Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://pladm.cg.gov.ua/old

22 січня 2019

Міжнародний жіночий день у Прилуцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування

 (надання соціальних послуг)

 

Весна…  Напевне не знайдеться людини, а особливо жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є перше весняне свято – Міжнародний жіночий день 8 березня. Міжнародний жіночий день одне з найпрекрасніших свят у нашому календарі, яке символізує свято весни, радості, любові і чарівного жіноцтва. Саме українські жінки здатні поєднати в собі силу і слабкість, впевненість та тендітність, розум та щирість. Тож, напередодні свята, 7 березня у великій залі райдержадміністрації  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення  Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Зі щирими  вітальними словами звернулись до колективу територіального центру в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський та голова районної ради Василь Малик.

Вони побажали безмежного щастя і міцного здоров’я, позитивних емоцій, подарунків та гарного настрою. 

Окрім теплих та щирих слів привітань, які лунали від керівництва району, кращі працівники терцентру були відзначені грамотами та подяками.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджена:

Косенко Ніна Дмитрівна – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджена:

Ілляшенко Ніна Григорівна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома.

Оголошена Подяка голови районної державної адміністрації:

Чибізовій Світлані Петрівні – підсобному робітнику відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;

Бойко Ніні Іванівні – соціальному робітнику відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Грамотою районної ради нагороджена:

Білоножко Валентина Миколаївна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома.

В переддень жіночого свята працівники територіального центру відвідали 75 жінок, які перебувають на обслуговуванні в терцентрі та проживають на території Замостянської, Заїздської, Валківської сільських рад вручили часточку весни, гарний настрій та святкові продуктові набори.

В Міжнародний жіночий день не були обділені увагою і наші проживаючі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Зі святом весни та краси привітала проживаючих директор терцентру Ніна Косенко та вручила солодощі. Хвилини радості та гарного настрою подарували присутнім учні Заїздської ЗОШ I-II ст. Вони співали пісень, декламували гуморески.

Насичену святкову програму дарували і наші підопічні учасниці ансамблю «Весела родина». Завершився захід святковим чаюванням. Підопічні отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади від почутого. 

Адміністрація територіального центру приєднується до привітань на адресу всіх наших жінок - працівників та підопічних! І бажає здоров’я, миру і щастя! Нехай всі аромати квітів для вас пахнуть, дарують вам свою ніжність і красу. Нехай цей весняний день балує вас теплом, а чоловіки – увагою. Нехай життя дарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі і люблячі серця. Зі святом 8 Березня, гарного настрою!

 

 

Відзначення Дня Соборності України в Прилуцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Окрім величності світлих Різдвяних святкувань, січень багатить історію України героїчними сторінками подій, однією із яких є День Соборності. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

В Акті злуки проголошувалося: «Однині воєдино вливаються століттями відірвані одна від одної частини Єдиної України, Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили, і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина, незалежна Україна».

В знак об’єднання українських земель в територіальному центрі проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України. Для 97 громадян, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі та проживають на території Линовицької об’єднаної територіальної громади, за рахунок наданої благодійної допомоги СТОВ «Цукровик» проведено благодійну акцію з врученням продуктових наборів на загальну суму 4,6 тис. грн.

 

 

У відділенні стаціонарного догляду до Дня Соборності України відбулася інформаційна година «Моя єдина Україна». Соціальний працівник відділення Лілія Костюк ознайомила проживаючих відділення з історією та з основними ідеями свята. Завідувач відділення Аліна Луцак привітала всіх присутніх зі святом з Днем Соборності України, побажала миру, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої України. На закінчення заходу Лілія Костюк декламувала вірші про Україну:

 

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи!
Усі мої сили і душу широку,
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Соборна, єдина, незламна країно!...