08 вересня 2015

Інформація про перейменування та демонтажі станом на жовтень 2016 року

Таблиця Вулиці

Таблиця Пам`ятники 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ У РАЙОНІ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАСУДЖЕННЯ КОМУНІСТИЧНОГО ТА НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТИЧНОГО (НАЦИСТСЬКОГО) ТОТАЛІТАРНИХ РЕЖИМІВ В УКРАЇНІ ТА ЗАБОРОНУ ПРОПАГАНДИ ЇХНЬОЇ СИМВОЛІКИ"

 

 

 

 

Ще 8 населених пунктів Чернігівщини перейменовано Верховною Радою

 

 

 

 

17 березня 2016 року Верховна Рада України перейменувала 152 населені пункти України, зокрема, з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

У постанові парламенту «Про перейменування окремих населених пунктів», яку прийнято відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», були враховані пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам'яті.

У Чернігівській області перейменовані:

1. село Більшовик Борзнянської міської ради Борзнянського району на село Забілівщина Друга;

2. село Червоний Ранок Краснопільської сільської ради Коропського району на село Ранок;

3. село Жовтневе Менського району на село Покровське;

4. село Кірове Новгород-Сіверського району на село Троїцьке;

5. село Володимирівка Білорічицької сільської ради Прилуцького району на село Димирівка;

6. село Жовтневе Прилуцького району на село Дмитрівка;

7. село Воровського Жовтневої сільської ради Прилуцького району на село Світанкове;

8. село Улянівка Чернігівського району на село Вознесенське.

Сергій Бутко, Український інститут національної пам’яті

 

 

Лідери та аутсайдери декомунізації на Чернігівщині

 

 

21 лютого 2016 року завершився другий етап декомунізації. Саме до цього терміну міські, селищні та сільські голови мали прийняти рішення про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у Чернігівській області перейменовано понад 90% (2389) об’єктів топоніміки, назви яких підпадали під дію закону. Ще 159 вулиць та провулків мають бути перейменовані до 21 травня цього року. Серед аутсайдерів декомунізації у частині перейменування Ічнянський (50 неперейменованих вулиць та провулків), Козелецький (28), Бобровицький (24) та Борзнянський (24) райони.

Окрім того, у рамках Закону у населених пунктах області демонтовано 44 пам’ятники і пам’ятних знаки. Недемонтованими залишаються 34 таких об’єкти. Наразі найбільш гостро питання демонтажу стоїть у Бахмацькому та Ніжинському районах, де мають бути демонтовані по 5 об’єктів (у тому числі ліпка та мозаїка).

Вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у частині перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків у повному обсязі виконані у Варвинському, Коропському, Куликівському, Прилуцькому районах та у містах обласного значення Ніжин і Прилуки.

Також нагадаємо, що 4 лютого 2016 року на засіданні Верховної Ради України ухвалено Постанову «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», якою серед інших перейменовані і перші 25 сіл і селищ Чернігівської області.

Інформацію про виконання вимог закону про декомунізацію узагальнено на основі звітів, наданих районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами міських рад.

 

 

 

 

Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Ватутіна, вул.Палажченка смт. Мала Дівиця Малодівицької селищної ради

 

 

 

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Ватутіна, вул.Палажченка смт. Мала Дівиця Малодівицької селищної ради.

1. Організатор громадського обговорення: Малодівицька селищна рада.

2. Пропонується перейменувати вул. Ватутіна смт.Мала Дівиця Малодівицької селищної ради на вул.Героя України О.Міхнюка, вул. Палажченка смт.Мала Дівиця Малодівицької селищної ради на вул. Польову.

Громадські слухання відбудуться 03 листопада 2015 року о 10.00 у кімнаті депутата Малодівицької селищної ради за адресою: смт.Мала Дівиця вул. Слобідська, 3. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з упорядкування найменувань вулиць Малодівицької селищної ради.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Малодівицька селищна рада, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3, тел. 67-5-32, 67-5-36, електронна адреса: mdsilrada @ mail. ru

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 30 листопада 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Малодівицький селищний голова, тел. 67-5-32, mdsilrada @ mail. ru

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Фесик Василь Іванович – Малодівицький селищний голова, тел. 67-5-32.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 14 грудня 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 30 вересня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вулиці Щорса села Дубовий Гай Дубовогаївської сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вулиці Щорса села Дубовий Гай Дубовогаївської сільської ради

1. Організатор громадського обговорення: Дубовогаївська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати вулицю Щорса села Дубовий Гай Дубовогаївської сільської ради на вул. Миколаївську.

