Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

15 березня 2013

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

30 серпня відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

Про організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою проінформував заступник начальника сектору превенції  Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області Олександр Карпенко. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підсумки роботи засідання підвела заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

30 травня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови комісії Наталія Дементєва.

З інформацією про звільнених осіб протягом травня виступила секретар спостережної комісії Ірина Микитенко, по другому питанню заслухано начальника Прилуцького МРВ з питань пробації Людмилу Тищенко, яка повідомила про діяльність відділу щодо соціальної адаптації і виправлення засуджених осіб, які перебувають на обліку.

Підсумки роботи засідання підвела заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

26 квітня відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

Про стан захворюваності на туберкульоз осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі проінформувала головний лікар Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Тамара Ватрасевич. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підсумки роботи засідання підвела заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

28 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови комісії Наталія Дементєва. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

З інформацією по першому питанню виступила секретар спостережної комісії Ірина Микитенко, яка проінформувала, що за звітний місяць у районі була звільнена умовно-достроково одна особа.

Зі звітом про проведену роботу спостережної комісії протягом 2017 року до Прилуцької райдержадміністрації виступила заступник голови комісії Наталія Дементєва.

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

29 січня заступником голови спостережної комісії Дементєвою Наталією проведено чергове засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації. У ході роботи комісії були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

Підвела підсумки роботи спостережної комісії секретар спостережної комісії Микитенко Ірина, наголосивши на проведенні індивідуально-профілактичної роботи із даними особами виконкомами сільських та селищних рад.

 

За інформацією центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді

Про роботу спостережної комісії за 9 місяців 2017 року

Спостережна комісія при Прилуцькій районній державній адміністрації утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах.

Положення про спостережну комісію та персональний склад спостережної комісії затверджено розпорядженнями голови Прилуцької районної державної адміністрації від 04 жовтня 2013 року № 281, від 29 жовтня 2013 року № 350, від 06 червня 2014 року № 235, від 21 січня 2016 року №20, від 19 травня 2016 року №223, від 16 березня 2017 року №98. До складу спостережної комісії входять як представники виконавчої влади та органів юстиції так і представники громадських організацій та засобів масової інформації.

У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Кримінально-виконавчим кодексом України, іншими нормативно-правовими актами.

Станом на 01.10. 2017 року відбулося вісім засідань спостережної комісії, на яких розглядалися наступні питання:

- про діяльність Прилуцького МРВ з питань пробації щодо соціальної адаптації і виправлення засуджених осіб, які перебувають на обліку відділу;

- про подання звіту про проведену роботу спостережної комісії протягом 2016 року до Прилуцької райдержадміністрації;

- про працевлаштування звільнених (умовно-достроково звільнених) осіб на території району;

- про розгляд справ осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

- про стан захворюваності на туберкульоз в осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі;

- про результати роботи з умовно-достроково звільненими особами термін УДЗ яких закінчився.

- про роботу виконкомів сільських та селищних рад щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання;

- про інформування населення про роботу спостережної комісії в засобах масової інформації

- підсумки роботи районної спостережної комісії за першу половину 2017 року

- про організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою

- про роботу Прилуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації по наданню соціальних послуг особам умовно-достроково звільненим від відбуття покарання

- про надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

У засіданні спостережної комісії приймали участь: заступник начальника Прилуцького МРВ з питань пробації Кізім О. Ю., провідний юрист-консульт Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Ткаченко О.І., головний лікар Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Ватрасевич Т.І., представники сільських та селищних рад за визначенням, заступник начальника сектора превенції Прилуцького відділу поліції Карпенко О. В., директор Прилуцького районного ЦСССДМ Дементєва Н.Г.

За дев’ять місяців поточного року повернулися з місць позбавлення волі 4 особи, які зареєстровані на території 3 сільських та селищних рад Прилуцького району.

Розглянуто питання організації громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, стосовно 2 осіб.

На засідання спостережної комісії особисто з’явилося чотири особи.

За результатами роботи спостережної комісії складено 9 протоколів засідань спостережної комісії та видано 2 постанови.

Ведеться Журнал обліку осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк (обліковано 4 особи) та Журнал обліку особистого прийому засуджених (за звітний період звернень не було).

