Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old
back

Оперативно про стан справ в Ічнянському районі

10 жовтня 2018

 


На чергове засідання члени обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Ічнянському районі зібралися сьогодні о 5 ранку.

Провела засідання виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко, після чого відбула на Ічнянщину, щоб на місці особисто координувати роботу відповідних служб.

У нараді взяла участь заступник голови ОДА Наталія Романова.

Як доповіли представники ДСНС області, завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню 35 автобусів вдалося у найкоротший термін евакуювати понад 12500 осіб з міста Ічня та 30 прилеглих населених пунктів, що знаходяться у 16-ти кілометровій зоні.

З центральної районної лікарні евакуйовано 163 хворих до лікувальних закладів селища Парафіївка.

Для прийому евакуйованих працюють 18 прийомних пунктів у приміщеннях шкіл, будинків культури та інших закладів Ічнянського (10 пунктів), Прилуцького (4 пункти), Бахмацького (2 пункти), Ніжинського (1 пункт) районів та м. Прилуки (1 пункт).

В 11 евакуаційних пунктах розміщені 2277 осіб, із них 256 дітей. У пунктах прийому організовано харчування евакуйованого населення, надається медична та психологічна допомога.

Евакуаційні заходи тривають.

Для попередження надзвичайних ситуацій у населених пунктах поблизу складу органами влади вжито наступні заходи: відключені від газопостачання місто Ічня та 11 населених пунктів Ічнянського району; тимчасово припинений рух потягів через станцію Ічня; автомобільний транспорт спрямовується в об’їзд зони надзвичайної ситуації; повітряний простір закритий у радіусі 30 км.

З метою проведення першочергових рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації у найкоротший термін були зосереджені сили і засоби загальною чисельністю понад тисячу осіб та 212 одиниць техніки.

На випадок ускладнення оперативної обстановки створено резерв ДСНС чисельністю 109 осіб та 23 одиниці пожежної техніки, приведені в готовність два пожежні літаки, медичні літак і вертоліт.

У резерві знаходяться 7 пожежних потягів на залізничних станціях Прилуки, Конотоп, Ніжин, Київ-пасажирський, Дарниця, Полтава та Кагамлицька.

Підрозділами ДСНС ліквідовані 5 пожеж за межами арсеналу, що виникли внаслідок влучання боєприпасів, у місті Ічня та селі Августівка.

На даний час інформації щодо загиблих та постраждалого населення внаслідок надзвичайної ситуації на території військового складу не надходило.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації