back

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОЇ КОМІСІЇ

04 листопада 2009

Учора під головуванням заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних і політико-правових питань Володимира Повозника відбулося засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації.

Окрім членів комісії, на засідання були запрошені начальник фінансового управління райдержадміністрації, завідуюча Центральною районною аптекою, начальник районного відділення Державного казначейства, представники районних засобів масової інформації.

На порядок денний були внесені питання про ускладнення епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних інфекцій в Україні та заходи щодо стабілізації ситуації в районі та про затвердження Комплексного плану заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань в районі на 2009-2010 рр.

Члени комісії заслухали та обговорили доповідь головного державного санітарного лікаря району Наталії Іртач про епідемічну ситуацію в Україні та у районі. Було затверджено комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію епідситуації на території району та профілактику захворювання на ГРВЗ.