13 березня 2013

 

Характеристика основних підприємств району

 


 

ТОВ «ПК «Пожмашина»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Пожмашина»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, селище міського типу Ладан, вулиця Миру, будинок 100А, індекс 17583

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 7-74-31

4. Електронна поштова адреса: office@pkpm.com.ua

5. Керівник: Генеральний директор Борщ Олег Борисович

6. Офіційний сайт: http://pkpm.com.ua/

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ПОЖМАШИНА» створено в 2015 році і є провідним виробником пожежної та іншої спеціалізованої техніки. Завдяки великому науково-технічному та виробничому потенціалу, високій кваліфікації працівників, а також сучасним виробничим потужностям, підприємство займає лідируючі позиції по забезпеченню замовників України і інших країн пожежною, аварійно-рятувальною та спеціалізованою технікою.

Постійне розширення спектру вироблюваної техніки, розвиток виробничої бази, удосконалення конструкції спецмашин, освоєння нових технологій, поліпшення роботи зі споживачами — запорука стійкості позицій на сучасному ринку пожежної техніки та всебічного зростання підприємства.

Основна продукція: автомобілі пожежної допомоги, швидкої медичної допомоги, для транспортування і зберігання харчових рідин, технічних і агресивних рідин (нафтопродуктів, кислот); сільськогосподарська техніка: автомобілі-самоскиди, причепи-самоскиди, напівпричепи-самоскиди, бункери-накопичувачі перевантажувальні; устаткування до пожежних автомобілів і спеціалізованої техніки.

     

 


 

АТ «Линовицький цукрокомбінат «Красний»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Акціонерне товариство «Линовицький цукрокомбінат «Красний»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, селище міського типу Линовиця, вулиця Заводська, будинок 4, індекс 17584

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 6-92-35, 6-92-18

4. Електронна поштова адреса: sahzavod@gmail.com

5. Керівник: директор Прозор Сергій Михайлович

Історія заводу

У 1899 році на березі притоки річки Удая, Рудке, на колишніх володіннях гетьмана Скоропадського, (пізніше графа де-Бальмена) на кошти бельгійського капіталіста Стевенара, в селі Линовиця, Полтавської губернії, Пирятинського повіту, було збудовано цукровий завод потужністю 4500 центнерів цукрових буряків за добу.

У 1909 році завод продали Корюківському акціонерному товариству (Терещенку).

Завод було збудовано за паровою схемою, що було характерним для новацій цукрового виробництва тих часів. Основне технологічне устаткування характеризується наявністю декількох одиниць обладнання одного і того ж призначення, але з малою місткістю.

Основним джерелом постачання води в завод були ставки площею 33 гектари і загальною місткістю 440,0 тис. м3 води.

Завод мав одну залізничну колію, що підходила до бурякової ями, розташованої на території заводу, на відстані 0,5 км від станції.

Основою механізації вантажно-розвантажувальних робіт на заводі і буряко-пункті, була дешева робоча сила робітників та гужовий транспорт.

Буряко-пункт мав одну вагову будку та одні 10 тонні ваги.

Акціонерне товариство "Линовицький цукрокомбінат "Красний" створено по рішенню установчих зборів засновників вiд 05 серпня 1994 року i в статусі юридичної особи зареєстроване в Єдиному державному реєстрі 12 січня 1995 року Прилуцькою районною державною адмiнiстрацiєю.

 

Основний вид діяльності: виробництво цукру

    

 

 


 

ТОВ «Прилуцький птахокомбінат»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю  «Прилуцький птахокомбінат»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Житня (колишня Щорса), будинок 132, індекс 17500

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 5-34-69

4. Електронна поштова адреса: ptichkapril@meta.ua

5. Керівник: директор Кравченко Людмила Павлівна

6. Офіційний сайт: http://myasolyub.com.ua/

Товариство з обмеженою відповідальністю «Прилуцький птахокомбінат» було засновано у далекому 1943 році. Газети того часу писали: «Маленька забійня м. Прилук має важливе значення для економіки країни».

У 1949 році постало питання про будівництво нового птахокомбінату.

Так, у 1952 році були збудовані котельня, морозильник, адміністративний будинок. А через 10 років запрацювали ковбасний та м’ясожировий цехи.

Пройшли роки. Складні кризові 90 - ті були для підприємства роками гартування. Перед ним постали нові завдання: розширюючи асортимент продукції, орієнтуватися на споживачів різного рівня достатку .

Наприкінці 2000 року з надходженням нових інвестицій підприємство знаходить компромісні рішення, які не тільки підтримують його життєздатність, але й виводять його на більш високий рівень.

Сьогодні, ТОВ «Прилуцький Птахокомбінат» ТМ «М’ясолюб» — це сучасне, стабільне, добре відоме на ринку м’ясопродуктів підприємство, яке постійно розвивається, пропонує продукцію найвищої якості й динамічно нарощує темпи виробництва.

Основна продукція: ковбасні вироби (варені та напівкопчена ковбаси, салямі,сардельки, сосиски), копченості (балик, шинка, грудинка, курячі стегенця і крильця тощо), субпродуктові вироби (ковбаса ліверна і кров’яна, зельц, набір для солянки та інші ), напівфабрикати (пельмені, вареники, чебуреки, голубці, котлети, млинці та охолоджене м'ясо свинини та яловичини.

 


ТОВ «Прилуцький хлібодар»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Прилуцький хлібодар»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вулиця Домонтовича, будинок 90-В, індекс 17540

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 5-00-45, 5-03-06

4. Електронна поштова адреса: office@xbz.com.ua

5. Керівник: директор Супруненко Микола Іванович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Прилуцький хлібодар» було засновано в 2004 році. Основною діяльністю ТОВ «Прилуцький хлібодар» є змішане сільське господарство. Виробнича спеціалізація: вирощування зернових та технічних культур, молочно-м’ясне скотарство, свинарство.

В 2007 році ТОВ «Прилуцький хлібодар» введено в дію доїльний зал «Брацлав» (виробництво України), який забезпечує швидке доїння 170 корів менше ніж за 2 години. Молочне стадо (170 корів) обслуговують дві доярки. Зал розрахований на одночасне доїння 12 корів.

Доїльний зал, перш за все, гарантує високу якість молока, адже чим менше молоко контактує з повітрям, тим вища його якість. Молоко отримане через доїльний зал від корови напряму надходить до холодильника і не підпадає до заражень мікрофлорою із повітря.

Вироблена молочна сировина переробляється на власному молокопереробленому цеху в екологічно чисту продукцію, без консервантів, барвників і добавок. Це: молоко різної жирності, сметана, йогурти, сири, масло, закваски.

Також працює міні цех по переробці мяса, де виробляються ковбасні вироби (варена, напівкопчена, копчена, сосиски, сардельки) та різноманітні м’ясні делікатеси.

ТОВ «Прилуцький хлібодар» вирощує жито та пшеницю для забезпечення борошном ПрАТ « Прилуцький хлібозавод» для виробництва хліба та хлібобулочних виробів.

ТОВ «Прилуцький хлібодар» працює по замкнутому циклу: земля - тваринництво-переробка, що дозволяє на кожному етапі отримувати додатково 10-15% рентабельності.

 


ДП «Прилуцьке лісове господарство»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Київська, будинок 288, індекс 17500

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 5-01-05

4. Електронна поштова адреса: forest_2000@ukr.net

5. Керівник: директор Данько Андрій Анатолійович

6. Офіційний сайт: http://lespriluki.at.ua/

Прилуцьке лісове господарство було засноване в далекому 1925 році. З роками підприємство поповнювалося й розширювалося завдяки колгоспним лісам та новим лісництвам.

Нині в його структурі 7 лісництв: Варвинське, Жадьківське, Кам’янське, Ладанське, Ічнянське, Прилуцьке та Сокиринське. Вони розташовані на території чотирьох адміністративних районів — Прилуцького, Ічнянського, Варвинського та Срібнянського.

Господарська діяльність ДП «Прилуцьке лісове господарство» спрямована на раціональне та ефективне використання лісових ресурсів. Підвищення ґрунтозахисних, санітарно – гігієнічних, оздоровчих, естетичних, корисних функцій лісу, тобто створенням нових лісових насаджень в обсягах, що перевищують їх вирубання.

 


ТОВ «ВКП «Прилуки – Агропереробка»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо – комерційне підприємство «Прилуки - Агропереробка»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, село Обичів, провулок Фермерський, будинок 1, індекс 17520

3. Міжміський код, телефон: +38 (04637) 5-39-54, факс: +38 (04637) 5-32-57

4. Електронна поштова адреса: sigma@tim.ua

5. Керівник: директор Гончар Наталія Степанівна

6. Офіційний сайт:http://prilutski.com/ua/

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо - комерційне підприємство «Прилуки-Агропереробка» - велике, сучасне підприємство з виробництва м'яса та субпродуктів.

ТОВ «ВКП «Прилуки – Агропереробка» створено в квітні 2001 року на базі ВАТ «Прилуцький м'ясокомбінат». Прилуцький м'ясокомбінат побудований і введений в експлуатацію в 1982 році.

Виробництво підприємства ТОВ «ВКП «Прилуки – Агропереробка» оснащене найсучаснішим обладнанням, займана площа розділена на дві частини: господарську і виробничу. До складу підприємства входить: база передзабійного утримання худоби, забійний цех, холодильник з ділянкою обвалки м'яса і скороморозильні агрегатами для виробництва блочного м'яса, пункт мийки та дезінфекції, склади та інші приміщення.

Керівництво підприємства особливу увагу приділяє інноваційним методам виробництва та оптимізації виробничих процесів.

Підприємство закуповує сировину на території України в Чернігівській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях.

Завдяки екологічно чистій сировині, строгому ветеринарно-санітарному контролю, дотримання норм і вимог законодавчо-нормативних документів, підприємству вдалося добитися оптимального співвідношення ціни і якості продукції, що забезпечує сталість партнерських відносин та залучає до співпраці нових клієнтів.

 


 

СП «Каштан Петролеум Лтд»

Загальні відомості

1.Повне найменування: Спільне підприємство «Каштан Петролеум Лтд»

2. Місцезнаходження: Україна, місто Київ, провулок Несторівський, будинок 3/5, індекс 04053

3. Міжміський код, телефон в Прилуках: +38 (04637) 5-39-54

4. Електронна поштова адреса: kashtan@ipnet.ua

5. Керівник: генеральний директор Хоменко Вадим Володимирович

Спільне підприємство «Каштан Петролеум Лтд» – нафтогазовидобувне підприємство, яке працює на українському ринку вже більше 10 років у Чернігівському регіоні. Підприємство засноване в 1995 році ВАТ «Укрнафта» та канадською корпорацією «Zhoda 2001». В тому ж році підприємство отримало ліцензію на промислову розробку нафтогазокондинсатного Леляківського родовища, яке знаходилось на останній стадії розробки.

В період з 2001 по 2010 роки було введено в експлуатацію 10 власних свердловин. З 2001 року обсяги видобутку нафти на родовищі починають зростати. В 2007 році СП «Каштан Петролеум Лтд» завершило будівництво викидної лінії із поліетиленових труб, довжиною 700 м, від нафтової свердловини № 58 до ГЗУ-1 Леляківського родовища. Це перший в Україні трубопровід з поліетиленових армованих труб високого тиску для транспортування природного газу і нафти.

Основними напрямками діяльності СП « Каштан Петролеум Лтд» є:

- видобуток нафти та природного газу в Україні;

- дорозвідка і детальне вивчення отриманої геологічної інформації;

- відновлення і реанімація шляхом проведення капітальних ремонтів та ізоляційних робіт на свердловинах, ресурс яких до цього був повністю вичерпаний і які знаходилися без дії 10 та більше років;

- прогнозування, пошук і локалізація невідпрацьованих ділянок родовища в період його інтенсивної розробки;

- впровадження нових типів промислового обладнання для поліпшення результатів розробки;

- будівництво поліетиленових нафтових та газових трубопроводів;

- автоматизація системи обліку видобутої продукції.

https://legalaid.gov.ua/