Громадські слухання відбудуться 21 вересня 2015 року о 08.00 на молочній точці села Дубовий Гай за адресою перехрестя вулиць Щорса та вул..Вишнева. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням вулиці Щорса села Дубовий Гай Дубовогаївської сільської ради

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Дубовогаївська сільська рада, с. Дубовий Гай, вул. Шевченка, 19 А, тел.6-66-49. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Грязний В’ячеслав Іванович – Дубовогаївський сільський голова, тел. 6-66-49.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення

Грязний В’ячеслав Іванович – Дубовогаївський сільський голова, тел. 6-66-49.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вулиці Воровського села Ряшки Ряшківської сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вулиці Воровського села Ряшки Ряшківської сільської ради

1. Організатор громадського обговорення: Ряшківська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати вулицю Воровського села Ряшки Ряшківської сільської ради на вул.Яблунева.

Громадські слухання відбудуться 25 вересня 2015 року о 10.00 у Ряшківському будинку культури в селі Ряшки за адресою вул. Центральна,75. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням вулиці Воровського села Ряшки Ряшківської сільської ради

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Ряшківська сільська рада, с. Ряшки, вул..Центральна, 41, тел.6-35-31.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Чебакова Світлана Миколаївна – Ряшківський сільський голова, тел. 6-35-31.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Чебакова Світлана Миколаївна – Ряшківський сільський голова, тел. 6-35-31.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 09 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування села Володимирівка та вулиці Ватутіна в селі Боротьба Білорічицької сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування села Володимирівка Білорічицької сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Білорічицька сільська рада.

2. Пропонується перейменувати с. Володимирівка на с. Димирівка та вулицю Ватутіна в селі Боротьба на вулицю Степова.

Громадські слухання відбудуться 13 жовтня 2015 року о 10.00 у Білорічицькому будинку культури в селі Білорічиця за адресою

вул. Шевченка, 28. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням населеного пункту Володимирівка та вулиці Ватутіна в с.Боротьба Білорічицької сільської ради, та присвоєння їм нових назв.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Білорічицька сільська рада, с. Білорічиця, пр. Перемоги, 5, тел.6-85-89.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Коваленко Валерій Миколайович – Білорічицький сільський голова,

тел. 6-85-89.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Коваленко Валерій Миколайович – Білорічицький сільський голова, тел. 6-85-89.

7

. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування села Пролетарське Мазківської сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування села Пролетарське Мазківської сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Мазківська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати с. Пролетарське на с. Ладівщина.

Громадські слухання відбудуться 25 вересня 2015 року о 10.00 у Мазківському сільському клубі в селі Мазки за адресою вул. Миру, 86. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням населеного пункту розташованого на території Мазківської сільської ради, та присвоєння йому нової назви.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Мазківська сільська рада, с. Мазки, вул. Миру, 86, тел.6-72-96.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Бербушенко Галина Миколаївна – Мазківський сільський голова, тел. 6-72-96.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бербушенко Галина Миколаївна – Мазківський сільський голова, тел. 6-72-96.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

 

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування села Комуна, вул. Комунарська с. Комуни Смоської сільської ради

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування села Комуна, вул. Комунарська с. Комуни Смоської сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Смоська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати с. Комуна на с. Лісове, вул. Комунарська с. Комуна на вул. Удайська.

Громадські слухання відбудуться 22 вересня 2015 року о 10.00 у будинку культури села Смош за адресою вул. Покровська, 28. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням сіл, вулиць, тощо, розташованих на території Смоської сільської ради, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Смоська сільська рада, с. Смош, вул. Покровська, 32, тел. 6-06-42, електронна адреса [email protected].

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Миколаєнко Олександр Іванович – Смоський сільський голова, тел. 6-06-42, [email protected].

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Миколаєнко Олександр Іванович – Смоський сільський голова, тел. 6-06-42.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

 

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування пров. Російський с. Дідівці Дідовецької сільської ради

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування пров. Російський с. Дідівці Дідовецької сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Дідовецька сільська рада.

2. Пропонується перейменувати пров. Російський с. Дідівці Дідовецької сільської ради на пров. Луговий.

Громадські слухання відбудуться 22 вересня 2015 року о 10.00 у Дідовецькому районному будинку культури в селі Манжосівка за адресою вул. Героїв війни, 98. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням сіл, вулиць, тощо, розташованих на території Дідовецької сільської ради, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Дідовецька сільська рада, с. Манжосівка, вул. Героїв війни, 83, тел. 6-33-17, електронна адреса [email protected]

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Шуляк Ірина Миколаївна – Дідовецький сільський голова, тел. 6-33-17, [email protected]

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Шуляк Ірина Миколаївна – Дідовецький сільський голова, тел. 6-33-17.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

 

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Піонерська, вул. Куйбишева смт. Ладан Ладанської селищної ради

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Піонерська, вул. Куйбишева смт. Ладан Ладанської селищної ради.

