Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old
back

Щотижнева робоча нарада в райдержадміністрації

26 березня 2019

 

26 березня в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб.

В ході наради були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу. Зокрема, були розглянуті питання функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, виконання бюджету району, першочергового фінансування захищених статей видатків.

Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, були питання:  зростання обсягів промислового виробництва; стану справ в сільському господарстві,  ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власностіосвоєння коштів на капітальний ремонт Івковецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Голубівської ЗОШ І-ІІ ст., на капітальний ремонт будинку культури в с. Івківці та закупівлю спортивних тренажерів для Івківської с/ради; стану укладання населенням декларацій з лікарями первинної ланки; обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах;  робота закладів бюджетної сфери  в опалювальний період, нарахування, монетизація субсидій, виплата та перерахунок  пенсій,  рівень безробіття, робота  поштових відділень,, освоєння коштів субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», встановлення засобів дистанційної передачі даних на лічильники природного газу у закладах освіти району, проведення роз’яснювальної роботи органам місцевого самоврядування по питаннях децентралізації, підготовки та проведення виборів Президента України, стану проведення розпорядниками бюджетних коштів місцевого рівня допорогових закупівель та тендерних процедур з використанням електронної системи ProZorro, порядок наповнення офіційного веб- сайту райдержадміністрації.

Обговорені заходи, які будуть проводитись в районі протягом поточного тижня.

За інформацією відділу загального, контролю та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Назад