Заступник голови спостережної комісії при

Прилуцькій районній державній

адміністрації

Н.Г. Дементєва

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

27 липня в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови комісії Наталія Дементєва. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування. Також комісія підвела підсумки своєї роботи за перше півріччя 2017 року.

З інформацією по першому питанню виступила заступник голови комісії Наталія Дементєва. Представники сільських та селищних рад проінформували комісію щодо адаптації осіб, умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

У звіті спостережної комісії за І півріччя 2017 року відмічено, що в першому півріччі 2017 року відбулося 5 засідань спостережної комісії.

За перше півріччя проточного року повернулися з місць позбавлення волі 3 осіб, які зареєстровані та проживають на території сільських та селищних рад Прилуцького району.

Розглянуто питання організації громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, стосовно 2 осіб. На засідання спостережної комісії особисто з’явились три особи.

За результатами роботи спостережної комісії складено 5 протоколів засідань спостережної комісії та видано 2 постанови.

 

За інформацією центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

30 травня заступником голови спостережної комісії Дементєвою Наталією проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та заслухано Кізім Ольгу, заступника начальника Прилуцького МРВ з питань пробації, про діяльність відділу щодо соціальної адаптації і виправлення засуджених осіб, які перебувають на обліку.

Підвела підсумки роботи спостережної комісії заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва, наголосивши на проведенні індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

 

За інформацією центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

27 квітня відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та про стан захворюваності на туберкульоз в осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі звільнених осіб на території Прилуцького району.

Про стан захворюваності на туберкульоз осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі проінформувала головний лікар Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Ватрасевич Тамара. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підсумки роботи засідання підвела заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

 

За інформацією центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

30 березня відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування покарання та про стан працевлаштування звільнених осіб на території Прилуцького району.

Про працевлаштування звільнених осіб проінформувала провідний юрист-консульт Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Оксана Ткаченко. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підсумки роботи засідання підвела заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

 

За інформацією центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді

 

 

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

27 грудня в малій залі райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії.В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та заслухали представників Малківської, Дідовецької сільських рад щодо соціальної адаптації осіб даної категорії.

Розглянуто питання про підсумки роботи спостережної комісії за 2016 рік та планування роботи на 2017 рік.

 

 

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

24 листопада в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Бобошко. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

З інформацією по першому питанню виступила заступник голови комісії Наталія Дементєва.

Про взаємодію з виконкомами селищних та сільських рад щодо громадського контролю, забезпечення житлом, нагляду за поведінкою осіб звільнених з місць позбавлення волі і прибувших на постійне місце проживання у районі було заслухано представників виконавчих комітетів Нетяжинської сільської ради, Малодівицької та Ладанської селищних рад.

Підбив підсумки роботи спостережної комісії заступник голови райдержадміністрації Володимир Бобошко, наголосивши на відповідальній роботі відповідних правоохоронних, владних структур щодо проведення індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

27 жовтня першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським проведено чергове засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

У ході роботи комісії були розглянуті дві справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі. Провідний спеціаліст відділу з трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації проінформувала присутніх про допомогу у соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Підвів підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Денис Росовський.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

30 вересня першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та про роботу Прилуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по наданню соціальних послуг особам умовно – достроково звільненим від відбуття покарання. Про роботу Прилуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді по наданню соціальних послуг особам умовно – достроково звільненим від відбуття покарання. проінформувала директор Наталія Дементєва. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підбив підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Денис Росовський.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

11 серпня в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови комісії Наталія Дементєва. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

З інформацією по першому питанню виступила заступник голови комісії Наталія Дементєва, яка проінформувала, що за звітний місяць у районі була звільнена одна особа по закінченню строку відбування.

Про організацію роботи з особами , умовно-достроково звільненими від відбуття покарання та громадського контролю за їх поведінкою було заслухано представника від Прилуцького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області, майора поліції Карпенко Олександра.

На засідання спостережної комісії особисто з’явилась одна особа.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

28 липня в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови комісії Наталія Дементєва. В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування. Також комісія підвела підсумки своєї роботи за перше півріччя 2016 року.

З інформацією по першому питанню виступила заступник голови комісії Наталія Дементєва. Представники сільських та селищних рад проінформували комісію щодо адаптації осіб, умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

У звіті спостережної комісії за І півріччя 2016 року відмічено, що в першому півріччі 2016 року відбулося 6 засідань спостережної комісії.

