На засіданні громадської ради при райдержадміністрації

12 червня 2012

Оголошення

Прилуцькою райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб, з яких 3 особи представники діючої Громадської ради та 2 — представники райдержадміністрації.

18 грудня 2020 року відбулось перше засідання ініціативної групи, на якому розглянуті наступні питання:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

- вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення,

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

- відомості про склад ініціативної групи,

- інформація щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Таким чином, установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації відбудуться 26 лютого 2021 року, початок о 10:00 год. Початок реєстрації: о 09:30 год.

Місце проведення: м. Прилуки, вул. Київська, 220, мала зала (І поверх).

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Чернігівській райдержадміністрації (далі — Ініціативна група) подається заява підписана керівником інституту громадянського суспільства з додатками.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Приймання заяв для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні завершується 28 січня 2020 року за адресою: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 220 (приміщення Прилуцької районної державної адміністрації, каб. 204).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Мирвода Тетяна Іванівна, начальник відділу документообігу, контролю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації.

E-mail: pladm_post@cg.gov.ua

Телефони для довідок: (04637) 52081.

 Датою подання пакету документів (паперового варіанту) для участі в установчих зборах є дата їх надходження до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації.

На підставі поданих заяв Ініціативна група складає список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при Прилуцькій РДА можна ознайомитися Тут.

 

Відділ документообігу, контролю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації

19 червня 2020 року в  райдержадміністрації  відбулося засідання Громадської ради при Прилуцькій райдержадміністрації.

На засіданні Громадської ради було розглянуто ряд питань:

  1. Про підготовку господарського комплексу району та бюджетних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2020– 2021 років.

Проінформував: Ященко Анатолій – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації

2. Про роботу Прилуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області по забезпеченню епідеміологічного та епізоотичного благополуччя серед населення і тварин на території району.

Проінформував: Кірієнко Анатолій –  начальник Прилуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в  Чернігівській області

3. Про роботу Прилуцької міськрайонної філії обласного центру зайнятості по обліку та працевлаштуванню жителів району.

Проінформувала: Татарченко Лариса –  директор Прилуцької міськрайонної філії обласного центру зайнятості

У ході проведеного засідання було вирішено:

1.По першому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації продовжити роботу по організації проведення підготовки господарського комплексу району та бюджетних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2020– 2021 років..

2. По другому питанню - інформацію прийняти до відома. Рекомендувати Прилуцькому міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в  Чернігівській області продовжити роботу по забезпеченню епідеміологічного та епізоотичного благополуччя серед населення і тварин на території району.

3.По третьому питанню -  інформацію прийняти до відома. Рекомендувати Прилуцькій міськрайонній філії обласного центру зайнятості продовжувати роботу по обліку та працевлаштуванню жителів району

По  всіх  питаннях порядку денного засідання рішення були прийняті більшістю голосів членів ради.

Провів засідання голова Громадської ради Сергій Добренький.

 

 

https://legalaid.gov.ua/