back

Урочисті заходи з нагоди відзначення 66-ї річниці визволення

21 вересня 2009

21 вересня 2009 року в місті Корюківці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 66-ї річниці визволення Корюківщини та Чернігівщини від фашистських загарбників та Дня партизанської слави.

Урочистості розпочалися із покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни.

Потім відбулося урочисте засідання за участю керівництва району, ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськості, учнів шкіл та святковий кіноконцерт.

Зі словами вітання до присутніх звернулися голова райдержадміністрації В.І.Чернуха та заступник голови районної ради Г.Г. Чорний.

Зокрема, В.І.Чернуха зазначив:
«Пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна слава тим, хто повернувся живим, відбудовував міста і села, з ким нам пощастило жити поряд.

Вічна пам’ять загиблим. Про них сьогодні нагадують меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Пам’ять про загиблих при звільненні району воїнів, а також усіх, хто віддав життя, наближаючи світлий День Перемоги, було вшановано хвилиною мовчання.

З нагоди відзначення 66-ї річниці визволення Корюківщини та Чернігівщини від фашистських загарбників та Дня партизанської слави були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та цінними подарунками 4 ветеранів Великої Вітчизняної війни, а саме:

  • Васюк Сергій Миронович – учасник бойових дій, інвалід війни І групи
  • Жарий Микола Юхимович – учасник партизанського руху на Україні
  • Кобижча Михайло Мусійович – учасник бойових дій, голова комісії по роботі з ветеранами війни
  • Близнюк Петро Іванович – учасник партизанського руху на Україні.