back

НА ПРИЛУЧЧИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13 жовтня 2020

13 жовтня в райдержадміністрації відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України, що співпали з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. У заходах взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Артем Коваленко, голова районної ради Василь Малик, заступик голови районної ради Наталія Єгорова, учасники бойових дій на Сході України.

Присутні на заході вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та висловили подяку тим хлопцям, які зараз захищають незалежність України. Також були вшановані загиблі воїни-земляки.

Звертаючись до присутніх у залі, Артем Коваленко у вітальному слові зазначив, "Що це свято – зовсім молоде, але корінням воно сягає глибини століть. Ще праотці нинішніх захисників України – козаки-запорожці – боролися за волю народу під Покровом Богородиці і вважали це свято своїм днем. У цей день ми вшановуємо тих, хто за покликом серця ставав і нині стає на захист рідної землі, – бійців усіх силових відомств, воїнів-добровольців, ветеранів, а також громадян, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний та інформаційний захист держави".

Про це говорили також голова районної ради Василь Малик, заступник військового комісара з територіальної оборони Прилуцького ОМТЦК та СП, капітан Андрій Сікалов.

За безмежний патріотизм, мужність та героїзм, проявлені при захисті суверенітету та незалежності України в ході антитерористичної операції на Сході країни, активну життєву позицію у вирішенні соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня Захисника України Артем Коваленко та Василь Малик вручили відзнаки райдержадміністрації та районної ради.

Список додається

Зі святом усіх присутніх вітали учасники художньої самодіяльності району.

У холі райдержадміністрації діяла організована центральною районною бібліотекою виставка дитячих малюнків  "Моєму любому захиснику", для учасників урочистостей проведена екскурсія.

У населених пунктах району за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, ветеранів Другої світової війни та військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, родин загиблих учасників АТО, громадських об’єднань, засобів масової інформації 13-14 жовтня пройдуть урочистості з нагоди Дня захисника України. Буде проведено покладання квітів до пам’ятників, обелісків та місць поховань учасників Другої світової війни 1939—1945 років, пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлених на честь учасників бойових дій на території інших держав, місць поховань громадян, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції.

 

За інформацією відділу документообігу, контролю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації

 

 

 

https://legalaid.gov.ua/