Прилуцька РДА
Анонси  Новини

  Назад

  Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

  20 вересня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації.

  На засіданні Громадської ради було розглянуто ряд питань:

  1. Про стан боротьби зі злочинністю та забезпечення правопорядку на території обслуговування Прилуцького відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області проінформував Самбор Микола Анатолійович – начальник сектору моніторингу Прилуцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області

  2. Про транспортне обслуговування населення району доповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації Корнієнко Валентина Сергіївна

  3. Про розвиток освіти у районі проінформувала Кісленко Олеся Олександрівна - головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

  4. Про інвентаризацію доріг Прилуцького району проінформувала начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Стукалова Антоніна Володимирівна

  У ході проведеного засідання було вирішено:

  1.По першому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати Прилуцькому відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області вживати дієвих заходів в питанні боротьби зі злочинністю та забезпечення правопорядку на території обслуговування

  2. По другому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації вживати дієвих заходів по якісному транспортному обслуговуванню населення району.

  3.По третьому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації продовжити роботу по наданню якісних освітніх послуг населенню району.

  4. По четвертому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації запросити на слідуюче засідання Громадської ради Смоського сільського голову Олександра Миколаєнка та проінформувати членів ради про стан дороги до с. Заудаївське.

  По завершенню засідання членами Громадської ради були намічені актуальні питання на порядок денний наступного засідання Громадської ради.

  Провів засідання голова Громадської ради Сергій Добренький.

  За інформацією відділу інформаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

  7 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації. В роботі засідання взяла участь заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Світлана Александрова.

  На засіданні Громадської ради було розглянуто ряд питань.

  1.Про реформування закладів галузі медицини у районі проінформував Колейко Володимир Миколайович - головний лікар ЦРЛ.

  2. Про стан надання житлових субсидій населенню району проінформувала Колосова Валентина Володимирівна - начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту райдержадміністрації.

  3. Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії дітей шкільного віку в районі надала інформацію Ворчак Вікторія Миколаївна – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

  4. Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2016-2020 роки доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Стукалова Антоніна Володимирівна.

  У ході проведеного засідання було вирішено:

  1.По першому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати Центральній районній лікарні продовжити роботу по наданню якісних послуг зв’язку.

  2. По другому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації продовжити роботу по наданню житлових субсидій населенню району.

  3.По третьому питанню - інформацію прийняти до відома, рекомендувати сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації продовжити роботу по оздоровленню дітей шкільного віку в районі.

  4. По четвертому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати громадським організаціям взяти активну участь у виконанні даної програми.

  По завершенню засідання членами Громадської ради були намічені актуальні питання на порядок денний наступного засідання Громадської ради.

  Провів засідання голова Громадської ради Сергій Добренький.

  За інформацією відділу інформаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

  29 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації.

  На засіданні Громадської ради було розглянуто ряд питань.

  1. Про роботу районного центру телекомунікаційних послуг №234 по наданню якісних послуг зв’язку населенню району проінформував начальник районного центру телекомунікаційних послуг №234 Олександр Канов.

  2. Про стан використання сільськогосподарськими підприємствами району орендованих земель доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Даниленко.

  3. Про стан соціального захисту учасників АТО та сімей внутрішньо переміщених осіб із зони проведення АТО та Автономної Республіки Крим проінформувала заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Оксана Матвеєва.

  4. Про проведення районного етапу ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» проінформувала Вікторія Ворчак – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

  5. Про відзначення у районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років проінформувала Тетяна Мирвода - начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

  У ході проведеного засідання було вирішено:

  1.По першому питанню - інформацію прийняти до відома, підготувати листа до ЦТП про ремонт телефонів учасникам бойових дій с. Полова Галічу М.М., с.Смош Шевченку М.Я.

  2. По другому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації вести роз’яснювальну роботу серед населення району при укладенні договорів на оренду земельних часток (паїв) уважно читати всі пункти, особливо про розрахунки та строки дії договорів.

  3.По третьому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати управлінню соціального захисту райдержадміністрації продовжити на території району роботу по соціальному захисту учасників АТО та сімей внутрішньо переміщених осіб із зони проведення АТО та Автономної Республіки Крим.

  4. По четвертому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати ІГС взяти участь у даній акції.

  5. По п’ятому питанню - рекомендувати ІГС взяти участь у заходах, які будуть проведені у районі до визначних дат.

  По завершенню засідання членами Громадської ради були намічені актуальні питання на порядок денний наступного засідання Громадської ради.

  Провів засідання голова Громадської ради Сергій Добренький.

  За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Список кандидатів до Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації на 2017-2018 рр.

  Остаточна дата проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства по формуванню нового складу Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації - 17.02.2017 р. о 10-00, мала зала Прилуцької райдержадміністрації

  До уваги інститутів громадянського суспільства

  Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 10 лютого 2017 року о 10:00 в приміщенні районної державної адміністрації (мала зала) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради при районній державній адміністрації.

  До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України).

  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

  До заяви додаються:

  - рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

  - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

  - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

  - інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

  - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

  - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

  - електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

  Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів можна отримати в каб №201 райдержадміністрації).

  Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

  На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до складу громадської ради та в разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

  Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати до 12 січня 2017 року на адресу: каб. 201, вулиця Київська, 220, м. Прилуки, 17500, Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької райдержадміністрації. Електронна пошта: pladm_vid@cg.gov.ua

  Контактні телефони: 5-03-68. Відповідальна особа: Мирвода Тетяна Іванівна.

  Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради при Прилуцькій районній державній адміністрації

  Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при райдержадміністрації

  1. Росовський Денис Михайлович перший заступник голови райдержадміністрації

  2. Мирвода Тетяна Іванівна начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  3. Коротя Вікторія Вікторівна голова Прилуцької міськрайонної організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України

  4. Корнієнко Валентина Сергіївна голова Прилуцької районної організації профспілки працівників державних установ

  5. Назарина Анатолій Михайлович Член президії Прилуцької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України

  Голова Громадської ради при райдержадміністрації С.В. Добренький

  Назад  12 Січня 2018 16:02
  12 Січня 2018 16:00
  12 Січня 2018 15:58
  22 Грудня 2017 17:13
  15 Грудня 2017 14:46
  15 Грудня 2017 14:46
  15 Грудня 2017 14:42
  15 Грудня 2017 14:40
  15 Грудня 2017 14:37
  08 Грудня 2017 15:33
  08 Грудня 2017 15:31
  08 Грудня 2017 15:30