08 лютого 2022

__Прес-реліз Укр.__

Клієнти «Чернігівгаз Збут» скоротили заборгованість на 35 млн гривень

У порівнянні з березнем цього року, рівень платежів від побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», зріс на 49,8 % .

Упродовж квітня жителі Чернігівщини сплатили за спожите паливо понад 208 мільйонів гривень. Завдяки чому прострочена заборгованість клієнтів скоротилася із 690 до 655 млн грн.

«Наші клієнти почали гасити заборгованість, яка накопичилася протягом попередніх періодів. Ми дякуємо кожному зі 192,5 тисяч споживачів, які сплатили за використаний природний газ у квітні. Варто пам’ятати, що ці кошти — запорука сталого газопостачання в регіоні, адже вони йдуть на закупівлю енергоносіїв, оплату операційних витрат та податків до бюджетів різних рівнів», — підкреслив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.

У компанії розуміють, що чимала кількість боргових зобов’язань у клієнтів утворилася з об’єктивних причин, у тому числі пов’язаних із війною, тому пропонують клієнтам укласти договір реструктуризації боргу. Така угода дає можливість сплачувати борг рівними частинами протягом тривалого часу.

Для укладення договору реструктуризації потрібно звернутися до будь-якого з 14 представництв компанії, що розташовані на Чернігівщині. Перелік усіх точок контакту розміщений на сайті постачальника в розділі «Контакти» (https://cngaszbut.com.ua/contacts ). Консультацію щодо врегулювання заборгованості можна отримати в Контакт-центрі за номером телефону (0462) 616–304, або скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті ТОВ «Чернігівгаз Збут»( https://cngaszbut.com.ua/forma-zvazku ).

Нагадаємо, що на час дії воєнного стану ТОВ «Чернігівгаз Збут» не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Водночас, у компанії закликають не накопичувати борги та, за можливості, розраховуватись за отримані послуги.

 

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.

 

 

Зручно та швидко: заява для компенсації за працевлаштування ВПО - на порталі Дія

Роботодавці через «Портал Дія» можуть самостійно подати заяву для отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Послуга безкоштовна, подання заяви - усього 5 хвилин.

Опрацьовується впродовж одного робочого дня.

https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-pracevlashtuvannya-vpo

 

Держпраці запустила Telegram бот та інформаційний портал

24 лютого поділило життя мільйонів українців на “до” і “після”. Хтось вступив до тероборони, хтось не вийшов на роботу через вимушену евакуацію, у когось більше немає роботи, але велика частина наших громадян продовжує активно працювати далі. Війна спричинила сотні криз та питань, які пов’язані із трудовими відносинами, як для роботодавців, так і для працівників.

✅ Держпраці з метою поширення інформації з питань праці запустила Telegram бот для оперативного отримання відповідей на поширені запитання з трудового законодавства. Для зручності використання у боті консультації зібрані за розділами законодавства.

✅ Також Держпраці створила інформаційний портал про трудові відносини в умовах воєнного стану. За допомогою порталу легко знайти контакти, за якими можна в телефонному чи іншому доступному режимі отримати консультацію з питань застосування законодавства і відповіді на найпоширеніші питання.

Функцією онлайн консультування вже скористалося більше 30 тисяч користувачів.

Окремим завданням порталу є надання інформаційних послуг релокованим підприємствам: від оформлення трудових відносин, оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Для цього достатньо заповнити форму з мінімальною інформацією про підприємство і відповідні фахівці зв’яжуться та нададуть консультаційну допомогу саме з тих питань, які цікавлять роботодавця.

Держпраці продовжує консультувати працівників та роботодавців. Наразі це головний інструмент, який дозволить бізнесу і трудовим колективам адаптуватись та пристосуватись до умов роботи під час воєнного стану.

 

__Прес-реліз Укр.__

ТОВ "Чернігівгаз Збут" закликає юросіб  здійснювати оплату за спожитий газ та електроенергію відповідно до умов договору

Шановні клієнти! ТОВ "Чернігівгаз Збут", що працює під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, висловлює вам свою глибоку повагу та підтримку у цей складний для нашої країни та усіх нас час.

На даний момент наша компанія здійснює безперебійне постачання природного газу та електроенергії для клієнтів, витримуючи всі умови контракту за ціною, незважаючи на значне збільшення закупівельної ціни на Європейських хабах (на сьогодні котирування TTF значно перевищили 2 000 дол. США за тисячу куб м) та росту курсу валют, за якими проводиться закупівля газу в Європі.

Закупівля природного газу та електроенергії проводиться у повному обсязі для забезпечення потреб наших клієнтів, навіть за умови того, що на території нашої держави діє військовий стан, затверджений Указом Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

"У цей складний для Чернігівщини, всієї  нашої країни та суспільства час, ми як відповідальний платник податків, намагаємось робити усе можливе для того, щоб забезпечувати усіх клієнтів енергоресурсами, які вкрай необхідні для провадження господарської діяльності підприємств - та всі разом  працюємо на благо нашої держави, задля стабільності, перемоги та миру", - зазначив директор ТОВ "Чернігаз Збут" В'ячеслав Зозуль.

