back

На Прилуччині вшанували хліборобів

18 листопада 2022

У третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства.

Сьогодні аграрії Прилуччини приймали вітання та слова вдячності від  начальника районної військової адміністрації Володимира ЧЕРНОВА. 

У своєму виступі Володимир Чернов наголосив, що день працівників сільського господарства всенародне свято, адже вшановується праця найчисленнішої армії трударів, чиїми руками твориться багатство України.

Незважаючи на труднощі цьогорічної весняної посівної кампанії за часи незалежності, зумовленої повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, з ризиком для життя, вчасно проведено посів сільськогосподарських культур.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім аграріям Прилуччини за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Розвиток агропромислового комплексу і соціальної інфраструктури села був і залишається пріоритетом у роботі українського Уряду.

Володимир Чернов вручив відзнаки району кращим працівникам галузі та керівникам агропромислового комплексу району з нагоди професійного свята.

Наш район був і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Тож висловлюємо вам щиру подяку за відданість справі та наполегливість у своїй діяльності. Нехай ваші професійні зусилля повертаються сторицею разом з повагою та довірою до людей.

Із професійним святом, шановні працівники сільського господарства!

Список додається

За інформацією відділу економічного та агропромислового розвитку, транспорту та зв’язку районної державної адміністрації

https://legalaid.gov.ua/