Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

20 червня 2018

 

До відома суб’єктів господарювання

Повідомляємо, що 24 вересня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України № 2824/5 від 29 серпня 2018 року «Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Сектор державної реєстрації

Прилуцької райдержадміністрації                  

До відома громадян

Повідомляємо, що 15 серпня 2018 року набрав чинності прийнятий 10.07.2018 Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств № 2497-VIII (далі – Закон № 2497-VIII), Прикінцевими положеннями якого, зокрема, вносяться зміни до Закону України «Про фермерське господарство» та до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Даним Законом передбачені порядок створення та діяльності сімейних фермерських господарств.

Сектор державної реєстрації

Прилуцької райдержадміністрації

До уваги фізичних осіб – підприємців

та суб’єктів господарювання

Повідомляємо, що з 02 липня 2018 року змінилися реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів за адміністративні збри за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також плата за надання відомостей з ЄДР та ДРРПНМ. Нові реквізити рахунків розміщені у рубриці «адміністративний збір».

Сектор державної реєстрації

Прилуцької райдержадміністрації

 

До відома товариств з обмеженою відповідальністю

та товариств з додатковою відповідальніcтю

Повідомляємо, що 17 червня 2018 року набрав чинності Закон України від 06.02.2018 № 2275-VIІI «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон № 2275-VIІI). Даний Закон визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю (далі - товариства), порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки їх учасників. Згідно ч. 3 глави VIІI Прикінцевих та перехідних положень даного Закону встановлено, що протягом року з 17.06.2018 положення статуту товариств, що не відповідають Закону № 2275-VIІI є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Дана норма не застосовується після внесення змін до статуту товариства.

Крім того зазначаємо, що втратив чинність Закон України «Про господарські товариства» у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Сектор державної реєстрації

Прилуцької райдержадміністрації