13 лютого 2015

Культурне обслуговування в районі забезпечують 32 клубних заклади, з них: 1 районний будинок культури, 23 сільських будинків культури, 7 сільських клубів, 1 сільський клуб-бібліотека, 34 бібліотечних заклади та одна дитяча музична школа в смт Ладан.

Координацію роботи в галузі культури, туризму, релігій та охорони культурної спадщини на території району здійснює:

 

Сектор культури, туризму і релігій

Прилуцької районної державної адміністрації

 

Завідувач сектору: Ковтун Лариса Леонідівна

Адреса: 17500,Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 220

Телефон: тел. (04637) 5-01-06

E-mail: pladm_kult@cg.gov.ua

 

 

Дідовецький районний будинок культури

Центром культурно-масової роботи в районі є Дідовецький районний будинок культури.

Працівники закладу надають методичну та практичну допомогу в проведенні культурно-масових заходів, беруть активну участь в організації змістовного дозвілля населення району, проведенні урочистих заходів з нагоди державних свят та пам’ятних дат. У районному будинку культури діють творчі колективи, 4 з яких мають звання «народний аматорський» та 1 «зразковий».

Творчі колективи Дідовецького районного будинку культури представляють Прилуччину на Всеукраїнських, Міжнародних, обласних конкурсах та фестивалях.

 

Директор: Пономаренко Наталія Миколаївна

Адреса: 17500, Чернігівська обл., Прилуцький район,                      с. Манжосівка, вул. Героїв війни, буд.91

Телефон: (04637) 6-33-10 (директор)

E-mail: didov-rbk@ukr.net

 

 

Прилуцька централізована бібліотечна система

Бібліотечно–бібліографічне обслуговування жителів району здійснює Прилуцька централізована бібліотечна система, у складі якої 34 бібліотеки: центральна районна бібліотека, районна дитяча бібліотека, 1 селищна та 31 сільська бібліотека-філіал.

Населені пункти району охоплені стаціонарним та поза стаціонарним бібліотечним обслуговуванням. Фонд бібліотек району становить 437,6 тис. примірників. Щорічно обслуговується близько 24,6 тис. користувачів. При бібліотеках діє 22 клуби за інтересами.

 

Директор: Тарасенко Валентина Володимирівна

Адреса:17500 Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Соборна,буд.35

Телефон: (04637)3-41-65 (директор)

E-mail: prcb@ukr.net

 

Ладанська дитяча музична школа

Школа є музичним центром та закладом естетичного виховання у Прилуцькому районі. Контингент закладу становить понад 90 учнів. На базі Дідовецького районного будинку культури діє філія Ладанської дитячої музичної школи по класу домри. Музична школа має 8 класів для індивідуальних та групових занять. При школі діють творчі колективи: вокальний ансамбль молодших класів, хор середніх класів, ансамбль акордеоністів (старші та молодші класи), ансамбль скрипалів, ансамбль викладачів народних інструментів.

Навчання в школі проводиться на високому професійному рівні. Учні закладу беруть активну участь в обласних та Міжнародних конкурсах та фестивалях на яких займають призові місця.

Директор: Буць Назиря Абдулхаківна

Адреса:17583, Чернігівська обл., Прилуцький район, смт. Ладан,     вул. Миру, буд. 114

Телефон: (04637)7-75-89

E-mail:musicschoolladan@gmail.com

 

Бібліотені установи 2019 (1).docx

Клубні заклади 2019.docx