1. Організатор громадського обговорення: Ладанська селищна рада.

2. Пропонується перейменувати вул. Піонерська смт. Ладан Ладанської селищної ради на вул. Петра Зайця, вул. Куйбишева смт. Ладан Ладанської селищної ради на вул. Поліську.

Громадські слухання відбудуться 25 вересня 2015 року о 10.00 у Ладанському будинку культури в смт. Ладан за адресою вул. Миру, 77А. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням вулиць розташованих на території Ладанської селищної ради, та присвоєння їм імен фізичних осіб, назв.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Ладанська селещна рада, смт. Ладан, вул. Миру, 77А, тел. 7-73-32, електронна адреса [email protected]

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Череп Віктор Миколайович – Ладанський селищний голова, тел. 7-73-32, [email protected]

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Череп Віктор Миколайович – Ладанський селищний голова, тел. 7-73-32.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 09 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вулиць, провулків с. Рудівка Рудівської сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вулиць, провулків с. Рудівка Рудівської сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Рудівська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати:

пров. Жовтневий – пров. 9 Травня;
вул. Чапаєва – вул. Берегова;
вул. Островського – вул. Садова;
вул. Щорса – вул. Башлицька;
вул. Кірова – вул. Вишнева;
1-ий пров. Кірова – 1-ий пров. Вишневий;
2-ий пров. Кірова – 2-ий пров. Вишневий;
пров. Ватутіна – пров. Приозерний;
вул. Попудренка – вул. Солонська;
вул. Борців Революції – вул. Степова;
1-ий пров. Боженка – 1-ий пров. Прибережний;
2-ий пров. Боженка – 2-ий пров. Прибережний;
3-ий пров. Боженка – 3-ий пров. Прибережний;

Громадські слухання відбудуться 22 вересня 2015 року о 10.00 у Рудівському сільському клубі в селі Рудівка за адресою вул. Рудівська, 6. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням сіл, вулиць, тощо, розташованих на території Рудівської сільської ради, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Рудівська сільська рада, с. Рудівка, вул. Рудівська, 8, тел.6-47-44, 6-48-19.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Пашук Ніна Миколаївна – Рудівський сільський голова, тел. 6-47-44.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Пашук Ніна Миколаївна – Рудівський сільський голова, тел. 6-47-44.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

 

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування сіл Жовтневе, Воровського Жовтневої сільської ради та назви Жовтневої сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування сіл Жовтневе, Воровського Жовтневої сільської ради та назви Жовтневої сільської ради.

 

1. Організатор громадського обговорення: Жовтнева сільська рада.

2. Пропонується перейменувати:

с. Жовтневе на с. Вишневе;

с. Воровське на с. Степове;

Жовтнева сільська рада на Вишнева сільська рада.

Громадські слухання відбудуться 25 вересня 2015 року о 10.00 у будинку культури села Жовтневе за адресою вул. Панченка, 32. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням сіл розташованих на території Жовтневої сільської ради, та присвоєння їм назв.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Жовтнева сільська рада, с. Жовтневе, вул. Панченка, 27, тел. 6-87-21.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Степаненко Микола Олександрович – Жовтневий сільський голова, тел. 6-87-21.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Степаненко Микола Олександрович – Жовтневий сільський голова, тел. 6-87-21.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Жовтнева с. Переволочна Переволочнянської сільської ради

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» оголошуємо про початок громадського обговорення питання перейменування вул. Жовтнева с. Переволочна Переволочнянської сільської ради.

1. Організатор громадського обговорення: Переволочнянська сільська рада.

2. Пропонується перейменувати вул. Жовтнева с. Переволочна Переволочнянської сільської ради на вул. Пісчана.

Громадські слухання відбудуться 25 вересня 2015 року о 10.00 у Переволочнянському будинку культури в селі Переволочна за адресою вул. Козацький шлях, 69. Реєстрація учасників громадських слухань розпочинається за пів години до їх початку. Учасник громадських слухань має мати паспорт громадянина України із місцем проживання.

3. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Комісія з питань, пов’язаних з перейменуванням вулиці, розташованої на території Переволочнянської сільської ради, та присвоєння їй назви.

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій Переволочнянська сільська рада, с. Переволочна, вул. Козацький шлях, 79, тел. 6-32-95.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 жовтня 2015 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Сметанник Ольга Миколаївна – Переволочнянський сільський голова, тел. 6-32-95.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Сметанник Ольга Миколаївна – Переволочнянський сільський голова, тел. 6-32-95.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 08 листопада 2015 року на офіційному веб-сайті Прилуцької райдержадміністрації.

Інформаційне повідомлення оприлюднено 28 серпня 2015 року

https://legalaid.gov.ua/