back

НА ПРИЛУЧЧИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

12 жовтня 2021

 

12 жовтня на базі Прилуцького агротехнічного коледжу відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України, що співпали з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Геннадій Луценко, учасники бойових дій на Сході України, представники громадських організацій  воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів  аварії на Чорнобильській АЕС, районної організації ветеранів України, .

Присутні на заході вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв та висловили подяку тим хлопцям, які зараз захищають незалежність України.

 

 

Звертаючись до присутніх у залі, Геннадій Луценко запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх загиблих Героїв, хто поклав своє життя за незалежність України. У вітальному слові зазначив, "Що це свято – зовсім молоде, але корінням воно сягає глибини століть. Ще праотці нинішніх захисників України – козаки-запорожці – боролися за волю народу під Покровом Богородиці і вважали це свято своїм днем. У цей день ми вшановуємо тих, хто за покликом серця ставав і нині стає на захист рідної землі, – бійців усіх силових відомств, воїнів-добровольців, ветеранів, а також громадян, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний та інформаційний захист держави". Також очільник району звернувся  до студентської молоді, учасників урочистого заходу. Висловив впевненість, що вони будуть вчити історію і пам’ятатимуть всіх, завдяки кому вони живуть під мирним небом, братимуть з них приклад і стануть справжніми захисниками Вітчизни.  

 

 

Про це говорили також заступник директора з навчальної роботи коледжу Вікторія Дронь, голова спілки ветеранів, учасників бойових дій та родин загиблих і померлих учасників АТО Сергій Цибенко.

 

 

За безмежний патріотизм, мужність та героїзм, проявлені при захисті суверенітету та незалежності України в ході антитерористичної операції на Сході країни, активну життєву позицію у вирішенні соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня Захисників і захисниць України Геннадій Луценко вручив відзнаки райдержадміністрації.(Список додається)

 

 

Зі святом усіх присутніх вітали учасники художньої самодіяльності коледжу.

Після закінчення заходу голова райдержадміністрації Геннадій Луценко та всі запрошені поклали квіти до меморіальних дошок на честь Віктора Лавренчука та Олега Саника.
 
 
 
У населених пунктах району за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, ветеранів Другої світової війни та військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, родин загиблих учасників АТО, громадських об’єднань, засобів масової інформації 13-14 жовтня пройдуть урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України. Буде проведено покладання квітів до пам’ятників, обелісків та місць поховань учасників Другої світової війни 1939—1945 років, пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлених на честь учасників бойових дій на території інших держав, місць поховань громадян, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції.
 
За інформацією сектору  інформаційної роботи апарату райдержадміністрації
 

 

 

 

https://legalaid.gov.ua/