Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори жителів Лісовосорочинської  громади

22 березня 2019

 

22 березня  відбулися загальні збори Лісовосорочинської  громади. У сході взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, Сергій Козиний – керуючий відділком №1 ТОВ «Прилуцький хлібодар», депутати районної та місцевої рад.

Сільський голова Ірина Іваншина прозвітувала про виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади в 2018 році, ознайомила з плановими завданнями розвитку населених пунктів на 2019 рік, охарактеризувала роботу закладів соціальної сфери, підприємств та установ, що функціонують на території сільської ради.

В ході зборів виступив керуючий відділком №1  ТОВ «Прилуцький хлібодар» Сергій Козиний, який прозвітував про роботу товариства у 2018 році, ознайомив з планами на 2019 рік та гарантував подальшу співпрацю з територіальною громадою.

Жителі сіл активно обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, автобусного сполучення, благоустрою та ремонту доріг, прийому населення сімейним лікарем, нарахування субсидії на послугу з електропостачання.

В ході зборів виступив в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, який підняв питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади, затвердження відповідних програм, освоєння коштів субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», ремонту доріг, інших цільових субвенцій місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Голова районної ради Василь Малик зупинився на питанні медичної реформи, добровільного об’єднання територіальних громад.

За інформацією сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації