Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

05 березня 2018

Створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП)

 

На виконання Указу Президента України від 06 червня 2016 року № 240/2016 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про Стратегічний оборонний бюлетень України», завдання 5.3.4 Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016 – 2020 роках, Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року від 22 березня 2017 року № 73/2017, рішення Міністерства оборони України від 12 березня  2018 року №306/з/40 Міністром оборони України 24 квітня 2018 року затверджено план «Створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК та СП)».

Згідно з даним планом до 30 грудня 2018 року повинно бути створено            111 ТЦК та СП, а саме: Чернігівського, Дніпропетровського, Одеського, Рівненського обласних ТЦК та СП у складі відповідних районних (міських) ТЦК та СП згідно з адміністративно-територіальним устроєм України.

Метою створення ТЦК та СП є забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Очікувані результати від створення ТЦК та СП:

  1. Створення ефективних місцевих органів військового управління з виконанням функції щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом та надання сервісних послуг окремим верствам населення.
  2. Більш якісне виконання соціально-сервісних функцій територіальними центрами, орієнтованими на розв’язання проблем відповідних верств населення, реалізації завдань соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей.
  3. Впровадження процесів рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України особовим складом.
  4. Удосконалення організації оборонно-мобілізаційної роботи, створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних з метою гарантованого забезпечення заходів з планування комплектування особовим складом Збройних Сил України.
  5. Здійснення заходів щодо ведення територіальної оборони у відповідній адміністративно-територіальній одиниці та виконання мобілізаційних завдань стосовно формування підрозділів територіальної оборони.
  6. Організація взаємодії з громадськими організаціями, місцевими громадами, навчальними закладами(установами) щодо посилення військово-патріотичної роботи з населенням, зокрема з молоддю.
  7. Підвищення довіри суспільства до діяльності місцевих органів військового управління, врахування громадської думки як одного із основних критеріїв оцінки діяльності територіальних центрів.

 

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ облдержадміністрації від 23.02.2018 року №86 "Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році"