19 липня 2013

Про застосування висновків, викладених в постанові Верховного Суду від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18, стосовно поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників

http://bit.ly/366R81I

Постанова від 31.10.2019 № 813/1960/18 http://bit.ly/30xrd1N

 

Шановні жителі Прилуччини!

Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці Прилуцької районної державної адміністрації.

Дана веб-сторінка створена на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та допоможе Вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, порядок проведення особистих прийомів громадян посадовими особами адміністрації, аналітичну інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян за звітній період.

З метою оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації.

Звертаємо Вашу увагу на те, що веб-сторінка є консультативною, у зв’язку з чим, інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді не є офіційним зверненням, а може бути лише взята до відома. У разі, якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення повинно бути оформлене у порядку, визначеному статтею 5 Закону України “Про звернення громадян”. Враховуючи наведене, радимо викласти звернення у письмовій формі та надіслати його за адресою м. Прилуки, вул. Київська, 220, або звернутися відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань у Прилуцькій районній державній адміністрації.

Телефони для довідок – (04637) 5-39-67, 3-11-49.

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Прилуцькій районній державній адміністрації

Витяг з Конституції України

Витяг із Закону України "Про місцеві державні адміністрації"

Закон України "Про звернення громадян"

Витяг з Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"

https://legalaid.gov.ua/