Прилуцька РДА
Анонси  Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

  Назад

  Спостережна комісія

  29 листопада заступником голови спостережної комісії Дементєвою Наталією проведено чергове засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації. У ході роботи комісії були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

  Секретар спостережної комісії Микитенко Ірина проінформувала присутніх про взаємодію з виконкомами селищних та сільських рад щодо громадського контролю, нагляду за поведінкою осіб звільнених з місць позбавлення волі.

  Підвела підсумки роботи спостережної комісії заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва, наголосивши на проведенні індивідуально-профілактичної роботи із даними особами.

  18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

  18 листопада європейська спільнота відмічає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

  Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європи кожна п’ята дитина (в Україні — 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною.

  Працівники Прилуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєдналися до соціальної акції та провели тематичні зустрічі, бесіди, тренінги з учнівською молоддю та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. В ході зустрічей були обговорені питання щодо видів насильства, заходів протистояння йому та шляхів уникнення.

  То ж будьте уважні до своїх дітей, вмійте їх вислухати, почути, допомогти у вирішені їх дитячих проблем - навіть якщо вони видаються вам несуттєвими, дріб’язковими. Довіряйте дітям і вони довірятимуть вам, що значною мірою вбереже їх від можливих непередбачуваних ситуацій.

  18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

  18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

  Торгівля людьми це третій за рівнем прибутку вид злочину у світі. У XXI століття жертвами цього злочину кожного року стають 2 мільйони людей у світі, причому третина з них це діти.

  Працівники Прилуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєдналися до соціальної акції та провели тематичні зустрічі, бесіди, тренінги з учнівською молоддю, молодими сім’ями та вагітними жінками.

  Спостережна комісія

  26 вересня 2017 року відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

  В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та про роботу Прилуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по наданню соціальних послуг особам умовно – достроково звільненим від відбуття покарання. Про роботу Прилуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по наданню соціальних послуг особам умовно – достроково звільненим від відбуття покарання проінформувала директор Наталія Дементєва. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

  Підвела підсумки роботи спостережної комісії заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва, наголосивши на проведенні індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

  Надання консультативної та психологічної допомоги малодівицікій громаді

  31 липня з метою надання консультативної та психологічної допомоги, розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги різним категоріям населення спеціалісти Центру СССДМ, начальник відділу «Прилуцького бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кузьменко Аня, спеціаліст міськрайонного управління Держгеокадастру в Прилуцькому районі Каленіченко Вікторія та головний спеціаліст, державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Придатко Юлія здійснили виїзд на територію Малодівицької селищної ради. На зустріч були запрошені учасники АТО, члени їх родин та сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах.

  В ході зустрічі обговорили питання соціального-економічного забезпечення демобілізованих та мобілізованих учасників АТО, проблеми у отриманні земельних ділянок, можливості направлення на санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції та їхніх дітей. Працівники Центру розробили та розповсюдили буклети на тему: «Поради психолога для демобілізованих учасників АТО».

  «Психологічні аспекти насильства в сім`ї»

  05 травня з метою розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги та взаємодії з закладами соціального обслуговування головним спеціалістом відділу «Прилуцького бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кузьменко А.І. проведено семінар на тему: «Психологічні аспекти насильства в сім`ї» для працівників Прилуцького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

  У ході семінару було обговорено ознаки насильства в сім`ї, дії психолога у разі першої допомоги жертвам насильства в сім`ї. Обговорено проблемні питання, що виникають у працівників Центру, щодо відокремлення насильства в сім`ї від конфлікту та необізнаність громадян, куди саме звертатися по допомогу в ситуації насильства в сім`ї.

  Працівники Центру отримали буклети на тему: «СТОП НАСИЛЬСТВУ! Психологічні аспекти насильства в сім`ї».

  Також спеціаліст Бюро зосередила увагу на соціально незахищених категоріях громадян, що мають право отримання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

  За отриманням консультації та захистом своїх прав мешканцям м. Прилук та Прилуцького району можна звернутись до Прилуцького бюро правової допомоги за адресою: м. Прилуки, вул. Гімназична, буд. 94 або зателефонувати (04637) 5-07-70 чи (04637) 5-03-43. Також, цілодобово та безкоштовно у межах України можна отримати відповіді на правові питання, за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

  Назад  16 Березня 2018 14:43
  16 Березня 2018 14:43
  16 Березня 2018 14:43
  16 Березня 2018 14:43
  16 Березня 2018 14:32
  02 Березня 2018 14:31
  02 Березня 2018 14:21
  02 Березня 2018 14:18
  02 Березня 2018 14:17
  02 Березня 2018 14:16
  02 Березня 2018 14:13
  23 Лютого 2018 15:24