back

Голова райдержадміністрації вручила державну нагороду працівнику Ічнянського лісництва

23 лютого 2021

Сьогодні відповідно до Указу Президента України голова райдержадміністрації Олеся Кісленко вручила державну нагороду лісівнику Прилуччини.

За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства України, відновлення та збереження державного лісового фонду, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, звання “Заслужений лісівник України” присвоєно  Лисенку Володимиру Андрійовичу – лісничому Ічнянського лісництва державного підприємства "Прилуцьке лісове господарство" Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 

“Ічнянське лісництво посідає одне із чільних місць в ДП "Прилуцьке лісове господарство". Очолюваний Вами колектив лісництва вносить вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечує потреби жителів  регіону у різноманітній лісовій продукції, турбується про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, бо ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення", - наголосила у  вітальному слові Олеся Кісленко.

 
Також очільник району подякувала Володимиру Андрійовичу за щоденну нелегку працю та побажала міцного здоров’я, сімейного затишку та злагоди.

Про це говорив і директор "Прилуцьке лісове господарство" Валентин Сурай.

Голова Представницького об’єднання ГО "Народна Рада Ічнянщини" Віталій Чешко вручив Володимиру Лисенку диплом Всеукраїнського об’єднання громадян "Країна" диплом у номінації "Людина року -  Меценат".

Відділ документообігу, контролю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації

 

 

 

https://legalaid.gov.ua/