Розуміючи надзвичайну важливість своєї соціальної місії, ТОВ "Чернігівгаз Збут" на сьогоднішній день не проводить заходів з обмеження газопостачання та електроенергії клієнтам, що мають заборгованість за енергоресурси.

У таку важку для усіх нас хвилину ми потребуємо підтримки та розуміння від наших клієнтів, адже закупівля та постачання природного газу та електроенергії нашою компанією напряму залежить від вчасних розрахунків за спожиті природний газ та електроенергію.

Просимо вас  з розумінням поставитись до даної ситуації та проводити оплату за спожитий природний газ та електроенергію, дотримуючись умов договору.

У разі, якщо Ваше підприємство на даний момент знаходиться у скрутному становищі, будь ласка, здійснюйте оплату за спожиті енергоресурси поетапно, кожні два-три дні.

Дякуємо Вам за розуміння, віримо у нашу спільну перемогу!

 

__Прес-реліз Укр.__

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: про пільгові виплати для українців на час війни, зокрема і субсидії

Кабінет міністрів України продовжив строк виплати державних соціальних допомог та пільг, призначених раніше, на весь період дії воєнного стану та ще на один місяць після його скасування.

В Постанові Уряду зазначається, що строк виплати державної соціальної допомоги продовжується автоматично, “без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення”.

В Міністерстві соціальної політики підтверджують, що проведення перерахунку протягом дії воєнного стану не передбачено.

“Якщо протягом дії воєнного стану у отримувачів виплат змінився розмір доходу або інші обставини, які могли б призвести до зменшення призначених раніше розмірів соціальних допомог, пільг та субсидій, то навіть за цих обставин такі отримувачі продовжать одержувати виплати у раніше призначених розмірах”, – говориться в повідомленні Мінсоцполітики.

Окрім того, Кабмін ввів спеціальний механізм виплати державної допомоги жителям населених пунктів, де органи соцзахисту не працюють через бойові дії. Згідно з ним, Міністерство соціальної політики централізовано нарахує грошові допомоги, пільги та субсидії, а “Ощадбанк” спрямує їх отримувачам.

Ощадбанк здійснюватиме виплату грошових допомог, пільг та житлових субсидій  наступним чином:

• Громадянам, які одержували виплати через банки, перерахує кошти на їх банківські рахунки.

• Громадянам, які отримували виплати через “Укрпошту”, здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.

Сім’ї, які перемістились з районів проведення бойових дій можуть звернутися за призначенням субсидії за новим місцем проживання. Субсидія їм може бути призначена на підставі договору найму (оренди) житла.

В умовах воєнного стану документи для призначення субсидії краще подавати в електронній формі, скориставшись онлайн сервісом через Портал Дія. У разі неможливості подати документи в електронній формі - їх можна подати до Центру надання адміністративних послуг або уповноважених осіб територіальних громад, тощо.

Отримувачі житлових субсидій мають пам’ятати, що вчасна оплата комунальних послуг – це запорука продовження роботи комунальної системи й реальна допомога державі під час війни!

 

__Прес-реліз Укр.__

Кількість онлайн-платежів за газ зросла на 19% за час воєнного стану

У березні кількість платежів онлайн за газ від побутових клієнтів постачальників, що працюють під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, зросла на 19%. Загалом же за останній рік цей показник виріс аж на 45%.

Клієнти ТОВ “Чернігівгаз Збут” обирають оплату онлайн, тому що вона не лише безпечна та зручна, але ще й вигідна. Адже при сплаті за спожитий газ за допомогою онлайн-сервісів комісія не нараховується, тобто становить 0%. 

Ще на початку військових дій, турбуючись про безпеку наших клієнтів, разом з нашими платіжними партнерами, ми досягли домовленостей щодо скасування комісії при оплаті за газ через онлайн сервіси. З початку березня комісію не стягують платіжні сервіси iPay, Portmone, EasyPay та Кошт. 

Крім того, при оплаті онлайн не потрібні паперові рахунки — дані для розрахунку у клієнтських сервісах підтягуються автоматично. До речі, рахунки за березень вже також доступні онлайн. 

Бережіть себе та своїх близьких! Сплачуйте онлайн, за допомогою: 

Ми вдячні усім споживачам, що продовжують сумлінно сплачувати за газ. Це ваш внесок у військову економіку країни! 

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.

 

__Прес-реліз Укр.__

 

Як заплатити за газ у квітні?

 

Через активні бойові дії на території Чернігівщини, які призвели до значних інфраструктурних руйнувань та унеможливили безпечне доставлення друкованих рахунків за газ, ми в ТОВ "Чернігівгаз Збут" прийняли рішення цього місяця не друкувати паперові рахунки.

 

У квітні, дані для розрахунку за спожитий газ для наших клієнтів:

  • передаватимуться безпосередньо у банки;
  • надсилатимуться в SMS та на електронну пошту;
  • вже є у viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ та у клієнтських сервісах 104.ua. 

 

Сплатити за газ також можна буде онлайн. Це не лише безпечно, але й більш вигідно — при оплаті онлайн комісія 0%.

