09 лютого 2015

Прилуцька місцева прокуратура інформує

Органами прокуратури в межах повноважень, визначених Конституцією України, Законами України «Про прокуратуру», «Про запобігання корупції», вжито заходів щодо покращення прокурорської діяльності, зміцнення законності в частині боротьби з корупційними проявами в регіоні.

Упродовж 2015 року Прилуцькою міжрайонною прокуратурою та прокуратурами Ічнянського, Варвинського та Срібнянського районів, які нині входять до Прилуцької місцевої прокуратури, складено та направлено до суду 6 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами розгляду протоколів судами до відповідальності у виді штрафу притягнуто 4 особи.

Найбільше протоколів складено за порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ст. 172-7 КУпАП) – 4, по 1 за фактом порушення встановлених законом обмежень щодо суміщення з іншими видами діяльності (ст. 172-4 КУпАП) та порушення вимог фінансового контролю, зокрема несвоєчасного подання декларації депутатом сільської ради (ст. 172-6 КУпАП).

Крім того, прокуратурами внесено до органів місцевого самоврядування 7 подань в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог антикорупційного законодавства.

Робота за вказаним напрямом триває.Інформація про вжиті Прилуцькою міжрайонною прокуратурою заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2014 році.

https://legalaid.gov.ua/