05 липня 2013

Про використання онлайн-інструменту з Розрахунку стандартних витрат суб’єктів малого підприємництва під час застосування М-тесту

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Прилуцької районної державної адміністрації».

Розробник – Сектор адміністративно – дозвільних процедур відділу економічного розвитку райдержадміністрації.

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації передбачає забезпечення можливості отримання суб’єктами господарювання та населенням адміністративних послуг у одному приміщенні за принципом "єдиного вікна" у чітко визначені строки, в комфортних умовах, у тому числі для інвалідів та осіб з обмеженими можливостями, з мінімальними витратами часу на очікування прийому та забезпечення відкритості інформації про надання адміністративних послуг.

Проект даного регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється в Інтернеті на офіційному сайті райдержадміністрації в рубриці - «Регуляторна діяльність» rda_pl@ukrpost.ua, не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Пропозиції та зауваження від суб’єктів господарської діяльності та громадян приймаються у письмовому вигляді у відділі економічного розвитку районної державної адміністрації (м. Прилуки, вул. Київська, 220, кімн. 102,103 та 14 тел. 5-22-06, 5-23-69 або в електронному вигляді за адресою rda_pl@ukrpost.ua. Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (м.Київ, вул. Арсенальна 9/11, тел.(044)285-05-55 або E-mail: mail@dkrp.gov.ua).

Начальник відділу економічного розвитку В.С.Корнієнко


Проект розпорядження про перелік адміністративних послуг.doc

Додаток до проекту розпорядження.doc

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження.doc


Про затвердження Положення про Центр.doc

ПОЛОЖЕННЯ ЦНАП.doc

РЕГЛАМЕНТ ЦНАП.doc

Аналіз регуляторного впливу на положення та регламент.doc

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Назва регуляторного акту Адреса розробника Спосіб оприлюднення Термін прийняття зауважень та пропозицій Спосіб надання зауважень, пропозицій
Розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району»  17500, Чернігівська обл., м. Прилуки вул. Київська, 220 каб.14 Сайт Прилуцької районної державної адміністрації Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу, до 23.08.2013 року Поштовим відправленням на адресу розробника.
Розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району  17500, Чернігівська обл., м. Прилуки вул. Київська, 220 каб. 14 Сайт Прилуцької районної державної адміністрації Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу, до 23.08.2013 року Поштовим відправленням на адресу розробника
 

Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району»

Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Прилуцького району»
https://legalaid.gov.ua/