 

Розрахуватися можна за допомогою: 

 

Надійний тил — це працююча комунальна інфраструктура. Дякуємо усім нашим клієнтам, хто це розуміє і продовжує сумлінно сплачувати за газ та інше комірне!

 

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.

 

1000 грн єПідтримки можна витратити на оплату за газ

 

Українці віком від 60 років можуть здійснити оплату за природний газ коштами, нарахованими за програмою єПідтримка. Використати ці кошти можна впродовж дев’яти місяців з дня зарахування.

 

Оплатити рахунок за газ за допомогою картки єПідтримка можна кількома способами:

 

Якщо рахунок за газ більший, ніж сума на картці єПідтримка, можна сплатити ту суму, яка є на картці, а після цього зробити ще один платіж іншою карткою. Якщо рахунок за газ менший, ніж сума на картці єПідтримка, необхідно зазначити ту суму, яку бажаєте сплатити.

 

Номер картки єПідтримка - 16-значне число, термін дії та CVV-код (3 цифри) - можна дізнатися в мобільному додатку банку, який її видав. Увага! Повідомляти ці данні стороннім особам неможна, в жодному разі. Остерігайтеся шахраїв!

 

Нагадаємо, щоб отримати 1000 грн єПідтримки потрібно:

 

  • пройти повний курс вакцинації від COVID-19
  • встановити мобільний додаток Дія і сформувати там COVID-сертифікат
  • оформити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів Дії
  • подати заявку в мобільному додатку Дія на отримання послуги єПідтримка.

 

Допоможіть своїм батькам використати з користю 1000 гривень єПідтримки!

 

«Чернігівгаз Збут»: заборгованість населення зросла, і перевищує 680 мільйонів гривень

Впродовж грудня 2021 – січня 2022 року побутові споживачі ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», збільшили заборгованість за спожитий газ більше, ніж на 200 мільйонів гривень. Наразі, загальний борг населення перед компанією перевищив 680 мільйонів.

В січні загальний рівень розрахунків населення за блакитне паливо склав лише 78,7%. Найменше сплатили жителі Бобровиччини 70,4 %, найбільше — Варвинщини 83,8 %. В компанії зазначають, що збільшення кількості клієнтів, які мають заборгованість в зимовий період — закономірність, яка значно ускладнює процес закупівлі газу.

«Чимала кількість клієнтів сплачує за використаний газ лише частково, і розраховується з боргами протягом міжопалювального періоду. Таким споживачам наші менеджери, як правило пропонують укласти договір реструктуризації боргу, щоб погашення «прострочки» пройшло якомога легше. Втім, є категорія клієнтів, які систематично не платять за використане паливо, накопичуючи борги десятками тисяч. Що значно ускладнює процес розрахунків із оптовим продавцем за придбаний для потреб населення газ», — зазначив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.

Щомісяця фахівці ТОВ «Чернігівгаз Збут» через Viber- та SMS-розсилку або листами-попередженнями нагадують споживачам про способи та строки погашення проблемної заборгованості. В разі систематичного ігнорування клієнтами цих повідомлень, компанія звертається до суду. Так, впродовж 2021 року до суду було подано понад 1000 справ боржників на суму 6,4 млн грн. Наразі, до передачі в суд готуються ще 188 справ.

Якщо стягнення боргу відбувається на підставі рішення суду, сума заборгованості зросте мінімум на вартість судового збору, який з січня поточного року складає 2480 грн. До цієї суми може додатися ще й вартість виконавчого провадження, в разі передачі його до виконавчої служби.

«Чернігівгаз Збут» закликає споживачів не доводити до судової тяганини та заходів примусового стягнення заборгованості, і розрахуватися за газ у встановлені терміни. У разі ж наявності боргу, звернутися для укладення договору реструктуризації в будь-яке з 14 представництв компанії, що розташовані на Чернігівщині.

Перелік всіх точок контакту розміщений на сайті постачальника в розділі «Контакти» (https://cngaszbut.com.ua/contacts). Консультацію щодо врегулювання заборгованості можна отримати в Контакт-центрі за номером телефону (0462) 616–304, або скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті ТОВ «Чернігівгаз Збут» (https://cngaszbut.com.ua/forma-zvazku).

Нагадаємо, що найбезпечніший варіант сплачувати за газ у період підвищеної епідемічної небезпеки — онлайн-сервіси:

 

ТИПОВИЙ ПЕРЕЛІК питань антидиверсійного та антитерористичного захисту важливих військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури

 

Розпорядження голови Прилуцької райдержадміністрації від 26 січня 2022 року № 24 "Про запровадження карантинного режиму по амброзії полинолистій", зареєстроване в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) 03 лютого 2022 року за № 7/436.

Додаток до розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації від 26 січня 2022 року № 24 (пункт 3) Межі карантинних зон на території Прилуцького району Чернігівської області в розрізі землекористувачів

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації 26 січня 2022 року № 24 План фітосанітарних заходів з локалізації, ліквідації регульованого шкідливого організму амброзії полинолистої на території Прилуцького району Чернігівської області

https://legalaid.gov.ua/