back

Об’єкти  президентської програми «Велике будівництво» у Прилуцькому районі на контролі у керівництва області та району

24 лютого 2022

Об’єкти  президентської програми «Велике будівництво» у Прилуцькому районі оглянули перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Костянтин Мегем, в.о. голови Прилуцької районної державної адміністрації Володимир Чернов, Ічнянський міський голова Олена Бутурлим, директор будівельної фірми ТОВ «ВНВ-2000» Андрій Голосюк, Парафіївський селищний голова Галина Петруша та директор Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» Володимир Буренко.

Ічнянська громада працює над реалізацією важливого об’єкта «Великого будівництва» -Ічнянської  гімназії імені Васильченка. В 2022 році в гімназії, яка постраждала внаслідок вибухів на складах боєприпасів, планується завершити реалізацію ІІІ та ІV черги ремонтних робіт. Даний навчальний заклад  — найпотужніший освітній заклад в Ічнянській громаді. Він розрахований на 660 учнів. Проєкт спільно фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та бюджету Ічнянської міської ради. Наразі підрядник має на меті оперативно провести капітальний ремонт найскладніших об’єктів - харчоблоку та спортивної зали таким чином, щоб вони були готовими до початку нового навчального року.

Реставрація об’єктів Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» Парафіївської селищної ради є пріоритетним завданням на 2022 рік.  Заповідник існує на базі дворянської садиби кінця ХVІІІ – поч. ХХ ст. Унікальність Качанівки  полягає в тому, що на території України вона є чи не єдиною комплексно збереженою пам’яткою своєї епохи, але все ж більшість об’єктів потребують реставрації. Наразі виготовлена науково-проєктна документація для Палацу з двома флігелями та Водогінної вежі, а в Альтанці   М.І. Глінки стартували протиаварійні роботи, під час яких з’ясувалося, що відновлення потребують входи до підвальних приміщень.

 
 
 
 
 
 

 

 

https://legalaid.gov.ua/