05 липня 2013

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – розпорядження голови райдержадміністрації „Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації на договірних засадах”

від 09 грудня 2016 року

Виконавець заходів з відстеження: архівний відділ Прилуцької районної державної адміністрації.

Ціль прийняття акта: затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівним відділом райдержадміністрації та розмірів тарифів на них, що дозволить вмотивовано і якісно виконувати упорядкування документів, а отримані кошти використовувати на зміцнення матеріально-технічної бази.

Розпорядження голови райдержадміністрації від 27 вересня 2010 року № 419 „Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації на договірних засадах”

Строк виконання заходів з відстеження: грудень

Період відстеження: з 01.01.2016 до 09.12.2016

Тип відстеження: періодичне

Методи одержання результатів відстеження: статистичні

Результат періодичного відстеження:

За результатами періодичного відстеження робоча група прийшла до висновку, що платні послуги по даному регуляторному акту не надавалися в зв’язку з неможливістю використати кошти через неузгодженість законодавства.

Дію регуляторного акта доцільно продовжити для виконання якісного упорядкування документів установ, які передають їх на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації. В 2017 році планується переглянути законодавство і внести зміни, щодо використання коштів отриманих від надання платних послуг.

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – розпорядження голови райдержадміністрації „Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації на договірних засадах” від 09 грудня 2016 року Виконавець заходів з відстеження: архівний відділ Прилуцької районної державної адміністрації. Ціль прийняття акта: затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівним відділом райдержадміністрації та розмірів тарифів на них, що дозволить вмотивовано і якісно виконувати упорядкування документів, а отримані кошти використовувати на зміцнення матеріально-технічної бази. Розпорядження голови райдержадміністрації від 27 вересня 2010 року № 419 „Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації на договірних засадах” Строк виконання заходів з відстеження: грудень Період відстеження: з 01.01.2016 до 09.12.2016 Тип відстеження: періодичне Методи одержання результатів відстеження: статистичні Результат періодичного відстеження: За результатами періодичного відстеження робоча група прийшла до висновку, що платні послуги по даному регуляторному акту не надавалися в зв’язку з неможливістю використати кошти через неузгодженість законодавства. Дію регуляторного акта доцільно продовжити для виконання якісного упорядкування документів установ, які передають їх на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації. В 2017 році планується переглянути законодавство і внести зміни, щодо використання коштів отриманих від надання платних послуг.
https://legalaid.gov.ua/