У районі відзначено День фізичної культури і спорту

11 вересня 2020

11 вересня на базі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку і Олімпійського тижня відбулося районне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту. У змаганнях взяли участь учні 6-11 класів 8 шкіл району. Близько 150 дітей боролися за першість в таких видах спорту, як легкоатлетична естафета, міні-футбол серед юнаків та дівчат.

В легкоатлетичній естафеті на рівних змагалися як хлопці так і дівчата молодшої вікової групи (6-9 класи) та старшої вікової групи (10-11 класи). Найспритнішими в командному заліку серед учнів 6-9 класів   виявилася команда Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (І місце), команда Дубогаїівської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла ІІ місце, а команда Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола ІІІ місце. В старшій віковій групі перемогу здобула команда Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст., на другому місці  Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце зайняла команда Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращими досягненнями з міні-футболу серед юнаків відзначилася команда Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст., срібними призерами стали учні Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст., бронзу виборола  команда Ладанської гімназії. Переможцями з міні-футболу серед дівчат стала команда Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце зайняла команда Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст., а на третьому місці – команда Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди-переможці були відзначені медалями та грамотами. Свято юнацького спорту вдалося на славу, позаду залишилися напружені змагання та миті насолоди спортивними здобутками.