Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу компанії contact@cngaszbut.104.ua заяву встановленого зразка, або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений за цим посиланням.

Ми зможемо оперативно повернути кошти відразу як отримаємо вашу заяву.

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який момент на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (0462) 61-63-04.

Ми вдячні всім, хто взяв участь в акції і проінвестував свої кошти у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року. Це був важливий досвід і для нас, і для вас як споживачів, оскільки він дозволив вам бути впевненими в наявності газу і збереженні сталої ціни на нього протягом опалювального сезону.

Чернігівгаз збут - Ваш надійний постачальник газу

Довідкова інформація

Кількість учасників акції в регіоні – 2 174

Обсягу викупленого газу – 2,40 млн куб. м

Сплачено за запас газу – 14,41 млн грн

Обсягу використаного газу – 1,21 млн куб. м

Вартість використаного газу – 7,24 млн куб. м

Заявка на повернення коштів по акції Твоя енергонезалежність

Покрокова інструкція з повернення коштів для учасників акції Твоя енергонезалежність (1).docx

Запрошуємо до участі в українсько - угорському семінарі "Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім’єю"

Лист та програма додається.

До відома суб’єктів господарювання району!

 

Інформуємо, що відповідно до ст. ст. 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися на підставі дозволу,  виданого суб’єкту господарювання.

Відповідно до вищевказаного, нагадуємо про необхідність отримання дозволу  на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел та своєчасно і в повному обсязі сплачувати екологічний податок.

За інформацією відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації

ДО ВІДОМА ПЕРЕВІЗНИКІВ РАЙОНУ

Інформуємо, що 30.01.2020 в обласній газеті «Вісник Ч» оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «ПРИЛУКИ-БІЛОШАПКИ» (рейси 2541/2542, 2543/2544) з часом відправлення з початкового пункту:

- 6 год.00 хв. та виконанням по 2,3,5,6,7 д.т.;

- 14 год. 10хв. та виконанням по 2,3,5,6,7 д.т.;

Конкурс відбудеться 05.03.2020 о 10 год. 00 хв. у приміщенні Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка,7, каб.№5.

ДО ВІДОМА ПЕРЕВІЗНИКІВ РАЙОНУ ТА НАСЕЛЕННЯ СУХОПОЛОВЯНСЬКОЇ ОТГ

Інформуємо, що 30.01.2020 в обласній газеті «Вісник Ч» оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «ПРИЛУКИ-БУДИ ч/з Радьківку» (рейси 1087к/1088к, 1091к/1092к,1093к/1094к) з часом відправлення з початкового пункту:

- 6 год.02 хв. та виконанням по 3,4,5,6,7 д.т.;

- 12 год. 02хв. та виконанням по 3,5,6,7 д.т.;

- 17 год. 02 хв. та виконанням по 3,5,6,7 д.т.

 

Конкурс відбудеться 05.03.2020 о 10 год. 00 хв. у приміщенні Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка,7, каб.№5.

 Ознайомитись з переліком необхідних та рекомендованих документів для подання на участь у конкурсі та отримати зразки документів можна веб-сайті: http://cg.gov.ua/, рубрика Поточна діяльність/Оголошення.

 

Обласний екологічний конкурс «Одна планета — одне майбутнє»

Усі, хто любить свій рідний край, уболіває за його довкілля, займається природоохоронною діяльністю, екологічними проєктами та має бажання поділитися своїми здобутками, напрацюваннями і творчими роботами, можуть взяти участь у щорічному обласному екологічному конкурсі «Одна планета — одне майбутнє».

Конкурс проводить Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з Управлінням освіти і науки ОДА.

Його мета — популяризація природоохоронної просвітницької діяльності, виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, формування природоохоронного мислення, підвищення екологічної обізнаності підростаючого покоління.

Номінації Конкурсу:

– «Північна краса України» (краща фотографія екологічного спрямування);

– «Погляд у чисте майбутнє» (кращий екологічний проєкт);

– «Довкілля і я» (кращий практичний захід екологічного спрямування).

У Конкурсі можуть брати участь школярі, студенти, громадськість.

Вікові категорії учасників:

– 15-18 років;

– 19 років і старші.

Конкурс проводиться з 17 лютого по 01 травня 2020 року у два етапи:

– І етап (відбірковий/заочний) з 17 лютого до 31 березня;

– ІІ етап (заключний/очний) з 15 квітня до 01 травня.

Заявка та матеріали за першою віковою категорією подаються з темою «Екологічний конкурс» у друкованому та електронному виглядах до комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» за адресою: вул. І. Франка, 2а, м. Чернігів, 14021; e-mail: oblsuncn@ukr.net; телефон для довідок — (0462) 644-740.

Заявка та матеріали за другою віковою категорією подаються з темою «Екологічний конкурс» в друкованому та електронному вигляді до Департаменту екології та природних ресурсів ОДА за адресою: пр. Миру, 14, м. Чернігів, 14000; e-mail: deko_post@cg.gov.ua; телефон для довідок — (0462) 65-37-07.

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів
 Чернігівської облдержадміністрації

Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що у 2020 році користувачі районного рівня будуть забезпечені статистичною інформацією, яка передбачена для поширення планом державних статистичних спостережень на 2020 рік.

Основним джерелом поширення статистичної інформації є офіційний вебсайт Головного управління статистики  http://chernigivstat.gov.ua/             

 

Про організацію додаткових культурно-освітньої поїздок

Всеукраїнської молодіжної громадської

організації «Серце до серця»

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участю представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

з 23 квітня до 01 травня 2020 року міжнародна культурно-просвітницька поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма додається), вартість 730 євро;

з 2 до 17 травня 2020 року міжнародна культурно-освітня поїздка «Південно-європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії (програма додається), вартість 1150 євро;

з 8 до 16 червня 2020 року міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини (програма додається), вартість 580 євро;

з 9 до 18 серпня 2020 року культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я та соціальної політики» з відвідуван-ням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії (програма додається), вартість 790 євро.

Взяти участь у міжнародних заходах запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, гуманітарної та соціальної сфер й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників заходів.

За підсумками поїздок/семінарів учасникам видається сертифікат міжнародного зразка із зазначенням академічних годин.

Для участі у поїздках необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаток орієнтована програма поїздки