За перше півріччя проточного року повернулися з місць позбавлення волі 11 осіб, 9 з яких зареєстровані та проживають на території сільських та селищних рад Прилуцького району.

Розглянуто питання організації громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, стосовно 3 осіб. Місце перебування двох осіб невідомо, так як після звільнення дані особи не повернулися для проживання за місцем реєстрації.

На засідання спостережної комісії особисто з’явились три особи.

За результатами роботи спостережної комісії складено 6 протоколи засідань спостережної комісії та видано 3 постанови.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

26 травня першим заступником голови спостережної комісії Дементєвою Наталією проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та заслухано про діяльність Прилуцької кримінально-виконавчої інспекції щодо соціальної адаптації і виправлення засуджених осіб, які перебувають на обліку.

Підвела підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва, наголосивши на відповідальній роботі відповідних правоохоронних, владних структур щодо проведення індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

31 березня першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та про стан працевлаштування звільнених осіб на території Прилуцького району.

Про працевлаштування звільнених осіб проінформувала начальник відділу організації працевлаштування населення Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Лариса Каліш. Також розглянуто ряд інших організаційних питань.

Підбив підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Денис Росовський.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

26 лютого першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування та заслухано звіт про проведену роботу комісією протягом 2015 року.

Підвів підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Денис Росовський, наголосивши на відповідальній роботі відповідних правоохоронних, владних структур щодо проведення індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

 

 

Засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації

 

 

24 грудня відбулося засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

Cпостережна комісія розглянула справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування - інформувала заступник голови спостережної комісії Наталія Дементєва.

Комісія підвела підсумки роботи за 2015 рік та затвердила план роботи на 2016 рік.

 

 

27 серпня першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським проведено засідання спостережної комісії при Прилуцькій райдержадміністрації.

 

 

В ході засідання були розглянуті справи осіб, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, по амністії та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування.

Також на засіданні комісії було проаналізовано стан організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою. З інформацією по цьому питанню виступив старший інспектор відділення дільничних інспекторів Прилуцького МВ (по обслуговуванню міста Прилук і Прилуцького району) Станіслав Маслик.Зокрема, було наголошено, що на профілактичному обліку в секторі ДІМ Прилуцького МВ УМВС перебуває 458 осіб, які проживають на території міста Прилуки і Прилуцького району. З метою профілактики вчинення злочинів раніше засудженими особами за ініціативою міліції 8 раніше судимими встановлено адміністративний нагляд. Особлива увага приділяється заходам профілактичного впливу на осіб цієї категорії.

Підбив підсумки роботи спостережної комісії перший заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Денис Росовський, наголосивши на відповідальній роботі відповідних правоохоронних, владних структур щодо проведення індивідуально-профілактичної роботи із особами, яких умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі по закінченню строку відбування, участі в цьому процесі представників громадськості.

 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

 

 

Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Доводимо до Вашого відома, що на території району функціонує Спостережна комісія при Прилуцькій районній державній адміністрації, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Росовський Д.М.

Одними із завдань спостережної комісії є:

- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання; Звертаємо увагу, що сільським, селищним радам спостережною комісією запропоновано вирішити питання щодо здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу щодо осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Членами спостережної комісії без відриву від роботи проводиться особистий прийом колишніх засуджених, які мешкають на території Прилуцького району, їх близьких та рідних, в будь-який робочий час тижня.

За довідками можна звернутись за номерами телефонів 3-32-06, 5-04-38.

 

 

 

 

 

 

Єдиний простір Спостережних комісій України

 

 

 

 

Склад та Положення про спостережну комісію.doc

 

 

 

 

 

 

План роботи спостережної комісії на 2013 рік

 

 

 

 

 

 

Звіт про роботу спостережної комісії за І квартал 2013 року

 

 

 

 

 

Звіт про роботу спостережної комісії за ІІ квартал 2013 року

 

 

звіт за 2013 рік.docx

 

 

План роботи спостережної комісії при Прилуцькій РДА на 2014 рік.

 

 

Звіт про роботу спостережної комісії за І квартал 2014 року.doc

 

 

Звіт про роботу спостережної комісії за І півріччя 2014 року.doc

Звіт про роботу спостережної комісії за 9 місяців 2014.

Звіт про роботу спостережної комісії за 2014.

План роботи спостережної комісії на 2015 рік .