Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old
back

Медицина Прилуччини - інвестиції та реалії

13 червня 2018

В червні місяці 2017 року в.о. голови райдержадміністрації Денисом Росовським на базі Прилуцької центральної районної лікарні проведена зустріч адміністрації лікарні з інвесторами Прилуцького району.

На зустрічі були обговорені питання реконструкції терапевтичного корпусу лікарні за спонсорські кошти інвесторів, які орендують земельні ділянки на території району.

До кінця 2017 року будівельними бригадами ТОВ "Крок-УкрЗалізБуд" та ТОВ "Агрокім" проведені капітальні ремонти туалетних кімнат. Інвестори не тільки провели ремонти, а й забезпечили кімнати необхідним обладнанням, світильниками, бойлером. За кошти ТОВ "Агрікор-Холдинг" відремонтовано 3 палати, в яких замінено вікна, двері, система водовідведення та водопостачання, стіни, стеля, підлога. У відремонтовані палати завезені нові ліжка з матрацами, плазмові телевізори.

На сьогодні відремонтовано ще одну палату та маніпуляційний кабінет.

На даний час завершується облаштування входу до лікувального закладу, створюються комфортні умови доступності, в тому числі і для маломобільних груп населення.

Під час обговорення проблемних питань функціонування Прилуцької ЦРЛ з головним лікарем Володимиром Колейком  в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський наголосив на необхідності розроблення проектів для ремонту хірургічного відділення, рентген-кабінету та харчоблоку.

  

    За інформацією ЦРЛ