24 лютого 2021

Оголошення

До відома суб’єктів господарювання району!!!

 

В регіоні реалізується обласна Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки (далі - Програма), затверджена рішенням двадцять п’ятої сесії обласної ради сьомого скликання від 28 жовтня 2020 року
№ 41-25/VII. Її метою є стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливого бізнес-середовища шляхом консолідації зусиль місцевих органів влади, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій тощо задля підвищення добробуту населення області.

Основними напрямами реалізації Програми є фінансово-кредитна, інформаційно-консультаційна підтримка суб’єктів малого та середнього бізнесу, а також розвиток інфраструктури підтримки підприємництва.

Фінансування інвестиційних проєктів здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні” та Положення про порядок фінансування проєктів суб'єктів МСП за рахунок коштів місцевих бюджетів через ДО “Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”.

Програмою передбачено забезпечення фінансування у формі фінансового кредиту на реалізацію найбільш ефективних інвестиційних проєктів в пріоритетних напрямках суб’єктів малого і середнього підприємництва, зареєстрованих в області.

Базові критерії відповідності інвестиційних проєктів суб’єктів МСП для фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі коштів, повернутих по раніше наданим кредитам через ДО «Регіональний  фонд  підтримки підприємництва  по  Чернігівській  області» додаються.

 Враховуючи зазначене, у разі зацікавленості суб’єктів малого і середнього підприємництва підвідомчої території в отриманні кредиту, просимо надіслати інформацію на електронні адреси Департаменту (gue_prom@ukr.net) та
ДО «Регіональний  фонд  підтримки підприємництва  по  Чернігівській  області» (fondppcn@ukr.net) за формою, що додається у термін до 27 серпня 2021 року.

Умови надання кредитних коштів

Додаток для заповнення зацікавлених в отриманні кредиту

 

 

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

 • онлайн-публікація,
 • стаття в друкованому ЗМІ,
 • радіоматеріал,
 • відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року.

 • Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.
  Вимоги до оформлення та технічні вимоги до матеріалів за посиланням>>

Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

 • Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
 • Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання.
 • Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси.
 • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
 • Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.
 • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Призовий фонд від Програми Ради Європи

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

 • І премія – 20 000 грн,
 • ІІ премія – 15 000 грн,
 • ІІІ премія – 10 000 грн.

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua

Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

 

Шановні колеги,

 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» проводить он-лайн опитування «Чи потребують бізнес-асоціації додаткового законодавчого регулювання своєї діяльності?»

 

Проєкт Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» виконує ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та Atlas Network.

 

Метою опитування є з’ясувати актуальність розробки змін до чинного законодавства, яке б врахувало особливості здійснення  діяльності саме бізнес-асоціаціями.

 

Запрошуємо взяти участь у цьому опитуванні бізнес-асоціації та громадські організації, діяльність яких пов'язана із представленням та захистом інтересів бізнес-спільнот.

 

Опитування триває з 30 березня до 13 квітня 2021 року (включно)

 

Опитування можна пройти анонімно або заповнити поля з інформацією про назву організації. 

 

📌 Анкетаhttps://forms.gle/174N16FKor3zCzRH9


Будемо вдячні за поширення анкети серед ваших партнерів. 

___________________________

 

Також ви можете ознайомитися з результатами інших опитувань, що проводилися в рамках проєкту:

 • Ставлення бізнесу до "паралельного імпорту" посилання
 • Ділова активність під час COVID-19 посилання
 • Які заходи підтримки очікує українській бізнес від держави в період та після дії карантину посилання
 • ТОП 7 першочергових напрямів реформування митної сфери посилання
 • Популярність “контрабандних” товарів серед споживачів посилання
 • Порушення митних правил. Яким чином треба карати за порушення митних правил? посилання
 • Програма Авторизованих економічних операторів (АЕО). Чи потрібні Вам спрощення процедур при митному оформленні? посилання
 • Митна служба, як єдина юрособа посилання

_____________________ 

 

Підписуйтесь на Telegram канал «ЧЕСНА МИТНИЦЯ» 

 

 

Контактна особа Олена Рубанік, асистент проєкту Громадська Ініціатива «За чесну та прозору митницю», +38 (097)-352-04-11 rubanik@ier.kyiv.ua

Шановні виборці Прилуцького району,

при необхідності перевіряйте персональні дані в Державному реєстрі виборців!

                         

     Як відомо,відповідно до нового адміністративно-територіального устрою України, до складу Прилуцького району увійшли ОТГ колишніх Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського та Талалаївського районів. Всіх виборців району інформуємо про те, що Центральна виборча комісія надає Вам можливість перевіряти свої персональні дані в Державному реєстрі виборців, “не виходячи з дому”. Для цього на офіційному сайті ЦВК cvk.gov.ua в розділі “Державний реєстр виборців” діє закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в неї, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь, яка надійде  на вказану Вами електронну адресу.

       Якщо у Вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, кабінет 42 ( 4-й поверх ),  з 8.00 до 17.00 ( перерва з 13.00 до 14.00), крім вихідних.

             Довідки за телефоном (5-21-18).

             Не упустіть нагоду скористатися  правом виборця!         

                                       

            

                                                                     Відділ ведення Державного реєстру

                                                                     виборців апарату Прилуцької

                                                                     райдержадміністрації

https://legalaid.gov.ua/